@FeniFikerr: jakby zmądrzeli, to nigdy gangus i kibol nie biłby się o stołek prezydenta. Niestety prawa strona to nadal beton. Kidawa swojego czasu została rozgromiona już na etapie sondaży, z drugiej strony glosują jak im propaganda nakaże.
  • Odpowiedz
Jestem Polakiem, ale przede wszystkim jestem Europejczykiem 🇪🇺
Cieszę się, że w kolejnych latach zamiast smutnych polackich mord w naszym otoczeniu pojawią się uśmiechnięci ludzie z różnych miejsc świata.
Europa da się lubić ❤️❤️❤️

#wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach