#tylkozieloni #wpiszdupy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

rimyi
- 2
- 11
Jak myslicie, Leszke trafi kiedyś Hat-tricka? Ale kurde to jest niesamowite, nie dość że wrzuca wpis, ilość plusów 500 na godzinę, to jeszcze wrzuca drugi dokładnie taki sam, który też w gorących ląduje. Ja jebię, złamał nogę bo tak szybko zapieprzał do gorących. To co Leszke odwali raz na jakiś czas to głowa mała.
#lechwalesacontent #lechwalesa #gorace #wpiszdupy
#lechwalesacontent #lechwalesa #gorace #wpiszdupy
źródło: comment_mqMqQSHy3mWyL1DqaIkv6r7kJsvMTSZR.jpg
Pobierz
EsperaPorMi
- 0
@KidLavi: Czy ta złamana noga to alegoria fiaska transformacji?

KidLavi
- 0
@EsperaPorMi: pytaj Leszka, zagłęb się w meandry jego umysłu
- 7
o, kolega sajlent nigger obraził się że został nazwany nędznym trollem (bo takim jest), to mnie sczarnolistował
#tagujetogowno #wpiszdupy
#tagujetogowno #wpiszdupy
@WykopWasPrzejrzal: no jak ciągle papieża obraża, to czego się spodziewa, że będzie uwielbiany? ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
@BluRaf: i jeszcze ma czelność mówić, że moderacja jest żałosna xD
- 6
Mireczki, taki tam #wpiszdupy ale trochę #chwalesie że zacząłem oglądać Code Geass. Całkiem przyjemne dla oka, ciekawa alternatywa świata i w ogóle... no nie wiem co więcej powiedzieć, bo obejrzałem 4 odcinki póki co.
Muszę nadrobić zaległości bo ostatnio tylko tak na szybkości Elfen Lied obejrzałem, bo krótkie i daaaaaaawno już nic nowego.
Przymierzam się do drugiego sezonu Sword Art Online, a gdzieś może w święta odświeżam totalnie
Muszę nadrobić zaległości bo ostatnio tylko tak na szybkości Elfen Lied obejrzałem, bo krótkie i daaaaaaawno już nic nowego.
Przymierzam się do drugiego sezonu Sword Art Online, a gdzieś może w święta odświeżam totalnie
- 6
Mirki. Chciałbym wam polecić program "Jak to działa" z Discovery (nie mylić z programem o tym samym tytule, z tym samym prowadzącym jednak z TVP1 i bardziej skierowanym do dzieci). Piszę to, ponieważ większość albo dała sobie spokój z programami popularno-naukowymi albo tylko z Discovery. Nie dziwię się. Gdzie tylko się da upychają jakieś gówniane wojny magazynowe czy licytacje, sracje, czy jakieś debilne programy o UFO, wyreżyserowane w takim tonie, jakby zaraz
- 4
Wiecie co? Udało mi się przekręcić licznik powiadomień tagów. Jeszcze 2h temu była nieskończoność, a teraz tylko 4 :(
@wykop
#maciejpsuje #gorzkiezale #wpiszdupy
@wykop
#maciejpsuje #gorzkiezale #wpiszdupy
Wczoraj przeżyłem #coolstory. Chciałbym się z wami podzielić, ale jeśli bohaterka przegląda Mirko to będzie wiedziała że to ja i będzie mnie uważała za #attentionwhore...dlatego doczekam parę dni zanim wam napiszę... :)
#wpiszdupy
#wpiszdupy
konto usunięte via Android
- 0
@BlueSpark: Wołaj :)
@BlueSpark: wołaj
- 4
Jak siedzę w domu to ciężko mi się z niego ruszyć, a jak wyjdę, to staram się jak najszybciej wrócić do domu.
Czasem jednak jest tak jak dzisiaj. Dawno mogłem być już w swoim bunkrze, ale zamiast tego wybrałem kierunek odwrotny, do miejscowości "Y". Dlaczego, co będę robił? Nie wiem, może po kogoś zadzwonię, może sam będę się włóczył bez celu.
Brak snu, głowa mnie dalej boli, głodny jestem (na to przynajmniej
Czasem jednak jest tak jak dzisiaj. Dawno mogłem być już w swoim bunkrze, ale zamiast tego wybrałem kierunek odwrotny, do miejscowości "Y". Dlaczego, co będę robił? Nie wiem, może po kogoś zadzwonię, może sam będę się włóczył bez celu.
Brak snu, głowa mnie dalej boli, głodny jestem (na to przynajmniej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@chilling: n-------m przed siebie.
Ale łatwo sie wystalkowało Pitrasie xD W sumie to nie wiem po co to robie. #wpiszdupy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Hulk: Przecież jej nie trzeba stalkować, wszystko jest jak na tacy, szerloku ;-)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nazwa_uzytkownika: Witamy na pokładzie.
- 3
Jedyne co różni najnowsze konsole to The Last of Us.
@nazwa_uzytkownika: nie zapomnij o Uncharted! ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i moim zdaniem warto po kosztach kupić poprzednią generację (myślę tu głównie o PS3), ograć exy i sprzedać wpizdu.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy tylko ja uważam, że wpisy @lechwalesa są żałosne? Co to ma niby być? Prywatny snapchat czy inny fotoblog? Ja rozumiem, że były prezydent musi dbać o PR, ale bez przesady, doda jedno losowe zdjęcie, dopisze Dd, Uu, Ey, ye, i od razu pół mirko kłania się do stóp. Gdyby to jeszcze miało jakąś wartość merytoryczną. "Zdjęcie ze spotkania z x, gdzie byłem na konferencji w sprawie polityki zagranicznej państwa y,
- 27
@nazwa_uzytkownika: ale o co chodzi, czego Ty się spodziewasz po Leszke elektryku? Przecież każdy wie, że to półgłówek i błazen.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Wszędzie dobrze ale tam gdzie wifi najlepiej
Dom twój gdzie wifi łączy się automatycznie ~ @negatywne_myślenie
#wpiszdupy #heheszki #wifi #internet #tylkomirko
Dom twój gdzie wifi łączy się automatycznie ~ @negatywne_myślenie
#wpiszdupy #heheszki #wifi #internet #tylkomirko
- 1
@silent_digg3r: Gdy padnie sieć jednostce to tragedia, gdy pada sieć milionom to statystyka.
- 0
@negatywne_myslenie: Apka Mirko mi tak zrobila :(

























