Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z tym skalowaniem na battlegroundach? Jak się ubiorę na fulla to i tak będzie mnie zrównywać z jakimiś patałachami którzy dopiero wbili full lvl?
#worldofwarcraft
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobra walić Refundeda - Limit już progressuje N'zotha, a Methodzi jeszcze tłuką Il'gynotha. Może wreszcie ktoś przełamie monopol na WF
#worldofwarcraft
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: w sumie sobie czasem spojrzę to podoba mi się jak gra limit. Mimo ze ten RWF to tak no jest xD W sumie zdobyli sponsora to pewnie też dało im kopa motywacyjnego, którego mogło im brakować :P
  • Odpowiedz
Zawsze mnie to zadziwia, że grając sobie spokojnie i coś tam klikając na ah zawsze trafi się jeden z drugim, którzy nie potrafią normalnie napisać tylko od razu wyzywają Cie od najgorszych po czym blokują i nawet nie możesz takiemu nic napisać xD W ciągu 2 dni 3 osoby mnie zwyzywały xD dwie bo chcialem kupić zioła taniej o 2 golda niż na AHu, jedna bo przebijałem mu aukcje a jeszcze jedna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Największym plusem jak dla mnie tych nowszych dodatków do wowa są te krótkie scenki filmowe. Tak jak mnie nigdy ten świat nie interesował tak teraz sobie coś doczytuje o co tu chodzi. Zaciekawili mnie
#blizzard #worldofwarcraft
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#worldofwarcraft

W dalszym ciagu rekrutujemy graczy do naszej gildii na #wowclassic na serverze Pyrewood Village. Zachecam do przenosin postaci jak rowniez expienia nowych. Mamy duzo ludzi expiących. (ALLIANCE)

Szczegolnie zalezy nam na palladynach magach warriorach i rogalach. No jakis druid tez by sie przydal

Wiecej
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam rok 2008, byłem zaraz po liceum. Beztroska mieszkania u rodziców w połączeniu z wolnością bycia dorosłym. W weekend pite a w tygodniu nie jedna nocka zarwana przy #worldofwarcraft . Końcówka genialnego Burining Crusade, czułeś się "kimś" będą częścią czegoś tak zajebistego, poznając ludzi z całego świata i mając świadomość że nie każdy 13 latek może Sobie wykupić abonament. Życie było piękne.

Pewnego wieczora kumpel na guild-chat'cie podlinkował newsa o
Mirkosoft - Pamiętam rok 2008, byłem zaraz po liceum. Beztroska mieszkania u rodziców...

źródło: comment_LrhfeImzPWQK6AKyg8mRocF2mqmJ8Ncw.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bobowicz: całkiem mocny gold. ja miałem 9,9 mln na koniec WOD :D wtedy jeszcze cap był 1M i miałem problemy ten gold pomieścić. Cały dodatek farmienia misji w garnizonach na 11 postaciach. Potem pozmieniałem profeski na engineering, klepałem sky golemy i goniłem po 120 koła sztuka jak legion wyszedł.

sprzedałem to złoto Pr3ciousowi z ownedcore za prawie 1000 erło, a potem jeszcze konto ze wszystkimi 17 TCG mountami. Trochę żaluję
  • Odpowiedz
@Antorus: :D to już nie aktualne :P jakoś niedawno wrzucałem dobicie capa a aktualnie mam ~14kk:D

TCG cieżko i drogie strasznie są aktualnie ba nawet bym nie chciał ich kupować bo po prostu szkoda mi golda :D nie jestem typem kolekcjonera mountaów;p
  • Odpowiedz
Przeklejam ciekawy komentarz z pewnego forum z którym niestety się trochę zgadzam

Gram w WoW od 15 lat. Grałem od dnia premiery do końca WoTLK. To półprawdy że Blizzard stopniowo usuwał "rzeczy" jak to nazwałeś z gry. Moim zdaniem, przede wszystkim to co dodawali było słabe. System LFG, spowodował że w miastach przestałem widzieć graczy jako ludzi. Obecie po Kul-Tiras biegaja jacyś NPC z dziwnymi nazwami. Ja od dawna w WoW nie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korporacion Ludzie po prostu nie mają tyle czasu aby przesiadywać tyle w grze. Tak, tak sami NPC biegają. Możesz przecież znaleźć do kogoś do gry na dłużej, stworzyć gildie, poszukać na forum albo w samej grze no ja p------e. LFG to najlepsze co może być. Nie interesuje mnie życie jakiś internetowych graczy, po prostu chcę się świetnie bawić.
  • Odpowiedz
Ostatnia ankieta
#worldofwarcraft #wow

Jaką klasą najlepiej wam się gra/grało?

  • Demon Hunter 21.9% (16)
  • Death Knight 17.8% (13)
  • Paladin 21.9% (16)
  • Druid 13.7% (10)
  • Mage 24.7% (18)

Oddanych głosów: 73

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kodzirasek: Mi osobiście dikejem, bo długo go mainowałem, ale druid chyba byłby najbardziej fun, bo można spróbować każdego z 4 speców i każdy w jakiś sposób jest fajny. Dh to nudne klikanie 3 klawiszy na zmianę, paladyn to taka wolna buła, granie od wingsów do wingsów, albo liczenie na rngeesusa, że p----------i kryt z templar verdicta, a mage to mage
  • Odpowiedz
Dobra, to co zobaczyłem na Pic Rel utwierdziło mnie, że nigdy tego k------a reforged nie kupie i będę grał głównie na spirconej wersji sprzed 28.12, ew czasem muliti na normalnym w3. W blizzardzie wystąpił incydent kałowy po tym jak Valve zabrał im sprzed nosa Dotę, a razem z nią gruby hajs, więc teraz mapy i mody stworzone przez ludzi do w3:Reforged NIE SĄ ICH WŁASNOŚCIĄ i blizzard może je sobie przywłaszczyć i
marv0oo - Dobra, to co zobaczyłem na Pic Rel utwierdziło mnie, że nigdy tego k------a...

źródło: comment_UTAr4EVA7Lu4V2NQSsPqZU8RkoWx7CZu.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: A dla mnie tam spoko, sam bym tak ludzi ruchał. XD Odwalą za mnie robotę, bugi poprawią, contentu narobią, a ja sobie wezmę co lepsze i wplotę do gry, eloooo. xD Moderzy sami są sobie winni, że robią za free.
  • Odpowiedz