Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: temp_file8629846559801656580
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rydzo: wcześniejsze wybory? a kaska z diet, rad nadzorczych i komisji?
Ale sobie kisne z wykopków przeżywających co za pionek bedzie plenil role prezydenta rp. Nic to nie zmieni kto bedzie rzadzil w tym k--------u i tak bedziecie j---c do śmierci. #wybory
- 21
Moja reakcja na to jak establishmentowy kandydat wspierany przez wszystkie media przegrywa z kibolem i sutenerem.
#wybory
#wybory
źródło: nawrocki-%C5%9Bmiech-nawrocki
Pobierz- 28
teraz sa zliczane glosy najwiekszych prymitywow ze wsi ktorzy pozytywnie oceniali udzial karola w ustawkach i nie maja kibla ani internetu?
#wybory
#wybory
- 5
- 25
Niestety Polska jest powiatowa. Człowiek sądzi, że dużo się zmieniło od 2004 roku, a to chyba jednak bańka. Pracujesz w mieście, robisz zakupy w marketach, jeździsz do Zakopanego, do Energylandii, do Warszawy na delegacje, za granicę na wakacje. A Polska nie ruszyła od lat '90. W pierwszej turze losowo postawiłem ludka z Google maps na jakąś wiochę gdzie jeden kandydat miał 90% poparcia. Moim oczom ukazała się stara poczta z gankiem i
źródło: 1000084633
Pobierz
źródło: temp_file8032645208665611644
Pobierz#wybory Platforma i obóz rządzący nie rozumie jednej rzeczy, to że ktoś nie głosuje tak jak oni chcą to nie znaczy że należy jawnie tymi ludźmi gardzić. Najświeższy przykład to pani Kucharska-Dziedzic w studiu polsatu po ogłoszeniu exit-poll
@Zwierzak24 uważasz że PiS nie szczuje bardziej?
- 1
@Fucktyczniee: uważam że PO kolejne wybory przewaliło przez to że nie potrafi przyciągnąć nowych wyborców. Trzaskowski w trakcie kampanii zaprezentował niekonsekwencję w swoich poglądach to raz a dwa to nigdy nie powinien być wystawiony bo miał za dużo negatywnego elektoratu.
- 3
@Alfred_HugeCock_24_17 Gosia [*]
@Alfred_HugeCock_24_17 to jego stara czy ta od kartofli bo one chyba z jednego generatora wyszły xd
- 12
#wybory
Trump, Nawrocki - jeśli czegoś obecna sytuacja na świecie dowodzi, to to, że niezależnie ile afer miałby za uszami kandydat prawicy i tak w zasadzie nie musi walczyć o głosy wyborców, bo te ma jak w banku. Przeciw jednemu prawakowi trzeba stawiać drugiego prawaka, tylko wtedy ma to jakiś sens, bo konserwatywni wyborcy by musieli się może przez minutę zastanowić. A tak zawsze ten drugi/ta druga to "lewackie/tęczowe zło"
Trump, Nawrocki - jeśli czegoś obecna sytuacja na świecie dowodzi, to to, że niezależnie ile afer miałby za uszami kandydat prawicy i tak w zasadzie nie musi walczyć o głosy wyborców, bo te ma jak w banku. Przeciw jednemu prawakowi trzeba stawiać drugiego prawaka, tylko wtedy ma to jakiś sens, bo konserwatywni wyborcy by musieli się może przez minutę zastanowić. A tak zawsze ten drugi/ta druga to "lewackie/tęczowe zło"
@LordRegis: dlatego Sikorski powinien wystartować, ale Tusk się bał konkurencji i teraz ma g---o
- 1
dziękuję KAROL, jesteś wielki
#wybory
#wybory
źródło: za karolem
PobierzZabawne, gdyby PO wystawiła kandydata bardziej centrowego (nie takiego zlewaczałego), do tego mniej znanego, wyciągniętego z kapelusza jak Nawrocki, to by wygrała wyraźnie. Dlaczego uparli się na tego Trzaskowskiego i to drugi raz? Jakaś buta, zarozumialstwo? Nie rozumiem.
#wybory
#wybory
@NocJestMistyczna: Tusk potrzebował pacynki jak Komorowskiego, a Sikorski by był zbyt niezależny
@NocJestMistyczna:
Tam po uśmiechniętej stronie też czasami ciężko o rozum. Latanie z pizzą to chyba trafny mem z "wyczuciem" nastrojów społecznych tej grupy.
Potem wybierają takiego Trzaskowskiego na kandydata świadomie zamiast Sikorskiego.
Po pierwszej turze gdy Braun miał więcej niż Cholownia się może im lampki zapala.
Tam po uśmiechniętej stronie też czasami ciężko o rozum. Latanie z pizzą to chyba trafny mem z "wyczuciem" nastrojów społecznych tej grupy.
Potem wybierają takiego Trzaskowskiego na kandydata świadomie zamiast Sikorskiego.
Po pierwszej turze gdy Braun miał więcej niż Cholownia się może im lampki zapala.
A to #wybory jednak nie były sfałszowane?
@Redbulltabak: Jak sie na końcu okaże że jednak Trzaskowski to pewnie będą.
- 3
Dobra. Panowie. To już koniec? Do rana jest Pewna wygrana Karola? Można iść spać?
#wybory
#wybory
@Sniper10200 livescore.com



























źródło: IMG_0770
Pobierz