Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
#wybory
dobranoc dowidzenia czesc giniemy
dobranoc dowidzenia czesc giniemy
#wybory o co chodzi z tym polymarket
- 0
@aircod: jak ty liczysz
- 4
źródło: 1000010227
Pobierz- 12
Iga Świątek też dzisiaj przegrala pierwszego seta, a potem wygrala 2-1. Tak samo dzisiaj Polska!
#wybory
#wybory
- 14
#wybory Polska przegrała, dobranoc Polsko
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@DzikiJelonek: dlatego debile głosowali na PIS xD 70% wyksztalcenie podstawowe
Najlepsze że cześć poszła spać z myślą że Trzaskowski wygrał a rano sie obudzą i wtf xD
#wybory
#wybory
@szyderczy_szczur: halo @Leniek wstawaj wracaj na wykop
@szyderczy_szczur: Rafał poczuł się prezydentem przez te 3 h
NIE wygra i wie to od 2023 roku szkoda gadać
jakby PO chciało wygrać wysłaliby Kosiniaka na premiera i teraz do pałacu
gdyby nie Donek narcyz i Urszula
temat sprzed lat
NIE wygra i wie to od 2023 roku szkoda gadać
jakby PO chciało wygrać wysłaliby Kosiniaka na premiera i teraz do pałacu
gdyby nie Donek narcyz i Urszula
temat sprzed lat
- 9
- 0

- 6
#wybory hahaha ten naród to mem, ale j---a
źródło: obraz_2025-06-01_231504578
Pobierz@Syn_Diabla: Czyli skręt w kierunku Rosji, całe szczęście, że znam trochę ruskiego.
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jaroty: to nie akurat dziadki głosowały na Nawrockiego tylko młodzi :(
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 7
@PiesPat: ja też
#wybory dobra inaczej:
kiedy dokladnie beda pewne wyniki? jutro? we wtorek?
kiedy dokladnie beda pewne wyniki? jutro? we wtorek?
@curiousboi: jutro rano
@curiousboi: teraz
- 10
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
źródło: 1000003992
Pobierz





















#wybory
@Warcomx: to zostaw Polaków Polakom, w czym problem¯\(ツ)/¯