Jak myslicie, Leszke trafi kiedyś Hat-tricka? Ale kurde to jest niesamowite, nie dość że wrzuca wpis, ilość plusów 500 na godzinę, to jeszcze wrzuca drugi dokładnie taki sam, który też w gorących ląduje. Ja jebię, złamał nogę bo tak szybko zapieprzał do gorących. To co Leszke odwali raz na jakiś czas to głowa mała.

#lechwalesacontent #lechwalesa #gorace #wpiszdupy
KidLavi - Jak myslicie, Leszke trafi kiedyś Hat-tricka? Ale kurde to jest niesamowite...

źródło: comment_mqMqQSHy3mWyL1DqaIkv6r7kJsvMTSZR.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, taki tam #wpiszdupy ale trochę #chwalesie że zacząłem oglądać Code Geass. Całkiem przyjemne dla oka, ciekawa alternatywa świata i w ogóle... no nie wiem co więcej powiedzieć, bo obejrzałem 4 odcinki póki co.

Muszę nadrobić zaległości bo ostatnio tylko tak na szybkości Elfen Lied obejrzałem, bo krótkie i daaaaaaawno już nic nowego.

Przymierzam się do drugiego sezonu Sword Art Online, a gdzieś może w święta odświeżam totalnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@seeksoul: Ja Code Geass po epizodzie z kotem wciągnąłem za jednym zamachem. Drugi sezon oglądałem już na bieżąco po premierze w TV. To co odwalili w tym animcu to coś pięknego i boję się że psują to w akito no exile:/
  • Odpowiedz
Mirki. Chciałbym wam polecić program "Jak to działa" z Discovery (nie mylić z programem o tym samym tytule, z tym samym prowadzącym jednak z TVP1 i bardziej skierowanym do dzieci). Piszę to, ponieważ większość albo dała sobie spokój z programami popularno-naukowymi albo tylko z Discovery. Nie dziwię się. Gdzie tylko się da upychają jakieś gówniane wojny magazynowe czy licytacje, sracje, czy jakieś debilne programy o UFO, wyreżyserowane w takim tonie, jakby zaraz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj przeżyłem #coolstory. Chciałbym się z wami podzielić, ale jeśli bohaterka przegląda Mirko to będzie wiedziała że to ja i będzie mnie uważała za #attentionwhore...dlatego doczekam parę dni zanim wam napiszę... :)

#wpiszdupy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak siedzę w domu to ciężko mi się z niego ruszyć, a jak wyjdę, to staram się jak najszybciej wrócić do domu.

Czasem jednak jest tak jak dzisiaj. Dawno mogłem być już w swoim bunkrze, ale zamiast tego wybrałem kierunek odwrotny, do miejscowości "Y". Dlaczego, co będę robił? Nie wiem, może po kogoś zadzwonię, może sam będę się włóczył bez celu.

Brak snu, głowa mnie dalej boli, głodny jestem (na to przynajmniej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedyne co różni najnowsze konsole to The Last of Us.


@nazwa_uzytkownika: nie zapomnij o Uncharted! ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i moim zdaniem warto po kosztach kupić poprzednią generację (myślę tu głównie o PS3), ograć exy i sprzedać wpizdu.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KBR_: zostań. Ja sobie tak chodziłem jak ten kretyn i teraz od nie moge się doleczyć. A jak będziesz miał jakiś komplikacje, to w ogóle przerąbane.
  • Odpowiedz
Czy tylko ja uważam, że wpisy @lechwalesa są żałosne? Co to ma niby być? Prywatny snapchat czy inny fotoblog? Ja rozumiem, że były prezydent musi dbać o PR, ale bez przesady, doda jedno losowe zdjęcie, dopisze Dd, Uu, Ey, ye, i od razu pół mirko kłania się do stóp. Gdyby to jeszcze miało jakąś wartość merytoryczną. "Zdjęcie ze spotkania z x, gdzie byłem na konferencji w sprawie polityki zagranicznej państwa y,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawda jest taka, że każdy z nas kiedyś był zielonką. Pamiętacie to jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wpiszdupy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach