@xzseba: ecountery juz na hc wymagaja wiecej myslenia niz niektore na mythicu, fakt z czasem bedzie sie pomijach mechaniki wielkim dpsem ale rajd pod wzgledem mechanicznym wyglada fajnie, co do stylistyki kwestia gustu mi pasuje po tych wszystkich fel gownach ktore byly w legionie
  • Odpowiedz
#worldofwarcraft

Rank 7! :D Tak jak wspominałem, była ekipa i siadło! :D

Bębny, skrole na hp, ap i inta, flaski, augmenty, żarcie, buffy XDDD no przygotowania fest XD

z
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patch 8.3 definicja wyśmienitości, ludzi boją się robić horrific vision z obawy przed DC, lagi, method załapało się na DC w czasie rajdu. Słyszałem też że są bugi ze zdawaniem questa za HC darkshore który nie jest zaliczany po wykonaniu XD Patch wyszedł tydzień temu, wow obecnie jest chyba jedną z najdroższych gier w jakie można grać a poziomem taplania się w gnojówce dorównuje premierze No Man Sky XD.
#worldofwarcraft
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pfd3: e tam, wizje to świetny pomysł i jestem teraz najapowany na Thorgast, raid jest przezajebisty, corruption o wiele ciekawsze niz titanforging, a i podoba mi się, że w końcu zaczęli do czegoś używać starych krain. Poza problemami technicznymi patch jest nieironicznie wyśmienity

  • Odpowiedz
@scc322: Ostatnio w gildii gość zdobył dagger z dość perwersyjną nazwą, który w zasadzie był JĘZYKIEM z rękojeścią

Z czymś takim Backstab rogalem nabiera zupełnie innego znaczenia ()
  • Odpowiedz
Wiem, że wszyscy widzieli, bo #z--------------a ale wrzucam profilaktycznie i na wszelki wypadek.


#worldofwarcraft
Lstr - Wiem, że wszyscy widzieli, bo #z--------------a ale wrzucam profilaktycznie i ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nairoht: Jak odbierałem czesta to ktoś się pochwalił capem 440ilvl, może kłamał a może to usunięcie cape z weekly chesta działa jak cały ten zajebisty patch sklecony przez 4 osoby XD
  • Odpowiedz
"BFA jest dość słabe bo Blizzard zbiera siły na Shadowlandsy. WoD był słaby a późniejszy Legion w miarę dobry. Tutaj też tak będzie. Następny dodatek to będzie petarda, zamieć nas zaskoczy. Kupiłem preorder więc moje pieniądze na pewno nie pójdą na marne."
#wow #worldofwarcraft #blizzard
ArthasMenethil - "BFA jest dość słabe bo Blizzard zbiera siły na Shadowlandsy. WoD by...

źródło: comment_VMUfXftznqbsu7cfZGgufxwvebi37UqF.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: koszmarne są te in game cinematici xD
zupełnie sobie z tym nie radzą. O ile te zapowiadające dodatek np albo patch są całkiem ładne chociaż to tu jest jakiś koszmar, gorzej póki co wygląda chyba tylko pogrzeb Saurfanga, gdzie sztywny Thrall kładzie łape na grobie, albo animacja spuszczania deathwinga w kiblu i tyle lat je dzieli, a tu postępu żadnego xD
  • Odpowiedz
@Avogadrus: A co się spodziewać? To silnik z 2004 roku jest, który tylko pudrują lepszej jakości teksturami czy wrzucaniem na siłę efektów graficznych, które potrafią z-----ć nawet mocny sprzęt, bo sama gierka nie ogarnia zaawansowania technologicznego jakie próbują wrzucić.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#worldofwarcraft

I chuuuuj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rank 5 tylko, bo zginąłem pomagając uwolnić ludzi dla Garony :/ Zabrakło 2 kliknięc w dodatkowym skrzydle :/
Stun na 6 sekund co 3-8 sekund nie wiedzieć czemu :/

Ale rank 7 w środę, bo już z ekipą się ustawiliśmy, bo mieli ten sam problem :D
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arogancky: poziom trudności jest ok ;) według mnie nic nie trzeba zmieniać :D
@Tathe: pewnie to drugie, bo te pierwsze to się domyśliłem XDDD
@TheMan: farmie jak p-------n, jak kolega @Xemioza napisał.

O, i skoro już się odezwałem to powiem tak: na miękko nadgonie ten klucz, najprawdopodobniej w week 3, ale zawsze jest ten niedosyt ^^
Bo o ile będę "na równi" z topowymi graczami odnośnie ranków,
  • Odpowiedz