Wszystko
Najnowsze
Archiwum
mam ochotę po paru latach pyknać sobie na nowo w WoWa na jakimś privie(global odpada), generalnie content skończylem na wotlk i reszta nie jest mi znana, poratowałby jakiś ogarniety mireczek radą czy warto sie przesiadać z wotlk na jakieś cata/pandy czy lepiej trzymać się dobrego wotlk? Zależy mi na dobrej zbalansowanej rozgrywce i raczej grywam PvP
wyżej niż pandy raczej nie ma dobrych serwerów prywatnych, dodam ankiete na wszelki wypadek
#wow
wyżej niż pandy raczej nie ma dobrych serwerów prywatnych, dodam ankiete na wszelki wypadek
#wow
jaki dodatek na priv
- cata 8.8% (3)
- pandy 35.3% (12)
- wotlk/tbc stare ale jare 55.9% (19)
@TuTurLekria: Global > Wotlk > Pandy > legion, cata, wod > tbc > gowno > classic/vanilla
Pandy polecam Warlocka w PvE, OP w 8===0.
Ogolnie pandy mialy slaby start wedlug mnie ale milo wspominam ToT i SoO.
Pandy polecam Warlocka w PvE, OP w 8===0.
Ogolnie pandy mialy slaby start wedlug mnie ale milo wspominam ToT i SoO.
@TuTurLekria jak lubisz pvp plus trochę ryzyka i szukasz czegoś innego niż wszystkie serwery to polecam project asencion
Zagrałem dzisiaj z 10 epic battlegroundów i wszystkie przegrałem. Jak nie chce tak muszę przenieść się do hordy bo jako fan pvp Ally jest za słabe
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
@korporacion: pójdziesz do hordy i będziesz przegrywał i tam. Nie ma znaczenia
@korporacion: mówie ci poważnie, pójdziesz do hordy i zaczniesz k----ć że alliance wygrywa wiekszosc
co się stało z folderem WTF (tam gdzie konfigi postaci się wrzucało), Addons i resztą? Świeża instalacja wowa. Gdzie mam teraz wkleić stare konfiguracje UI?
#wow #worldofwarcraft
#wow #worldofwarcraft
źródło: comment_1581540053uMRvd1XTnA6UKBJozdNH3J.jpg
PobierzWywaliło mnie z wowa, bnet się sam zamknął więc chciałem włączyć od nowa a tu surprajs XD
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
źródło: comment_1581520705iOPQz8mW3SKNDXowqk3Upp.jpg
Pobierz- 1
@Megawonsz_dziewienc: wiem, ale mogę teraz ponarzekać bez skrupułów XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Tetrachloroizoftalonitryl: smutna historia tibijczyka
@Tetrachloroizoftalonitryl: Gurwa, na reddicie widziałem dokładni taki sam wątek, tylko, że typ dostał 3 raz wristy xD No i zajebiście, ciekawe jaki tym razem ring dostane xD Jedyny pozytyw tych obsranych chestów to chyba titanium residum.
Ale to trialowe 20lvl to jest lipa. Zrobiłem sobie rogalika vulperika, odbyłem podróż życia do Goldshire postawiłem campa i latam po lasach i 3 dostępnymi na tym 20lvl'u skillami (dziękuje racjal vulperki za granat) zabijam wirtualne ludziki i p--------m sapem jak zbierają roślinki XD Najgorzej jak ktoś ma wyższy lvl i o 1 skilla więcej, a z leczącymi klasami to już w ogóle walki porafią trwać całe dnie.
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft Darkmoon Faire mial problem z amerykanskim urzedem imigracji, i go wywalili i tera jest tylko w Europie
- 1
Zabrakło mi 3 ojro do przedłużenia abonamentu ( ͡° ʖ̯ ͡°) #worldofwarcraft #problemypierwszegoswiata
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Szklanka_Mleka: Mam 5 kluczy i prawie capa coalescing i nie mam kiedy zrobic xd
- 0
@Szklanka_Mleka: hiv xD
https://www.reddit.com/r/wow/comments/f18pmh/you_guys_showed_massive_support_for_our_deaf/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
A ja nawet pierwszego na normalu nie zrobilem...
#worldofwarcraft
A ja nawet pierwszego na normalu nie zrobilem...
#worldofwarcraft
Muj stary pracuje w blizzardzie. Muwi rze pracujoł nad nowymi wrogami azeroth, mają to być jakieś filar vulpery z quest chainem ligi odkrywców w voldun. Może 8.3.5 nie jest stracone ?
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
źródło: comment_1581275291c8OP0B2REQkO0ylkXihys9.jpg
PobierzMuj stary pracuje w blizzardzie.
@pfd3: myślałem że to początek jakiejś epickiej pasty, zawiodłem się

- 1
Witam, jak można zdobyć hierloomy nie grając wcześniej w tą grę?
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
Nie wiem co się dzieje ale mam jakąś z-----ą passe gdzie robię M+ z randomami i od kilku dni nie mogę żadnego ukończyć w czasie. Zeszło mi na +6 z +13. W tamtym tygodniu miałem co drugi team co mnie ciągnął a teraz to ja muszę wszystkich za rączkę trzymać. Jobla idzie dostać, trzymajcie się w tym Azeroth.
#wow #worldofwarcraft
#wow #worldofwarcraft
źródło: comment_1581208478goYlTZvZk3QrJqGwx86oE8.jpg
Pobierz- 1
@ArthasMenethil: Ja w tym tygodniu nie zrobiłem w czasie ani jednego klucza w czasie powyżej +10 z pugiem xD
W ogóle, od dawna wiadomo że +10 jest trudniejsze od +15. Niestety póki co pozostaje robić z gildią i czekać aż śmiecie z pugu wbiją troche rio :< Ale za to udało mi się zrobić pierwszą +15 w czasie w tym sezonie :)
W ogóle, od dawna wiadomo że +10 jest trudniejsze od +15. Niestety póki co pozostaje robić z gildią i czekać aż śmiecie z pugu wbiją troche rio :< Ale za to udało mi się zrobić pierwszą +15 w czasie w tym sezonie :)
- 1
@Tetrachloroizoftalonitryl: Trzymajcie się w tym Azeroth
- 3
@ArthasMenethil: to jest tragedia jakaś przecież
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@Sanay:
W środku nocy ktoś mnie budzi. Jakiś typ nade mną stoi. Nie wiem, jak wszedł do mieszkania. Nie wiem, kim jest. Nie wiem sam o sobie samym.
- Kim pan jest? - pytam go.
- Włamywaczem - odpowiada.
- Czemu pan mnie budzi?
- Chciałem pana o
W środku nocy ktoś mnie budzi. Jakiś typ nade mną stoi. Nie wiem, jak wszedł do mieszkania. Nie wiem, kim jest. Nie wiem sam o sobie samym.
- Kim pan jest? - pytam go.
- Włamywaczem - odpowiada.
- Czemu pan mnie budzi?
- Chciałem pana o
- 3
Ubaw po pachy.




















#worldofwarcraft