@sokool: czyli mała lemoniada 22 a małe p--o 16 :)
w takiej sytuacji do moich dzieci mówię "wiem smarkaczu że byś się napił lemoniady, ale albo zamawiamy dla ciebie p--o, albo nie ma picia wcale" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#wroclaw
Mam 2 bilety do teatru - scena atm - spektakl “Pół żartem…” na dziś na godzinę 16:00
Super miejsca - rząd 3 miejsce 17 i 18.
Kosztowały 300zł, sprzedam za 50% ceny.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#krakow

Ej dobra co takiego odwalił miszalski?
Bo jednak nie często jest referendum o odwołanie prezydenta
#wroclaw z lysym z brazzers już się tyle lat p------i xdd

Ktoś
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 18
@OCIEBATON: kolesisotwo, sct, zwiększenie cen biletów, wydłużenie płatnej strefy parkowania do niedzieli oraz zasłużył miasto na 2 miliardy i dał wysokie premię dla kolesi którzy się nie nadają na stanowiska
  • Odpowiedz
  • 9
@OCIEBATON: Nic nie zrobił. Próbuje redukować deficyt między innymi poprzez podnoszenie opłat za bilety ale plebsowi umysłowy to wykorzystal do walki politycznej wygląda na to że będziemy dalej zadłużać miasto. Dodatkowo obruszali się pseudo kierowcy starych, niesprawnych złomów że zakazuje się im jazdy po piwsko i szlugi do Biedy.
  • Odpowiedz
#wroclaw #tvp3

Trzęsienie ziemi w TVP3 Wrocław. Ewa Wolniewicz odwołana. W tle wstrzymanie materiału o Jacku Sutryku

Dziś (22 maja, piątek) dyrektor TVP3 Wrocław została zwolniona z pracy. Ewa Wolniewicz straciła stanowisko, po tym, jak dyrektor generalny Tomasz Sygut, zapoznał się z raportem o działalności wrocławskiego oddziału Telewizji Polskiej. Utrata stanowiska może być związana z zablokowaniem emisji materiału, dotyczącego aktu oskarżenia jakim objęty jest prezydent Wrocławia. Chodzi o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam ochotników do zamkniętych testów Google Play (wymóg Google: 20 osób przez 14 dni).

Projekt to prosta gra mapowa/terenowa o krasnalach. Gra posiada 2 tryby sterowania (w tym stacjonarny przez pochylanie telefonu), więc osoby spoza Wrocławia również mogą w pełni uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Wymagany telefon z Androidem.

Jeśli masz chwilę i chcesz pomóc przejść przez biurokrację Google, zgłoś się proszę przez formularz:
Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/dyruUbmtbRCKwgP6A
LuciusLu - Szukam ochotników do zamkniętych testów Google Play (wymóg Google: 20 osób...

źródło: mapaoutzoom

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gsm #serwisgsm #lg #lgv30 #telefony #bateria #akumulator #akumulatorki #opole #wroclaw

Potrzebuję wymienić baterię w moim leciwym LG V30. Zależy mi aby zrobili to porządnie i skleili obudowę po wymianie na nowym kleju, aby wszystko było jak należy.

Ktoś z Was ma doświadczenie gdzie można się udać? Chcę pójść z telefonem osobiście, nie wysyłać.

Telefon
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@N00bsferatu: Ja tam kiedyś szukałem ludzi do działów It (z sukcesami) i część sobie na pewno chwaliła, ale to zawsze jest kwestia projektu czy działu. Na pewno spoko branża.
  • Odpowiedz
@okoboji: albo ja (i gro moich znajomych) mam zj..ne kubki smakowe, albo każda knajpa z 'muala' to jakiś gruba pomyłka. Wszędzie, gdzie turystycznie/służbowo sprawdzam sobie knajpki z tą naklejką, jedzenie jest co najwyżej poprawne i jestem w stanie wymienić co najmniej kilka knajp, gdzie będzie zauważalnie lepiej. Ba - niektóre lokale, które naklejki nie dostały, okazały się smakowo lepsze, niż konkurencja z tym odznaczeniem.

Wniosek - wolę bazować na własnym
  • Odpowiedz
@testuser: Nie ma w tym przecież jakiegoś zaskoczenia. Ekipa ksiazula to zwykle chłopy co nie znają się zbytnio na jedzeniu. Najlepiej to widać w filmikach gdzie idą do jakiejś lepszej restauracji i nie wiedzą zbytnio co się dzieje. Hitem było jak zamawiali dania których nie lubią a potem je krytykowali że nie lubią.
  • Odpowiedz
Wracam z #niemcy #drezno, przystanek we #wroclaw , wyszedłem na chwilę na ulicę żeby złapać świeżego powietrza. Od razu inaczej się oddycha. Całe miasto żyje, ludzie chodzą, gadają. W Dreźnie nawet w dzielnicach imprezowych było jak w kościele. Kobiety tu tak z 10 razy piękniejsze. Nawet do autobusy dosiadło się kilka takich świnek co jednej w Dreźnie przez tydzień nie spotkałem.

Dobrze być z powrotem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus: Chłop porównuje 3 największe miasto w Polsce, pełne studenciaków do 13 miasta w Niemczech na obsranym wschodzie pełnym neonazioli XD
  • Odpowiedz