Najlepszy jest ten spokój, który pojawi się w poniedziałek rano. Konta politycznych szczujni pochowają się na kolejne parę lat, do kolejnych wyborów. Będzie spokój, cisza, wszyscy już przetrawią wynik, wykop wróci na stare tory. Wtedy dopiero będzie wiadomo, jak duże było zaangażowanie obu stron na tym portalu, zarówno po stronie KO, jak i PiSu. I wiecie co Wam powiem: c--j im obu w dupę, niezależnie od wyniku.
#wybory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepszy jest ten spokój, który pojawi się w poniedziałek rano. Konta politycznych szczujni pochowają się na kolejne parę lat, do kolejnych wyborów.


@miekki_am: Co ty. Będą szczekać aż do zaprzysiężenia
  • Odpowiedz
#wybory
Dlaczego ktoś wyniki na polymarket bierze na poważnie skoro wiadomo, że jedna ze stron pewnie nawet nie wie o istnieniu czegoś takiego, nie mówiąc o tym żeby "oddać tam swój głos"?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@podomka nie powiem, że bym się obraził gdyby się sprawdziło. Ale jest we mnie duży niepokój niestety..


@Dominias: no i prawidłowo, ten niepokoj motywuje to wziecia udziały w wyborach, a frekwencja jest tutaj decydująca
  • Odpowiedz
#wybory #heheszki #wspomnienczar #duda

Czy pamiętacie jak za Prezydentem Dudą przed jego wyborem jeździła na wiece jego rzekoma kochanka?

Czy pamiętacie?

  • Tak 53.0% (35)
  • Nie, ale mi przypomniałeś! 27.3% (18)
  • D*pa cicho! 19.7% (13)

Oddanych głosów: 66

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MondayPL: ja pamiętam jak w debacie Tusk - Kaczyński, Tusk zadał Kaczyńskiemu pytanie: czy pamięta Pana sytuację kiedy jechaliśmy windą, wyciągnął Pan b--ń i powiedział "dla mnie zabić, to jak splunąć?" Kaczyński odpowiedział, że nie pamięta :D
  • Odpowiedz
  • 15
@Altru: uwielbiam to przeswiadczenia pseudo demokratów o tym, że ich wybór jest najlepszy, a wybór innych to niewola ( ͡º ͜ʖ͡º)

Za każdy razem
  • Odpowiedz
#gonciarz #wybory
jak biednego Batyra pomawiają to go nie bronicie #pomocy XDDDDDD

kisne z was wszystkich, którzy w ogóle oglądali/oglądają to zje**ne uniwersum gonciarza, jakichś innych idiotek/ fame mma itp spierdoksów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory 500 lat temu miało miejsce pewne ważne wydarzenie, które następnie miało dla nas negatywne skutki 250 lat później. Dlatego zachęcam do jutrzejszego głosowania i myślenia dalekowzrocznego by ta historia się nie powtórzyła, gdyż jak wiemy historia lubi się powtarzać.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach