fajny ten n'zoth na mythic, taki wcale nie zbugowany xD. Co sie stało z tą firmą w ostatnich latach.. zawsze byli znani z perfekcyjnego dopieszczenia swoich produkcji pod względem technicznym przez co długi development mozna było wytłumaczyc a teraz to nie wiem co oni tyle czasu robią
#wow #worldofwarcraft
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomeczek: cholera wie, Limit ma dobre pulle, ale chyba dzisiejszy hotfix zbugowal bossa. Na 25% powinien przerwać faze i wjechać immune, a gate do heart chamber sie otworzyć, a tak sie nie dzieje XD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,
czy przy kupieniu preordera Shadowlands, otrzymam teraz boosta do 120lvl?
Czy działa to tylko przy nowym koncie?

#worldofwarcraft
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lyone: działa normalnie, wystarczy przeczytać opis dodatku. Tylko nie możesz kupić najtańszej wersji ponieważ ona nie udostępnia tego boosta. Musisz kupić wersję drugą (heroic?) lub trzecią pod względem ceny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@JavierDaY: ściągasz. Grasz. 20 lvl? Kupujesz abonament. Grasz. 110 poziom? Kupujesz battle for azeroth. Grasz. 120lvl? Grasz. Abonament. Grasz.
CD Keys. Com
Keye. Pl
Battle. Net
  • Odpowiedz
@JavierDaY: Są serwery ale raczej same starsze dodatki i dodatkowo łatwiej się zniechęcić gorszym suportem, niedziałającymi rzeczami itd.
Imo lepiej wydać te 50 zeta i się przekonać na oficjalnych serwerach, spodoba ci się to super możesz kontynuować grę tą samą postacią, nie spodoba to 50 zł to nie jest jakaś fortuna.
  • Odpowiedz
Chciałbym zaczać przygodę z Wowem, tylko tyle tego jest że nie wiem nawet co kupić. Doradzicie mireczki? Czy ja mam kupwać podstawkę, osobno abonament i osobno każdy dodatek? Czy jak to wygląda?
#wow #worldofwarcraft #mmo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@shitstormer: ściągasz. Grasz. 20 lvl? Kupujesz abonament. Grasz. 110 poziom? Kupujesz battle for azeroth. Grasz. 120lvl? Grasz. Abonament. Grasz.
CD Keys. Com
Keye. Pl
Battle. Net
  • Odpowiedz
W grudniu zacząłem po raz pierwszy grać w World of Warcraft. Jak wrażenia? Jest zajebiście. Czuję klimat gry i imponują mi jej rozmiary. Różnorodność lokacji i sam ogrom kontentu. Mimo, że dużo narzekania słychać. Szczególnie ostatnio na patch 8.3. No, ale mimo wszystko gra mi się miodnie.

Aha, nie wiem po co to napisałem. Jest 8 rano. Dopiero zszedłem z kompa po całonocnym oraniu.

Pozdrawiam

#worldofwarcraft #mmorpg #
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wlodi0412: z wowem jest, że albo go pokochasz i już w inne mmo nie będziesz grał, bo "nie jest wowem", albo się odbijesz :p
Ludzie narzekają na 8.3, bo praktycznie nic nie dodali oprócz raidow, małego scenario i corruption na itemach.
Jako weteran wowa polecam sobie określić konkretny cel co chcesz w tej grze robić żeby nie zostać przytłoczonym jej ogromem jak już wbijesz maksymalny level :)
  • Odpowiedz

Kto ostatecznie uratuje Świat?

  • Sylvanas 17.9% (10)
  • Thrall i Jaina 10.7% (6)
  • Illidan 8.9% (5)
  • Pryszczaty "czempion" z piwnicy gdzieś w Chinach 55.4% (31)
  • Ktoś inny 7.1% (4)

Oddanych głosów: 56

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kamisan: spędziłem tam najlepsze czasy w dzieciństwie
Pamiętam jak moim paladynem biłem moby 5 minut bo nie miałem skilli ofensywnych xD
  • Odpowiedz