Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@CrokusYounghand: 2%
- 0
@GdzieJestBanan tak, ale przez tą niedokładność w zasadzie mówi tylko tyle, że wygra jeden albo drugi. tyle co było wiadome o 20:59.
źródło: 1000004095
Pobierz@Dakingisback: Darek co ci, do jutra może być inaczej, nie rób nic pochopnie.
- 1
#wybory no jak ch*j, że taki wynik na sondażu xD elektorat mentzena i brauna po stronie nawrockiego i niby mamy remis, tu powinno być 60 do 40 dla snusa, ustawka.
@toby34: xD
- 0
@Tozsamosc_prawdziwa większość ich elektoratu głosowało na snusa, większość ludzi na na sondażach ulicznych głosowało na snusa, po zdjęciach urn widać, że większość jest za snusem, niż tęczowym Rafałkiem więc nie ma co p*erdolic, że sondaże i wybory są wiarygodne.
Z kolei na Trzaskowskiego poza Po'wcami spotkałem się, że głosują sami lewacy i stare baby 60+, a sondażowo w tym przypadku wychodzi, że grupa 60+ w 50,1% na snusa XD
Z kolei na Trzaskowskiego poza Po'wcami spotkałem się, że głosują sami lewacy i stare baby 60+, a sondażowo w tym przypadku wychodzi, że grupa 60+ w 50,1% na snusa XD
- 3
No i jebłły serwery #wybory
#wybory
GOHA GOHA GOHA | 3 ZŁ
GOHA GOHA GOHA | 3 ZŁ
- 0
- 5
- 0
@wczesniej_mialem_ksywke: pkw
@Ignas1415: czemu?
- 0
@pasta_alla_carbonara: Trzeba dobić do bezpiecznych 52%
- 0
Wykop o 21:00
#wybory
#wybory

- 0
- 1
Włączam TV Republika live, warto obejrzeć jak się będą wili #wybory
- 5
#wybory
Skoro jest remis to może zróbmy prezydenta rotacyjnego i niech się po 2,5 roku zmienią.
Skoro jest remis to może zróbmy prezydenta rotacyjnego i niech się po 2,5 roku zmienią.
@Qbis niech się biją
- 2
Wszystko się może zdarzyć
#wybory
#wybory
Nawrot pewnie mocno niedoszacowany, wstydzili się przyznać na kogo głosowali
#wybory
#wybory
@wieprzowina: Ale właśnie ta wstydliwość była wliczana. W suchych liczbach Trzaskowski miał dużo lepszy wynik
@wieprzowina: To jest uwzględnione z nawiązką w exit pollach.
- 3
źródło: boniek-spokojnie
Pobierz- 1
@Scybulko: będą się Napier...ać w klatce.




















#wybory