#wybory Co ten Nawrocki gada…boże, mam nadzieję, że te wyniki zostaną dowiezione.

Porównajcie sobie mogę Trzaskowskiego do tego patusa.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@login_zajety_sic:
Znam osobiście 5 osób które otwarcie przyznało się do głosowania na Nawrockiego
1. „Bo tak kazał Mentzen”
2. „Bo za granicą będą go szanować bo się będą bali że im p----------i”
3. Bo jestem prawakiem
4 i 5 nie potrafili/ nie chcieli podać powodu
  • Odpowiedz
Oby wynik się nie zmienił ale różnica jest tak niewielka że ja się jeszcze nie cieszę bo pisiorą często rosło w oficjalnych wynikach do exit poll
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisior standardowo zawłaszcza sobie patriotyzm i mówi kto jest patriotą a kto nie. Boże, jak ja gardzę tymi ludźmi. Od lat ta sama śpiewka na podział narodu. #wybory #bekazpodludzi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ech, póki co jebnąłem się z frekwencją o 10pp, ale wynik przewidziałem dobrze xD

https://wykop.pl/wpis/81683113/jestem-z-przyszlosci-podaje-harmonogram-na-najbliz

#heheszki #wybory
@ciezki_przypadek +20
Jestem z przyszłości, podaję harmonogram na najbliższe miesiące, róbcie screeny

01.06.2025 - II tura wyborów prezydenckich
02.06.2025 - PKW podaje oficjalne wyniki - 50% Karol Nawrocki, 50% Rafał Trzaskowski, 0,2% głosów nieważnych, frekwencja 83%, Jarosław Kaczyński ogłasza, że wybory zostały sfałszowane, PKW ogłasza, że wybory nie zostały sfałszowane, SN ogłasza,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Największy przegrany wyborów. Po I turze był w doskonałej pozycji, ale włączył mu się protokół Korwina, wylizał dupę Nawrockiemu, a ten i tak przegrał xD

#wybory
ArtBB - Największy przegrany wyborów. Po I turze był w doskonałej pozycji, ale włączy...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach