Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Choir jak horda to ja też chętnie
@kapitan_pazur: 470 ilvl req i AOTC :p
#worldofwarcraft
Rank 7! :D Tak jak wspominałem, była ekipa i siadło! :D
Bębny, skrole na hp, ap i inta, flaski, augmenty, żarcie, buffy XDDD no przygotowania fest XD
z
Rank 7! :D Tak jak wspominałem, była ekipa i siadło! :D
Bębny, skrole na hp, ap i inta, flaski, augmenty, żarcie, buffy XDDD no przygotowania fest XD
z
Patch 8.3 definicja wyśmienitości, ludzi boją się robić horrific vision z obawy przed DC, lagi, method załapało się na DC w czasie rajdu. Słyszałem też że są bugi ze zdawaniem questa za HC darkshore który nie jest zaliczany po wykonaniu XD Patch wyszedł tydzień temu, wow obecnie jest chyba jedną z najdroższych gier w jakie można grać a poziomem taplania się w gnojówce dorównuje premierze No Man Sky XD.
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@pfd3: e tam, wizje to świetny pomysł i jestem teraz najapowany na Thorgast, raid jest przezajebisty, corruption o wiele ciekawsze niz titanforging, a i podoba mi się, że w końcu zaczęli do czegoś używać starych krain. Poza problemami technicznymi patch jest nieironicznie wyśmienity
@scc322: Ostatnio w gildii gość zdobył dagger z dość perwersyjną nazwą, który w zasadzie był JĘZYKIEM z rękojeścią
Z czymś takim Backstab rogalem nabiera zupełnie innego znaczenia (・へ・)
Z czymś takim Backstab rogalem nabiera zupełnie innego znaczenia (・へ・)
- 9
Wiem, że wszyscy widzieli, bo #z--------------a ale wrzucam profilaktycznie i na wszelki wypadek.
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft

- 5
XDDDDDDDDDDD
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
źródło: comment_I1itdGkC9a0ZGYrS9VmbGMHkVLqCCEeF.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Zazdro dla wszystkich tych którzy wyciągnęli z weekly chesta titanforged cape ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
"BFA jest dość słabe bo Blizzard zbiera siły na Shadowlandsy. WoD był słaby a późniejszy Legion w miarę dobry. Tutaj też tak będzie. Następny dodatek to będzie petarda, zamieć nas zaskoczy. Kupiłem preorder więc moje pieniądze na pewno nie pójdą na marne."
#wow #worldofwarcraft #blizzard
#wow #worldofwarcraft #blizzard
źródło: comment_VMUfXftznqbsu7cfZGgufxwvebi37UqF.jpg
Pobierz- 14
Blizzard ruchający klientów od Pandari
źródło: comment_SR4ggTt780r80XeyCk8ZSunkbXUW1Bqj.jpg
Pobierz@ArthasMenethil: This entire company must be purged.
- 0
- 0
@Ranndolf: No właśnie nie mogę się zalogować. :( No cóż!
- 2
Ja pi*rdole, ale to jest gówniane. Ostatni cinematic
https://clips.twitch.tv/GoodClearLardEleGiggle?fbclid=IwAR19dNNLw8EkHwmEGGlccgOkCQiqttOzoKF8k7YVLtvXWd3rjZtOa_iC_Oo
#worldofwarcraft
https://clips.twitch.tv/GoodClearLardEleGiggle?fbclid=IwAR19dNNLw8EkHwmEGGlccgOkCQiqttOzoKF8k7YVLtvXWd3rjZtOa_iC_Oo
#worldofwarcraft
@marv0oo: koszmarne są te in game cinematici xD
zupełnie sobie z tym nie radzą. O ile te zapowiadające dodatek np albo patch są całkiem ładne chociaż to tu jest jakiś koszmar, gorzej póki co wygląda chyba tylko pogrzeb Saurfanga, gdzie sztywny Thrall kładzie łape na grobie, albo animacja spuszczania deathwinga w kiblu i tyle lat je dzieli, a tu postępu żadnego xD
zupełnie sobie z tym nie radzą. O ile te zapowiadające dodatek np albo patch są całkiem ładne chociaż to tu jest jakiś koszmar, gorzej póki co wygląda chyba tylko pogrzeb Saurfanga, gdzie sztywny Thrall kładzie łape na grobie, albo animacja spuszczania deathwinga w kiblu i tyle lat je dzieli, a tu postępu żadnego xD
- 3
@Avogadrus: A co się spodziewać? To silnik z 2004 roku jest, który tylko pudrują lepszej jakości teksturami czy wrzucaniem na siłę efektów graficznych, które potrafią z-----ć nawet mocny sprzęt, bo sama gierka nie ogarnia zaawansowania technologicznego jakie próbują wrzucić.
- 2
jest pierwszy, teraz czekamy na finałowy. Coś dlugo im idzie
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft

- 0
@Szklanka_Mleka: chyba, że zdechnie xD
@marv0oo: Ta gra się robi coraz głupsza, fabułę to chyba składają na ostatnią chwile...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Odwieczny dylemat po 60lvlu- Outland czy Nothrend #worldofwarcraft
#worldofwarcraft
I chuuuuj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rank 5 tylko, bo zginąłem pomagając uwolnić ludzi dla Garony :/ Zabrakło 2 kliknięc w dodatkowym skrzydle :/
Stun na 6 sekund co 3-8 sekund nie wiedzieć czemu :/
Ale rank 7 w środę, bo już z ekipą się ustawiliśmy, bo mieli ten sam problem :D
I chuuuuj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rank 5 tylko, bo zginąłem pomagając uwolnić ludzi dla Garony :/ Zabrakło 2 kliknięc w dodatkowym skrzydle :/
Stun na 6 sekund co 3-8 sekund nie wiedzieć czemu :/
Ale rank 7 w środę, bo już z ekipą się ustawiliśmy, bo mieli ten sam problem :D
- 0
@Arogancky: poziom trudności jest ok ;) według mnie nic nie trzeba zmieniać :D
@Tathe: pewnie to drugie, bo te pierwsze to się domyśliłem XDDD
@TheMan: farmie jak p-------n, jak kolega @Xemioza napisał.
O, i skoro już się odezwałem to powiem tak: na miękko nadgonie ten klucz, najprawdopodobniej w week 3, ale zawsze jest ten niedosyt ^^
Bo o ile będę "na równi" z topowymi graczami odnośnie ranków,
@Tathe: pewnie to drugie, bo te pierwsze to się domyśliłem XDDD
@TheMan: farmie jak p-------n, jak kolega @Xemioza napisał.
O, i skoro już się odezwałem to powiem tak: na miękko nadgonie ten klucz, najprawdopodobniej w week 3, ale zawsze jest ten niedosyt ^^
Bo o ile będę "na równi" z topowymi graczami odnośnie ranków,
@Lockersky: Shadow Priestem na 435 robie i lekko nie jest xd ofc Solo
Obudzony, ale jakim kosztem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale mam swoje obowiązki, 80lvl na necku musi być
#worldofwarcraft
Ale mam swoje obowiązki, 80lvl na necku musi być
#worldofwarcraft
@Megawonsz_dziewienc: kurła :D
@Megawonsz_dziewienc: “How do you kill that which has no life?”
A po wbiciu
“Now we can finally play the game”
A po wbiciu
“Now we can finally play the game”
- 4





















#worldofwarcraft