#wybory

Przypomnę jeszcze, że 73% głosów na Nawrockiego, to głosy od wyborców z wykształceniem podstawowym.

Dość ciekawy przypadek, że aż tyle głosów dostał od tej grupy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d4wid nie pamiętam kto, możliwe że Braun tłumaczył ostatnio dlaczego tak jest. Rafau jest utożsamiany z wielkomiejskim życiem, różnymi tymi "elitami" i brakiem pojęcia, że życie w Polsce powiatowej i gminnej wygląda zgoła inaczej.
  • Odpowiedz
kurskie, rachonie, nawrockie, kulesze

zazu zi za zuza

no tak wygląda ten kraj i trzeba się z tym pogodzić :)

#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@gwda: bo jeżeli Nawrocki wygra to się koalicja rozpadnie bo juz ledwo się trzyma. PiS wyciągnie kilku posłów z koalicji którzy nie przegłosują budżetu na 2026 i dzięki temu Nawrocki będzie mógł rozpisać nowe wybory
  • Odpowiedz
Jeszcze zanim ogłoszono wygraną Nawrockiego: jeśli ktoś zapyta dlaczego Koalicja (nie PO i Tusk tylko istny Muppet show) nie rozlicza pisowcow skoro popełnili tyle przestępstw to dlatego, że Nawrocki każdego skazanego ułaskawi jak Duda ułaskawił Kamińskiego i Wąsika XD Pozdrawiam #wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cóż, czyli wygląda na to ż platforma na własne życzenie przerżnęła wybory. Plucie wyborcom w mordę przez półtora roku, a na koniec wystawienie Trzaskowskiego zamiast Sikorskiego tłumaczone jakimś urojonym "negatywnym elektoratem"

A tak to będziemy mieli na czele państwa półgłówka-kibola.

Nawet nie ma co mieć pretensji do pisokonfederuchów, bo oni i tak od zawsze pisiorkowi byli.

#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach