#wybory cieszy jedno, że ludzie zmadrzeli i chodzą na wybory l. Co rusz się słyszy o rekordach. Brawo!
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@FeniFikerr: to nie mądrość tylko nienawiść do tych drugich xd
@FeniFikerr: jakby zmądrzeli, to nigdy gangus i kibol nie biłby się o stołek prezydenta. Niestety prawa strona to nadal beton. Kidawa swojego czasu została rozgromiona już na etapie sondaży, z drugiej strony glosują jak im propaganda nakaże.
- 24
Po exit pollu chyba nie poznamy zwycięzcy, ale jedno jest pewne i niezmienne - Wykop się w--------i o 21 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory
#wybory
@Markowowski: jak zawsze o 21 w każde wybory od 20 lat
#wybory 50/50 ładnie podzielony kraj na piss i POcwli
@51431e5c08c95238: Jprdl, ile to już lat temu było. xD Kukiz z Kamyszem. xD
@51431e5c08c95238: głosowałem na tego z---a w 2015. To była zła decyzja.
- 2
Idą łeb w łeb. Szanowne państwo... Papier kamień nożyce wyłonią zwycięzcę!
#wybory
#wybory
- 0
#wybory jedzmy razem co?
- 3
- 3
#wybory Jeszcze godzina i Habemus Papam
@k888 oby nie czarny...
- 0
@LajtOdZeraDoMilionera czarny to może być ale charakter :) oby nie :)
- 6
#wybory
Jarosław już zagłosował
Jarosław już zagłosował
źródło: GsWkDlHWwAA_Gqa
PobierzJeszcze 53 minuty i byc moze bedzie wszystko wiadomo.
#wybory
#wybory
@Janusz_Lubikwasa najwcześniej o północy
@DorodnyTucznik: jeden dla Polaków, jeden dla chamów
- 1
@Janusz_Lubikwasa i Szymek Kotłownia
- 8
PRINCE POLO W GORE NA IPSOS #wybory
@deziom: nie jarajmy sie, jednak duzo osob glosujacych na wrotki nie chce sie do tego przyznac (co chyba samo przez siebie mowi...)
@adeekk1989 bo uj głosować na kogoś kogo się wstydzisz?
@NaczelnyWoody: jaki bazarek?
- 3
@solutio7: zajebisty
- 19
Prince Polo nigdy nie smakowało tak słodko
#wybory
#wybory
@MackaCthulhu o tak
- 10
- 6
#wybory
Zaraz się wykop przegrzeje
Zaraz się wykop przegrzeje
- 5
#wybory
na republice już gadają o bazarku i różnicy 0.6 xD
na republice już gadają o bazarku i różnicy 0.6 xD
#wybory najgorzej jak będzie na żyletki i wynik exit poll i tak g*wno nam powie
@grand_khavatari dokładnie tak będzie
@grand_khavatari: to chyba na ten moment pewne
Jestem Polakiem, ale przede wszystkim jestem Europejczykiem 🇪🇺 ✌️
Cieszę się, że w kolejnych latach zamiast smutnych polackich mord w naszym otoczeniu pojawią się uśmiechnięci ludzie z różnych miejsc świata.
Europa da się lubić ❤️❤️❤️
#wybory
Cieszę się, że w kolejnych latach zamiast smutnych polackich mord w naszym otoczeniu pojawią się uśmiechnięci ludzie z różnych miejsc świata.
Europa da się lubić ❤️❤️❤️
#wybory
@wiktor-wkpl: ale wzrośnie drobna przestępczość





























#wybory