#wybory Trzaskowski to był błąd. Naród mamy tępy i durny a mężczyźni to frajerzy bez kobiety. Jak można wybrać kandydata który się kojarzy tęczowo i już raz przegrał?. Sikorski by pozamiatał sutenera w debacie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polaczki nie przestaną mnoe zadziwiać... No nic, trzeba odpuścić i zacząć was j---ć. Z miłą chęcią od jutra dokładam swoją cegiełkę i na zawsze odbijam od polityki. Szkoda nerwów na was debile

#wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory
ale to świętowanie na próżno będzie latało
chryste panie będzie tego więcej niż monologu stonogi
będzie wszędzie w telewizorku na telefonie na timerze mikrofalówki
największy przegryw w dziejach
większy niż korwin
autentycznie szkoda mi gościa bo to nie on jest temu winny tylko partia matka
xvlk - #wybory 
ale to świętowanie na próżno będzie latało
chryste panie będzie tego ...

źródło: 481662372_1187370686086050_1333608199310393103_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra k---a sorry moja wina, podkusiło mnie i postawiłem siano na Rafała. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się wygrać hajsu na zakładach, ale to był pewniaczek. Biorę to na klatę
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2035 rok: Po 10 latach prezydentowania Karola Nawrockiego do wyścigu o fotel prezydencki zostaje wystawiony z ramienia PiS goryl z warszawskiego ZOO, który wygrywa 50,2 vs 49,8 z Rafałem Trzaskowskim

#wybory
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amelinowa: To raczej o słabości Trzaskowskiego świadczy, że człowiek wyciągnięty z kapelusza, na którego było tyle haków go prześcignął.

A tak poważnie, moim zdaniem za porażkę Trzaskowskiego winne jest tylko i wyłącznie jego środowisko na czele z Giertychem. Swoje za uszami ma także TVP w likwidacji, Wysocka-Schnepf, Nitras i kilka fikołków Onetu, a na sam koniec do pieca dołożył Tusk.

Jedynie Sikorski miał nieco więcej oleju w
  • Odpowiedz