Zastanawia mnie jakim prawem oni chcą egzekwować łamanie ciszy wyborczej przez lajki na facebooku. Przecież facebook jest zarejestrowany w ameryce i polskie prawa go nie obowiązują.
#wpiszdupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cesarz_Polski: jakby mieli jaja, jak np. Turcja, to by wycięli całą domenę, i fejsbuk na kolanach by im pokasował posty i dał na tacy dane lajkujących. No ale znając skuteczność naszej polityki, nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego na wykopie jest takie coś:

Komentarz usunięty przez autora wpisu


Nie powinien być usunięty przez autora komentarza, albo Wpis usunięty przez autora wpisu, albo samo: Komentarz usunięty przez autora.

No
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj kupowałem fajki w żabce w towarzystwie Maga i jakiegoś gościa żywcem z Fallouta wyciągniętego. Powiem wam, że w sumie to widok 200 metrowej kolejki świrów czekających na wejście na #pyrkon bardzo poprawił mi dziś humor. Bardzo pozytywny widok:)
...a laska w mini, która na stojaka grzebała w plecaku pewnie nawet nie wie, że prawie doprowadziła do karambolu:)
#pyrkon2015 #jaraniesie #poznan #wpiszdupy
stahs - Dzisiaj kupowałem fajki w żabce w towarzystwie Maga i jakiegoś gościa żywcem ...

źródło: comment_ajNFmP7wCi2isIaYsT02TdXpANEdtUDz.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukryje wpis pod takiem #wykopjointclub i #wpiszdupy żeby nie było siary, jak okaże się totalnym głupstwem:p

1. Bądź kumatym rządem Polski
2. Stwórz spółkę skarbu państwa zajmującą się skupem patentów z całego świata (inb4 skąd brac kasę- hipotetyczny rząd przestaje przepierdzielać pieniadze na rozdmuchaną administrację poprzez cięcia w budżetówce, ew. kredyt na potrzeby czerpania zysków w przyszłości)
3. Licencjonuj zakupione rozwiązania za kwotę 200-1000% ich wcześniejszych wartości (PROFIT #1: wymuszona innowacyjność
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie siedze w autobusie #gdansk obok jakiegoś anona, przegląda wykop na nexusie 9, niezalogowany, jak ja kiedyś. Może przyszły mirek? Jak to przeczytasz kolego, mam Ci coś do powiedzenia!


#wpiszdupy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ciuciu: Zależy co masz na myśli przez właściwą pracę, jak pracuję przy biurku umysłowo i po intensywnym dniu nie mam siły na nic ale jak, pracowałem w MCD po 13 godzin dziennie to po powrocie miałem siłę na wszystko i jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
Chciej pograć w #gtav ale jednocześnie nauczyć się dev na ios ( ͡° ʖ̯ ͡°)

albo jakiś porządny laptop (np) albo kilkuletni macbook

ogółem nie gram w gry już kilka, ale w gta 5 bym z chęcią pograł, z drugiej strony chce się przestawić na #osx, ale hackintosh to nie rozwiązanie

#firstworldproblems #apple #wpiszdupy
kuba - Chciej pograć w #gtav ale jednocześnie nauczyć się dev na ios ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a...

źródło: comment_2xGmBHkfw6RBTLbVBrg7C1x8cdWe1L23.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem pod wrażeniem jak moja sąsiadka, która ma już dwójkę dzieci, trzyma linię i urodę, mimo coraz starszego wieku i dwóch porodów dziewczynek (które podobno odbierają urodę) wygląda rewelacyjnie. Niestety coś za coś, obawiam się, że gorzej z jej psychiką, coraz głośniej zza sufitu słychać jej krzyki na dzieci, akurat dziewczynki chyba odziedziczyły charakter po tacie, więc są niegrzeczne ;) #wpiszdupy #rodzina #dzieci #mama
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach