Kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym #wybory
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
dawid199033
- 1
- 10
No cóż, wjeżdża u mnie 4 etap chyba. Jutro rano będzie tylko "akceptacja" tego co się tu wydarzyło. Late poll nie daję prawie żadnych nadziei. Tak to jest jak chce się wierzyć w jakąś tam logikę, rozsądek itd. u ludzi. No cóż, za 2 lata powrót PiS i nawet nie chcę myśleć do czego to może doprowadzić.
Jest mi po prostu smutno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wybory
Jest mi po prostu smutno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wybory
źródło: Screenshot_33
Pobierz
WklensuySuchy
via Wykop- 0
@ByleNaPlusie: ty powiedz, jak rozwinął ten kraj donald i jego ekipa..... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 12
#wybory Jeśli wychodzi taka różnica w obu sondażach to wielu wyborców musiało się wstydzić przyznać do głosu na Nawrockiego. I on zostanie prezydentem, choć nawet ci którzy na niego głosowali wstydzą się tego.
@ddonewry927 a gdzie te sondaże są przeprowadzane? Jak żyję 30 lat nie znam nikogo kto brałby udział w takim sondażu
@amozetoostatniraz były w tym roku u mnie
- 14
Mówicie że wsie zdecydowały i wybrały bandziora. A kto do jasnej cholery bronił wykształconym miastowym iść na wybory i wybrać Trzaskowskiego? W takim razie miastowi są jeszcze głupsi niż wsiury ze wsi, bo ci drudzy przynajmniej korzystają ze swojego prawa głosu.
#wybory
#wybory
- 8
Nawrockiemu to pewnie usta od snusów już spuchły jak Dodzie po Majdanie. #wybory
- 5
- 19
Ale Trzaskowski musi się czuć jak totalny totalny przegrwy. Przegrać z gościem, który bił się w ustawkach, oszukał starca na mieszkanie, był alfonsem. To już kompletne upokorzenie. Jeszcze na koniec został memem bo się pospieszył z ogłoszeniem zwycięstwa xD #wybory
#wybory ma ktoś linka do wyborów ?
@salcefrytki: pokaźny kapitał. Widać,że wyborca PiSu odkładał parę miesięcy
- 0
@moj_wykopowy_login: przejrzyj moje wpisy i zobacz czy wyborca pis
źródło: nawrocki
Pobierz@SendMeAnAngel: ZK stabilnie, dla mnie więźniowie powinni być pozbawieni praw publicznych.
@SendMeAnAngel nawet więźniowie na kolegę nie głosują. Ale polskie narodowe debile wiedzą lepiej
- 13
Przeciez jeszcze wszystko sie może zmienić, zwłaszcza jak zliczą duże miasta, a to pewnie na końcu bedzie. Ja kiedyś w komisji siedziałem, to głosy z komisji do Um oddaliśmy dopiero o 4 rano
#wybory
#wybory
@DrTRAPH0USE: w 2020 też na to liczyłem
@DrTRAPH0USE latepoll ma margines 1 procenta błędu. A są 2 late pole więc właściwie nie ma szans
- 8
#wybory
Przeciwnikiem Nawrockiego mógłby być sam Lech Kaczyński, ale i tak wygrałby Nawrocki namaszczony przez PiS. Partia ponad wszystkim.
Przeciwnikiem Nawrockiego mógłby być sam Lech Kaczyński, ale i tak wygrałby Nawrocki namaszczony przez PiS. Partia ponad wszystkim.
- 0
oddać monopolu władzy jednej partii?
@JestesUpani: No to Polacy to kretyni, bo takiego monopolu nie było, ponieważ obecny rząd składa się z kilku partii.
- 30
Aż sobie dodam do ulubionych i jeżeli ostatecznie wygra Nawrocki, to będę następnym razem pokazywał wszystkim ile jest wart ten polymarket xDDDD
#wybory
#wybory
źródło: 6b6ff0436dbd2222eb0824f8cfce8cb98cf5950619abfd20f19d4bcbdf958564
Pobierz- 5
#wybory Komorowski- Kidawa- Trzaskowski powiedzieć ze PO nie umie w kandydatów na prezydenta to jak nic nie powiedzieć. Niestety oni wciąż nie potrafią wystawić jakiejkolwiek oferty poza 50 letnich mieszkańców dużych miast z wyższym wykształceniem. Największa porażka to dopuszczenie do tego ze grupa 18-29 wybiera tylko między Mentznem i Kibolem. W perspektywie 5-10 lat ten kraj upadnie mając taka młodzież…
@jakubbaumann: DE-MO-KRA-CJA, stare baby zle, mlodzi ludzie jeszcze gorzej, wy juz nie wiecie kogo obwiniac za wlasna glupowe.
Juz bedziecie wsadzac wszystkich przeciwnikow do wiezien
Juz bedziecie wsadzac wszystkich przeciwnikow do wiezien
- 0
@tenji ja tu krytykuje po i trzaska a ty mi tu wychodzisz z jakimś moim zaślepieniem może mnie jeszcze od „silniczków” będziesz wyzywał XD. Nie obwiniam młodych tylko polityków po którzy nie potrafią do nich dotrzeć bo jedyna grupa do których trafiają są tylko ich koledzy i sąsiedzi z miasteczka Wilanów czy innego Konstancina.
@kezu5osiem100: O co tu chodzi? Co to tak skacze?
@kezu5osiem100: te wieloryby co tyle kasy stawiały na trzaska i tak wywindowały ten kurs maja niezły ból dupska teraz
Patrzę na to zdjęcie i sam nie wiem
#wybory
#wybory
źródło: 1000021868
Pobierz@Nighthuntero: ale uśmiechnięci xDDD
Mam nadzieję że uśmiech temu wysokiemu spadnie z ust ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 13
#wybory #przegryw #bekazpodludzi Oto co mi napisała znajoma z internetu po tym gdy jej napisałem na kogo zagłosowałem: "Popierasz lewactwo. Usuń się z grona moich znajomych. Serio mówie". Pięknie politycy sprali ludziom głowy, żeby kończyć znajomość z powodu tego na kogo się oddało głos ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
@sziszapangma: Popierać sutenera i gangstera to dopiero wstyd fuj
@sziszapangma Tacy ludzie sami sobie wystawiają świadectwo
- 140
XDDD
Wyciągnęli z chłopa no name z szafy, zrobił speed run każdej afery jaka mogła być, a teraz wygrywa z złotym dzieckiem platformy w late poll.
Ja p------e xD
Jakie to są miernoty. Jakby PiS nie był tak c-----y to byśmy mieli rządy jednej partii jak w Chinach.
Wyciągnęli z chłopa no name z szafy, zrobił speed run każdej afery jaka mogła być, a teraz wygrywa z złotym dzieckiem platformy w late poll.
Ja p------e xD
Jakie to są miernoty. Jakby PiS nie był tak c-----y to byśmy mieli rządy jednej partii jak w Chinach.
@MateMizu: To pokazuje jak żałosnym kandydatem jest Trzask XD Trochę jak Sanders, ale Sandersa to własna partia gnoiła i tępiła byleby niedopuścić go do kandydatury, a Trzask miał poparcie całej Koalicji rządzącej XD
- 11
@RzutKamieniem: Przedobrzyli.
Pod koniec już powinni trochę odpuścić. Największym błędem było ładowanie się do internetu bez jego znajomości.
Do tego całkowicie nie rozumieją, że Polska to nie tylko duże miasta i jak mieszkańcy reszty Polski słyszą o Warszawie to jedynie ślina im się zbiera żeby splunąć. Już idealnym podsumowaniem oderwania od rzeczywistości było rozdawanie kartofli w DPS xD. To tak jakby milioner pojechał do wioski w Afryce i opowiadał dzieciom,
Pod koniec już powinni trochę odpuścić. Największym błędem było ładowanie się do internetu bez jego znajomości.
Do tego całkowicie nie rozumieją, że Polska to nie tylko duże miasta i jak mieszkańcy reszty Polski słyszą o Warszawie to jedynie ślina im się zbiera żeby splunąć. Już idealnym podsumowaniem oderwania od rzeczywistości było rozdawanie kartofli w DPS xD. To tak jakby milioner pojechał do wioski w Afryce i opowiadał dzieciom,


























