Jak tu cicho, wszystkie konta z kampanii wyborczej się wylogowały ( ͡°͜ʖ͡°) Wiola Paprocka kazała zakończyć kampanię na wypoku. Można było odnieść wrażenie, że wykop ma podział 90-10 podczas gdy społeczeństwo ma 50-50.
Gdyby nasi dziadkowie którzy walczyli za ten kraj podczas wojen glosowali teraz, Nawrocki wygral by w pierwszej turze. Fakt nie opinia. Tymczasem wyborcy Trzaskowskiego: a za co tu walczyć, za państwo z kartonu obsrane gunwem, to wolalbym juz byc pod zaborem niemieckim. #wybory
@Shaggy_dg: Co w tym śmiesznego? Faktem jest że Nawrocki ma aktywne kontakty z półświatkiem, niedawno zbijał pione z typem który siedział za porwanie polki. Myślisz że konserwatyści są za osobami które srają do własnego gniazda i czynią krzywdę swoim obywatelom?
Wybór lewicowego polityka na kandydata w wyborach w konserwatywnym kraju to było s---------o, i tylko dramatycznie zły przeciwnik był jakąś nadzieją na zwycięstwo.
@Myrdin: dokładnie w kraju mocno katalockim wybierają typa który jest mocno pro lgbt a potem dlaczego to się tak skończyło XD Jakby trzaskowski nie miał zdjęć na marszu lgbt i był bardziej religijny to by nawrockiego wciągnął nosem niezależnie od przynależności partyjnej.
Konfederacja skończy jako marna przybudówka PiSu. Tak się kończy przymilanie do doświadczonego kolosa, który już niejedną partyjkę wchłonął. Dzisiejszy dzień pokazał, ile warte jest to całe pi*rdolenie o niskich podatkach i gospodarce najważniejszej. Jak przychodzi co do czego, decyduje zamiłowanie do konserwatywnego zamordyzmu. #wybory
#wybory