Jak tu cicho, wszystkie konta z kampanii wyborczej się wylogowały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiola Paprocka kazała zakończyć kampanię na wypoku. Można było odnieść wrażenie, że wykop ma podział 90-10 podczas gdy społeczeństwo ma 50-50.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby nasi dziadkowie którzy walczyli za ten kraj podczas wojen glosowali teraz, Nawrocki wygral by w pierwszej turze. Fakt nie opinia.
Tymczasem wyborcy Trzaskowskiego: a za co tu walczyć, za państwo z kartonu obsrane gunwem, to wolalbym juz byc pod zaborem niemieckim.
#wybory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shaggy_dg: Co w tym śmiesznego? Faktem jest że Nawrocki ma aktywne kontakty z półświatkiem, niedawno zbijał pione z typem który siedział za porwanie polki. Myślisz że konserwatyści są za osobami które srają do własnego gniazda i czynią krzywdę swoim obywatelom?
  • Odpowiedz
Wybór lewicowego polityka na kandydata w wyborach w konserwatywnym kraju to było s---------o, i tylko dramatycznie zły przeciwnik był jakąś nadzieją na zwycięstwo.

#wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Myrdin: dokładnie w kraju mocno katalockim wybierają typa który jest mocno pro lgbt a potem dlaczego to się tak skończyło XD Jakby trzaskowski nie miał zdjęć na marszu lgbt i był bardziej religijny to by nawrockiego wciągnął nosem niezależnie od przynależności partyjnej.
  • Odpowiedz
Konfederacja skończy jako marna przybudówka PiSu.
Tak się kończy przymilanie do doświadczonego kolosa, który już niejedną partyjkę wchłonął.
Dzisiejszy dzień pokazał, ile warte jest to całe pi*rdolenie o niskich podatkach i gospodarce najważniejszej. Jak przychodzi co do czego, decyduje zamiłowanie do konserwatywnego zamordyzmu.
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory
Beka z was elita internetu xD
3-4 tygodnie ordynarnej agitacji rafałka i wszystko jak krew w piach
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory

Jeśli serio alfons wygrał.
To najbardziej ciekawi mnie jak będą wyglądać jego spotkania na najwyższym szczeblu z prezydentami innych krajów.

Ale to będzie kompromitacja, pomijając, że będą non stop latały foty jak bierze snusaXDXC
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach