Wszystko
Najnowsze
Archiwum

dabi
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

SomeoneFromPoland
- 6
@dabi: call of duty, 2x 2kg paczka doritos zmielona z 2x 2litry mountain dew i tak co 4h

dabi
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak to jest z tym skalowaniem na battlegroundach? Jak się ubiorę na fulla to i tak będzie mnie zrównywać z jakimiś patałachami którzy dopiero wbili full lvl?
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
To jest właśnie moje szczęście, dostałem dc na ragnarosie i gdyby nie recovery to nawet bym nie wiedział że kurczak mi wypadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
źródło: comment_w00WaWA7b9owaGSf4mjEebet3AYg1irh.jpg
Pobierz- 0
dobra walić Refundeda - Limit już progressuje N'zotha, a Methodzi jeszcze tłuką Il'gynotha. Może wreszcie ktoś przełamie monopol na WF
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
- 0
@marv0oo: w sumie sobie czasem spojrzę to podoba mi się jak gra limit. Mimo ze ten RWF to tak no jest xD W sumie zdobyli sponsora to pewnie też dało im kopa motywacyjnego, którego mogło im brakować :P
- 9
- 1
Zawsze mnie to zadziwia, że grając sobie spokojnie i coś tam klikając na ah zawsze trafi się jeden z drugim, którzy nie potrafią normalnie napisać tylko od razu wyzywają Cie od najgorszych po czym blokują i nawet nie możesz takiemu nic napisać xD W ciągu 2 dni 3 osoby mnie zwyzywały xD dwie bo chcialem kupić zioła taniej o 2 golda niż na AHu, jedna bo przebijałem mu aukcje a jeszcze jedna
Największym plusem jak dla mnie tych nowszych dodatków do wowa są te krótkie scenki filmowe. Tak jak mnie nigdy ten świat nie interesował tak teraz sobie coś doczytuje o co tu chodzi. Zaciekawili mnie
#blizzard #worldofwarcraft
#blizzard #worldofwarcraft
- 6
@korporacion: Noo zwłaszcza finałowy cinematic z bfa XD. A tak serio to te cinematiki z woda i lehgionu byly spoko
- 0
@BlackHawk144: @Tasde: Dokładnie, watek sargerasa jest cały czas otwarty
#worldofwarcraft
W dalszym ciagu rekrutujemy graczy do naszej gildii na #wowclassic na serverze Pyrewood Village. Zachecam do przenosin postaci jak rowniez expienia nowych. Mamy duzo ludzi expiących. (ALLIANCE)
Szczegolnie zalezy nam na palladynach magach warriorach i rogalach. No jakis druid tez by sie przydal
Wiecej
W dalszym ciagu rekrutujemy graczy do naszej gildii na #wowclassic na serverze Pyrewood Village. Zachecam do przenosin postaci jak rowniez expienia nowych. Mamy duzo ludzi expiących. (ALLIANCE)
Szczegolnie zalezy nam na palladynach magach warriorach i rogalach. No jakis druid tez by sie przydal
Wiecej
@KredaFreda: W słowie paladyn nie ma podwójnego L
- 2
@Arogancky: daj znac!
- 48
Pamiętam rok 2008, byłem zaraz po liceum. Beztroska mieszkania u rodziców w połączeniu z wolnością bycia dorosłym. W weekend pite a w tygodniu nie jedna nocka zarwana przy #worldofwarcraft . Końcówka genialnego Burining Crusade, czułeś się "kimś" będą częścią czegoś tak zajebistego, poznając ludzi z całego świata i mając świadomość że nie każdy 13 latek może Sobie wykupić abonament. Życie było piękne.
Pewnego wieczora kumpel na guild-chat'cie podlinkował newsa o
Pewnego wieczora kumpel na guild-chat'cie podlinkował newsa o
źródło: comment_LrhfeImzPWQK6AKyg8mRocF2mqmJ8Ncw.jpg
Pobierz35
Gracze masowo wystawiają negatywne oceny Warcraft 3: Reforged na Metacritic

Wczoraj zadebiutowało Warcraft 3: Reforged, a więc odświeżona wersja strategii czasu rzeczywistego z 2002 roku. Gra jednak rozczarowała fanów, którzy niezadowolenie wyrażają między innymi za pośrednictwem serwisu Metacritic.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
- 0
@Bobowicz: całkiem mocny gold. ja miałem 9,9 mln na koniec WOD :D wtedy jeszcze cap był 1M i miałem problemy ten gold pomieścić. Cały dodatek farmienia misji w garnizonach na 11 postaciach. Potem pozmieniałem profeski na engineering, klepałem sky golemy i goniłem po 120 koła sztuka jak legion wyszedł.
sprzedałem to złoto Pr3ciousowi z ownedcore za prawie 1000 erło, a potem jeszcze konto ze wszystkimi 17 TCG mountami. Trochę żaluję
sprzedałem to złoto Pr3ciousowi z ownedcore za prawie 1000 erło, a potem jeszcze konto ze wszystkimi 17 TCG mountami. Trochę żaluję
- 0
@Antorus: :D to już nie aktualne :P jakoś niedawno wrzucałem dobicie capa a aktualnie mam ~14kk:D
TCG cieżko i drogie strasznie są aktualnie ba nawet bym nie chciał ich kupować bo po prostu szkoda mi golda :D nie jestem typem kolekcjonera mountaów;p
TCG cieżko i drogie strasznie są aktualnie ba nawet bym nie chciał ich kupować bo po prostu szkoda mi golda :D nie jestem typem kolekcjonera mountaów;p
Przeklejam ciekawy komentarz z pewnego forum z którym niestety się trochę zgadzam
Gram w WoW od 15 lat. Grałem od dnia premiery do końca WoTLK. To półprawdy że Blizzard stopniowo usuwał "rzeczy" jak to nazwałeś z gry. Moim zdaniem, przede wszystkim to co dodawali było słabe. System LFG, spowodował że w miastach przestałem widzieć graczy jako ludzi. Obecie po Kul-Tiras biegaja jacyś NPC z dziwnymi nazwami. Ja od dawna w WoW nie
@korporacion Ludzie po prostu nie mają tyle czasu aby przesiadywać tyle w grze. Tak, tak sami NPC biegają. Możesz przecież znaleźć do kogoś do gry na dłużej, stworzyć gildie, poszukać na forum albo w samej grze no ja p------e. LFG to najlepsze co może być. Nie interesuje mnie życie jakiś internetowych graczy, po prostu chcę się świetnie bawić.
- 11
@korporacion: to p---------e o tym LFG tych boomerow jest dla mnie najgorsze, bardzo dobrze ze wprowadzili a na gildie i jakies premade runy pluje
- 1
Ile ludzi gra na sunwell? gram aktualnie na classicu ale powoli zaczyna sie nudzic opor
#sunwell #wow #worldofwarcraft
#sunwell #wow #worldofwarcraft
@Fiodooor: 0, bo ta gra jest martwa od jakichś 10 lat (no chyba, że jesteś gejem, to spoko, sorry, hehe)
- 2
@ZaganiaczMalp: co?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@UczesanyPedryl: XD deep sea bagi craftuj albo te 32 slotowe. Po co się pchasz w WoD crafting jak to gowno było nieopłacalne. W życiu tego nie sprzedasz bo takie same 30 slotowe są za 200-300g
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jaką klasą najlepiej wam się gra/grało?
- Demon Hunter 21.9% (16)
- Death Knight 17.8% (13)
- Paladin 21.9% (16)
- Druid 13.7% (10)
- Mage 24.7% (18)
- 0
@dabi: To jaka lepsza od tych co zagłosowali?
@Kodzirasek: Mi osobiście dikejem, bo długo go mainowałem, ale druid chyba byłby najbardziej fun, bo można spróbować każdego z 4 speców i każdy w jakiś sposób jest fajny. Dh to nudne klikanie 3 klawiszy na zmianę, paladyn to taka wolna buła, granie od wingsów do wingsów, albo liczenie na rngeesusa, że p----------i kryt z templar verdicta, a mage to mage
To jak zrobiłem w Mechagnomie ulepszone nogi to nie widać na nich spodni XD? Ale on fikuśnie wygląda w niektórych setach XD
#wow #worldofwarcraft
#wow #worldofwarcraft
@ArthasMenethil: Mechagnomy to j----a abominacja i pomyłka ewolucji
źródło: comment_mC4QpUXCvsUwBAs0lP5mjjMoWcBdIkyV.jpg
Pobierz@ArthasMenethil: Warrior fajny ale protection. Furry nudny jak flaki z olejem, arms fajny ale wolny i toporny bez healera nic nie da sie ugrac. Przerobilem chyba wszystkie klasy przez ostatnie miesiace.
- 15
Dobra, to co zobaczyłem na Pic Rel utwierdziło mnie, że nigdy tego k------a reforged nie kupie i będę grał głównie na spirconej wersji sprzed 28.12, ew czasem muliti na normalnym w3. W blizzardzie wystąpił incydent kałowy po tym jak Valve zabrał im sprzed nosa Dotę, a razem z nią gruby hajs, więc teraz mapy i mody stworzone przez ludzi do w3:Reforged NIE SĄ ICH WŁASNOŚCIĄ i blizzard może je sobie przywłaszczyć i
źródło: comment_UTAr4EVA7Lu4V2NQSsPqZU8RkoWx7CZu.jpg
Pobierz@marv0oo: A dla mnie tam spoko, sam bym tak ludzi ruchał. XD Odwalą za mnie robotę, bugi poprawią, contentu narobią, a ja sobie wezmę co lepsze i wplotę do gry, eloooo. xD Moderzy sami są sobie winni, że robią za free.
Jak PiS wprowadzi tą ustawę antyporno, to bnet będzie zbanowany w tym kraju za ruchanie ludzi w dupę
@marv0oo: xD
18
Warcraft 3 Reforged (Blizzcon 2018 VS Full 2020) Porównanie

Porównanie gry zaprezentowanej przez Blizzard na Blizzconie w 2018 z Tym co otrzymujemy dwa lata później. Cutscenka z misji Oczyszczenie Stratholme.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
czuje dobrze ze nie gralem w classica oraz nie zakupilem warcraft reforged ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#worldofwarcraft #warcraft #bekazgoya
#worldofwarcraft #warcraft #bekazgoya
źródło: comment_r6sWLgqWoHBjerAll38F3SpnQ1oinb4C.gif
Pobierz





















