#wybory Japiernicze, Nawrocki wygrywa w gminach w których wcześniej wygrał Trzaskowski w I turze na Zachodzie kraju...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Ozero
- 3
źródło: temp_file6625498128613938279
Pobierz
Deathblow
via Wykop- 1
@tomasz-cilos: https://polandelects.com

szynszyla2018
via Android- 0
@roman_erotoman przecież to nadal błąd statystyczny
- 42
- 5
#wybory
103 lata musieliśmy czekać na pobicie rekordu Gabriela Narutowicza na najkrótszą prezydenturę.
103 lata musieliśmy czekać na pobicie rekordu Gabriela Narutowicza na najkrótszą prezydenturę.
źródło: 500px-Portret_Narutowicz_%28cropped%29
Pobierz@zwykly_szarak nie zawiedziesz sie
@zwykly_szarak: z glapinskim tez bylo smiesznie tylko szkoda ze nasze kredyty takie drogie bylo
Kolejny szef nbp tez pisowiec bedzie xD
Kolejny szef nbp tez pisowiec bedzie xD
- 1
- 12
@emyot2 też mnie dziwi 49% na trzaska powinno być max 20.
TVP do kasacji
TVP do kasacji
@emyot2: ale też to wina tego że przeciętny polak to osoba która ma wszystko w dupie, jest tępa, dla niej ważniejsze jest jakie w biedronce są w gazetce promocje na np. piwko
wyprany mózg przedewszystkim przez media społecznościowe, serio bez tiktoka żyło się lepiej w społeczeństwie a teraz przez prawie mózgu masa osób na widok samolotu krzyczy że trucizne zrzuca...
wyprany mózg przedewszystkim przez media społecznościowe, serio bez tiktoka żyło się lepiej w społeczeństwie a teraz przez prawie mózgu masa osób na widok samolotu krzyczy że trucizne zrzuca...
- 0
#wybory
Czemu Mariusze z Brighton? W sensie czemu akurat Brighton? Double pun, że to unofficial UK gay capital? :d
Czemu Mariusze z Brighton? W sensie czemu akurat Brighton? Double pun, że to unofficial UK gay capital? :d
źródło: temp_file4708197234971579408
Pobierz@nieocenzurowany88 XDDDDDDDDDDD
#wybory o ktorej wogole beda legit wyniki wyborow? Pierw prowadzil Trzaskowski a teraz widzialem identyczny wynik ale prowadzil Alfons.....
@nikodem14: te, w którym prowadzi Alfons raczej się nie zmienia
Late poll 90% ma być około 1:00 w nocy ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 9
SERWERY UPADAJĄ PO RAZ DRUGI!!!!
#wybory
#wybory
- 659
Jeszcze raz pragnę pogratulować Rafałowi Trzaskowskiemu za nieporuszenie przez całą kampanię w konkretny sposób tematu polityki mieszkaniowej. I to jako jedyny kandydat.
#wybory #nieruchomosci
#wybory #nieruchomosci
@mickpl: Tu już nie ma komu dziękować. On właśnie zakończył karierę polityczną.
- 224
Przecież to nie miało absolutnie znaczenia w tej kampanii
@Krs90: Czemu Wy wypisujecie ciągle te bzdury XD 15% głosów to kandydaci co mieszkaniówkę mieli na nr 1. A grupa wiekowa która nie ma mieszkań prawie w całości głosowała na Nawrockiego.
- 13
#wybory wyborcy Trzaskowskiego: koniec PiSu, szczujni Kanału Zero i Republiki, wyborcy Nawrockiego: aLe maM z wAS beKe lyKoPKi!!1
@Hahaahahaha 500 zł dla każdej świni i dzika xd
- 17
#wybory Ziemniaki ubite.
źródło: 6e8c8eb02001fcf_256256
PobierzNiesamowite że wschód Polski jest w stanie wygrać kogokolwiek kogo wybierze Jarosław i kuria.
Im się marzy ruski mir z silnym gangusem na czele, bo wtedy będą mogli być wzięci za mordę, tak jak im się to podoba.
#wybory
Im się marzy ruski mir z silnym gangusem na czele, bo wtedy będą mogli być wzięci za mordę, tak jak im się to podoba.
#wybory
źródło: Screenshot From 2025-06-01 23-28-11
Pobierz- 2
@Rajbond: P--------z, wystarczy ze Trzaskowski powiedziałby coś źle i miałby -5 -10% na luzie,
a gangus może handlować ludźmi, ćpać, n---------ć w lesie i sie wyborcy cieszą że jurny
a gangus może handlować ludźmi, ćpać, n---------ć w lesie i sie wyborcy cieszą że jurny
#wybory aktualna sytuacja pokazuje dwie rzeczy:
1. polacy to idioci
2. Trzaskowski jest już raczej skończony politycznie
1. polacy to idioci
2. Trzaskowski jest już raczej skończony politycznie
@ntctorment: możesz wyjaśnić swój tok myślenia?
- 0
@Matpiotr
1. najprawdopodobniej ponad połowa głosujących uznała że osoba o bardzo niejasnej przeszłości o której pojawiały się informacje o mieszkaniu, ustawkach itd. jest dobrym kandydatem na prezydenta
2. jest skończony bo to już drugie przegrane wybory I o ile z Duda to nie był wstyd to tutaj przegrana z kibolem to już jest szmata na pysk dla trzaskowskiego
1. najprawdopodobniej ponad połowa głosujących uznała że osoba o bardzo niejasnej przeszłości o której pojawiały się informacje o mieszkaniu, ustawkach itd. jest dobrym kandydatem na prezydenta
2. jest skończony bo to już drugie przegrane wybory I o ile z Duda to nie był wstyd to tutaj przegrana z kibolem to już jest szmata na pysk dla trzaskowskiego
- 64

























