mam ochotę po paru latach pyknać sobie na nowo w WoWa na jakimś privie(global odpada), generalnie content skończylem na wotlk i reszta nie jest mi znana, poratowałby jakiś ogarniety mireczek radą czy warto sie przesiadać z wotlk na jakieś cata/pandy czy lepiej trzymać się dobrego wotlk? Zależy mi na dobrej zbalansowanej rozgrywce i raczej grywam PvP

wyżej niż pandy raczej nie ma dobrych serwerów prywatnych, dodam ankiete na wszelki wypadek

#wow

jaki dodatek na priv

  • cata 8.8% (3)
  • pandy 35.3% (12)
  • wotlk/tbc stare ale jare 55.9% (19)

Oddanych głosów: 34

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TuTurLekria: Global > Wotlk > Pandy > legion, cata, wod > tbc > gowno > classic/vanilla

Pandy polecam Warlocka w PvE, OP w 8===0.
Ogolnie pandy mialy slaby start wedlug mnie ale milo wspominam ToT i SoO.
  • Odpowiedz
Ale to trialowe 20lvl to jest lipa. Zrobiłem sobie rogalika vulperika, odbyłem podróż życia do Goldshire postawiłem campa i latam po lasach i 3 dostępnymi na tym 20lvl'u skillami (dziękuje racjal vulperki za granat) zabijam wirtualne ludziki i p--------m sapem jak zbierają roślinki XD Najgorzej jak ktoś ma wyższy lvl i o 1 skilla więcej, a z leczącymi klasami to już w ogóle walki porafią trwać całe dnie.
#worldofwarcraft
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem co się dzieje ale mam jakąś z-----ą passe gdzie robię M+ z randomami i od kilku dni nie mogę żadnego ukończyć w czasie. Zeszło mi na +6 z +13. W tamtym tygodniu miałem co drugi team co mnie ciągnął a teraz to ja muszę wszystkich za rączkę trzymać. Jobla idzie dostać, trzymajcie się w tym Azeroth.
#wow #worldofwarcraft
ArthasMenethil - Nie wiem co się dzieje ale mam jakąś z-----ą passe gdzie robię M+ z ...

źródło: comment_1581208478goYlTZvZk3QrJqGwx86oE8.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArthasMenethil: Ja w tym tygodniu nie zrobiłem w czasie ani jednego klucza w czasie powyżej +10 z pugiem xD
W ogóle, od dawna wiadomo że +10 jest trudniejsze od +15. Niestety póki co pozostaje robić z gildią i czekać aż śmiecie z pugu wbiją troche rio :< Ale za to udało mi się zrobić pierwszą +15 w czasie w tym sezonie :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sanay:
W środku nocy ktoś mnie budzi. Jakiś typ nade mną stoi. Nie wiem, jak wszedł do mieszkania. Nie wiem, kim jest. Nie wiem sam o sobie samym.
- Kim pan jest? - pytam go.
- Włamywaczem - odpowiada.
- Czemu pan mnie budzi?
- Chciałem pana o
  • Odpowiedz