Teraz pkw wjeżdża całe na biało i powtarza wybory ze względu na nielegalnie finansowane spoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory 21 wiek blik bitcoiny erandki eniewiem espowiedź xd a wybory nadal liczą ręcznie jak na plantacji ryżu.

Kiedy powstanie elektroniczny system typu.

Loguje się do mobywatel powiedzmy dodatkowe potwierdzenie wybieram jest warn czy na pewno głosuje leci potwierdzenie na email SMS i pdf do pobranych się drukuje.

To
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory C--j w to że to wstyd, najgorsze jest to że bez AK-47 nie ma po co wjeżdżać do Gdańska i innych zgód Batyra bo bezkarni kibole cię zajebią. Wplączemy się w gigantyczny konflikt wewnętrzny i każdy będzie marzył o powrocie Dudy bo ta gorsza pod każdym statystycznym parametrem połowa polski wybrała nam najgorszego peta jaki pojawił się w polskiej polityce po 1989r.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafał Trzaskowski pierwszy prezydent Polski przez 2h.
Uważam, że Polska przegrała już w pierwszej turze ale trzask dup tuskobotów po zniszczeniu mirko najlepszy :*
#wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętajcie, jak Karol wygra, to choćbyście cała jego szemraną przyszłość przytoczyli, to i tak otrzymacie od rozmówcy z pisu odpowiedź, że imigranci i zgniły zachód xD

#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niepopularna opinia ale PO (czy tam KO, srał pies) nie chce wygrać tych wyborów, gdyby tak sie stało to straciliby główną narrację pos tytułem " to przez pis" "nie mamy całej władzy", wtedy ich decyzje spoczywałyby w 100% na ich barkach a tak zawsze można zgonić na hamulcowego prezydenta opozycji #wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym z tego miejsca "podziękować" typom:
- kolesiowi z wykopu (niestety nicka nie odkopałem) który deklarował że zawiezie niemobilnych dziadków na wybory tylko gdy zadeklarują głos na Trzaska
- całemu komitetowi popierających celebrytów którzy złożyli pocałunek śmierci Trzaskowskiemu
- ogólnie większości Wykopu jadącemu na ścianę w rodzaju "japa szmatecki" wobec każdego kto ośmielił się wyrazić wątpliwość wobec Trzaskowskiego
- Tuskowi za absurdalny wywiad u Rymanowskiego, Gajewskiej za absurdalne dary do DPS, policji za absurdalne ściganie Zorro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Defekacja obu stron jest niesamowita. Jedni piszą coś o wstydzie na cały świat (xDDDDD) Drudzy, że elgiebete wygrało i imigranty nadchodzą. Jedni coś o tym, że przestają być patriotami. Gorzej niż zwierzęta ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach