Poza wykopem dziś w nocy pewnie zawiesi się serwis InterCity. A już na pewno mikroserwis obsługujący połączenia do Budapesztu.
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory no jak ch*j, że taki wynik na sondażu xD elektorat mentzena i brauna po stronie nawrockiego i niby mamy remis, tu powinno być 60 do 40 dla snusa, ustawka.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Tozsamosc_prawdziwa większość ich elektoratu głosowało na snusa, większość ludzi na na sondażach ulicznych głosowało na snusa, po zdjęciach urn widać, że większość jest za snusem, niż tęczowym Rafałkiem więc nie ma co p*erdolic, że sondaże i wybory są wiarygodne.

Z kolei na Trzaskowskiego poza Po'wcami spotkałem się, że głosują sami lewacy i stare baby 60+, a sondażowo w tym przypadku wychodzi, że grupa 60+ w 50,1% na snusa XD
  • Odpowiedz
#wybory
Skoro jest remis to może zróbmy prezydenta rotacyjnego i niech się po 2,5 roku zmienią.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach