Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: Przechwytywanie
Pobierz@UFO_nas_nie_zgwalci: wieś do zaorania
#wybory jest pierwsza decyzja nowego prezydenta - powłołanie nowego ministra sportu!
źródło: karol-nawrocki-i-wielki-bu
Pobierz
źródło: temp_file5107082072833117363
Pobierz@DIO_Brando: cipcia.pl
- 17
Oglosil sie zwyciezca juz o 21 xD Buta, wywyzszanie sie i ignorancja platfusow, Jakiez to znamienne.
A Czakoski juz od rana na #przegryw
#wybory #heheszki #bekazplatfusow
A Czakoski juz od rana na #przegryw
#wybory #heheszki #bekazplatfusow

- 4
kurskie, rachonie, nawrockie, kulesze
zazu zi za zuza
no tak wygląda ten kraj i trzeba się z tym pogodzić :)
#wybory
zazu zi za zuza
no tak wygląda ten kraj i trzeba się z tym pogodzić :)
#wybory
No to na jesień mamy nowe wybory parlamentarne. #wybory
źródło: poggers-ddd
Pobierz@Krzysztofibisz: Nie wiem z czego się cieszysz :) zostałeś zmanipulowany, że tęczowy rafał coś ci zrobi xD Prezydent g---o może zablokować, a obecnie wybraliście sobie kibola i debila
- 3
.
.
.
Drogie Mirki i Mirabelki
Mam
.
.
Drogie Mirki i Mirabelki
Mam
@Tekicik: coś pięknego
- 15
- 3
Jeszcze zanim ogłoszono wygraną Nawrockiego: jeśli ktoś zapyta dlaczego Koalicja (nie PO i Tusk tylko istny Muppet show) nie rozlicza pisowcow skoro popełnili tyle przestępstw to dlatego, że Nawrocki każdego skazanego ułaskawi jak Duda ułaskawił Kamińskiego i Wąsika XD Pozdrawiam #wybory
Zapraszamy do ankiety #wybory
jak tam hómorek
- urus 34.1% (43)
- zmalau 65.9% (83)
- 7
xD #wybory
źródło: Screenshot from 2025-06-01 23-32-26
Pobierz- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#wybory serwery padną od spamu 😈
- 8
Cóż, czyli wygląda na to ż platforma na własne życzenie przerżnęła wybory. Plucie wyborcom w mordę przez półtora roku, a na koniec wystawienie Trzaskowskiego zamiast Sikorskiego tłumaczone jakimś urojonym "negatywnym elektoratem"
A tak to będziemy mieli na czele państwa półgłówka-kibola.
Nawet nie ma co mieć pretensji do pisokonfederuchów, bo oni i tak od zawsze pisiorkowi byli.
#wybory
A tak to będziemy mieli na czele państwa półgłówka-kibola.
Nawet nie ma co mieć pretensji do pisokonfederuchów, bo oni i tak od zawsze pisiorkowi byli.
#wybory





















Przypomnę jeszcze, że 73% głosów na Nawrockiego, to głosy od wyborców z wykształceniem podstawowym.
Dość ciekawy przypadek, że aż tyle głosów dostał od tej grupy
Poza tym wykształcenie nie równa się inteligencja