@szyderczy_szczur: Rafał poczuł się prezydentem przez te 3 h
NIE wygra i wie to od 2023 roku szkoda gadać
jakby PO chciało wygrać wysłaliby Kosiniaka na premiera i teraz do pałacu

gdyby nie Donek narcyz i Urszula

temat sprzed lat
  • Odpowiedz