#wybory działa wam https://polandelects.com/ czy tylko u mnie tak?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
irylek
- 0
thisisgood
via Wykop- 0
@irylek: działa

JCash
via Wykop- 0
@gorzki99: Odśwież normalnie stronę i będziesz miał
- 10
źródło: 1000002424
Pobierz@Valorcrest: kolejny raz widze argument, że jeśli Nawrocki przegra to dlatego, że wybory byly sfałszowane xD
- 0
Do kogo przytuli się w następnych latach Zandberg i Braun? Bo struktur to oni nie zbudują w te 2 lata #wybory
- 9
where late poll
#wybory
#wybory
źródło: 58aee106c22602942cbdd7cd9ad31f746bb3089fc751722610e6387f158c5c68
Pobierz#wybory
Zakład Karny przy ul Bartnickiej we Włocławku
888 głosów, 88,27% na Trzaskowskiego, 11,73% na Nawrockiego.
Koledzy z celi nie lubią gangusa.
Zakład Karny przy ul Bartnickiej we Włocławku
888 głosów, 88,27% na Trzaskowskiego, 11,73% na Nawrockiego.
Koledzy z celi nie lubią gangusa.
@salcefrytki: zbombardować i posypać solą xD
@Andrzejq2rq: xD
- 10
#wybory
Jak się patrzy na rozkład głosów w kraju to aż chciałoby się przesunąć ten płot z granicy z Białorusią trochę bardziej na zachód. Niech się kotłują w swoim sosie, wybierają sobie sutenerów na władców, a resztę kraju zostawili w spokoju.
Kto z zachodu miałby życzenie to dostałby darmowy bilet na podlasie lub lubelszczyznę i obrazek machającego papieża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak się patrzy na rozkład głosów w kraju to aż chciałoby się przesunąć ten płot z granicy z Białorusią trochę bardziej na zachód. Niech się kotłują w swoim sosie, wybierają sobie sutenerów na władców, a resztę kraju zostawili w spokoju.
Kto z zachodu miałby życzenie to dostałby darmowy bilet na podlasie lub lubelszczyznę i obrazek machającego papieża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@totson
Nawrocki wygrywa również w gminach i wsiach Polski zachodniej.
Nie zawsze dużo, czasami wyniki są zrównane, ale bywają i knock outy.
Owszem, Podlasie, Lubelszczyźna i Podkarpacie to duży bastion, ale nie tylko tam są takie wyniki.
Nawrocki wygrywa również w gminach i wsiach Polski zachodniej.
Nie zawsze dużo, czasami wyniki są zrównane, ale bywają i knock outy.
Owszem, Podlasie, Lubelszczyźna i Podkarpacie to duży bastion, ale nie tylko tam są takie wyniki.
@totson: a może inaczej? Może przesuńmy granice z zachodu na wschód by elita mieszkała z turasami i innymi ciapakami?
#wybory
Dostałam w tajemnicy pierwsze wyniki wyborów oficjalnych, Nawrocki wygrał
Dostałam w tajemnicy pierwsze wyniki wyborów oficjalnych, Nawrocki wygrał
@pokornaagnieszka476: Tak jak pan Trump powiedział.
- 1
Teraz będziemy się męczyć z tęczowym ehh.
#wybory
#wybory
źródło: temp_file3068764246207844060
Pobierz- 0
@MondayPL Tak, a o co chodzi?
@bartus0702: pamiętaj, że w warszawce dużo 'inteligencji' zjechało właśnie z tych wiosek. Teraz to wielcy warszawiacy XDDD
- 28
Jeszcze nie koniec, ale jesteście dumni z siebie tuskoboty, że pan JE Dariusz Matecki nie dostanie teraz ułaskawienia i jeszcze na dodatek nie zostanie odznaczony orderem Virtuti Militari? Usmiechacie się??? smakowała piza? #wybory
źródło: c20fc6cfa75b18ddb366dcf7e5bb9a6633351897b1986dfe6cea8ff302e07b93
Pobierz@AzazulPazuzu: jeszcze jak.
Ktoś mi wyjaśni jak FurDeuchland wygrał?
Każdy liczący się kandydat który odpadł po I turze poszedł w retorykę tj. Mentzen, Braun - razem sporą paczka wyborców - głosuje na Nawrockiego.
Co tu się nie zadziało? Ludziska serio chcą aby ten polityczny wózek PO się w---------l na ryj mając pełną władzę - i dopiero wówczas Polacy się ogarną?
No
Każdy liczący się kandydat który odpadł po I turze poszedł w retorykę tj. Mentzen, Braun - razem sporą paczka wyborców - głosuje na Nawrockiego.
Co tu się nie zadziało? Ludziska serio chcą aby ten polityczny wózek PO się w---------l na ryj mając pełną władzę - i dopiero wówczas Polacy się ogarną?
No
@SolelyRose ale piecze
@SolelyRose: prosty wybór był, gość na którego PiS nie znalazł nic przez 8 lat vs gość na którego dziennikarze przez pół roku znaleźli mase syfu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Czy Zybertowicz zawsze był upośledzony?
#wybory
#wybory
- 9
Komentarz usunięty przez moderatora
@PepeChad: to nie jest Podlasie, oni sami z tych rejonów tak uważają (ok, łapie się pod województwo)
- 6
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@banans XDDDDDD
- 0
- 1
#wybory Kiedys witali jp2 a dzisiaj glosuja za aborcja, inbitro, eutanazja jeszcze niedlugo. Kurla kiedys to bylo. #bekazkatoli #bekazkonfederacji


























