Do kogo przytuli się w następnych latach Zandberg i Braun? Bo struktur to oni nie zbudują w te 2 lata #wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory

Zakład Karny przy ul Bartnickiej we Włocławku

888 głosów, 88,27% na Trzaskowskiego, 11,73% na Nawrockiego.

Koledzy z celi nie lubią gangusa.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory
Jak się patrzy na rozkład głosów w kraju to aż chciałoby się przesunąć ten płot z granicy z Białorusią trochę bardziej na zachód. Niech się kotłują w swoim sosie, wybierają sobie sutenerów na władców, a resztę kraju zostawili w spokoju.
Kto z zachodu miałby życzenie to dostałby darmowy bilet na podlasie lub lubelszczyznę i obrazek machającego papieża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@totson

Nawrocki wygrywa również w gminach i wsiach Polski zachodniej.

Nie zawsze dużo, czasami wyniki są zrównane, ale bywają i knock outy.

Owszem, Podlasie, Lubelszczyźna i Podkarpacie to duży bastion, ale nie tylko tam są takie wyniki.
  • Odpowiedz
Ktoś mi wyjaśni jak FurDeuchland wygrał?

Każdy liczący się kandydat który odpadł po I turze poszedł w retorykę tj. Mentzen, Braun - razem sporą paczka wyborców - głosuje na Nawrockiego.

Co tu się nie zadziało? Ludziska serio chcą aby ten polityczny wózek PO się w---------l na ryj mając pełną władzę - i dopiero wówczas Polacy się ogarną?

No
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kanalzero #wybory
Niby cieszy mnie potencjalna wygrana rafala. Z drugiej strony, jak widzę jak moj crush Joanna Pinkwart jest smutna to mi tez jakos smutno
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Największe stacje odpaliły live na YT i widać przepaść między takim Polsat News a tym kurnikiem stanowskiego. Dynamika wypowiedzi, dyskusji, jakość. Dziwne że aż tyle ludzi to ogląda

#kanalzero #wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach