Ech, szkoda, że Classic tak szybko zdechł, już trochę tęsknię ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Myslę, że wypuszczanie kontentu tak dwa razy szybciej miałoby znacznie więcej sensu. No ale zaraz nastąpiłaby olbrzymia eksplozja odbytów na reddicie, że HURRRRRRR WIĘKSZOŚĆ LUDZI JESZCZE LEVELVUJE I MA 50 LEVEL MINEŁO DOPIERO PÓŁ ROKU XD I siedzą całymi dniami w Orgrimmarze czekając na siedmiominutowe AV co godzinę. ( ͡° ʖ̯ ͡
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie pytanie na zastanowienie co się odjaniepawla w blizzardzie ?
Hajsu w opór, Edycje kolekconerskie na 15 lecie, wow classic, mounty na 15 lecie, abonament, preordery na shadowlands, blizzcon ticket.
Tymczasem, patch który siedział w produkcji dłużej niż powinien zrobiony jest na o-------l, cinematici i cutscenki robione po najniższej linii oporu. Całe story z N'zothem wygląda na obcięte, idziesz do stolicy witasz się z wrathionem i elo, to wszystko można iść na
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pfd3: myślałem że tego nie napiszę, ale 8.3 pod względem optymalizacji i bugów to jest brutalny żart ze strony blizzarda, pisze to osoba mająca przegrane z 600 dni przez 15 lat, ten patch od strony mechanicznej to dramat, a serwery zachowują się jakby były stawiane w serwerowni vikopu
  • Odpowiedz
nikt nie nazywa eso wowkillerem


@cyber_punk: Ciekawe, bo ja to cały czas słyszałem na temat tej gry zanim wyszła. Anyway nie ma o się przerzucać gównem. Nie ma co tagować jednej gry, która jest czymś całkowicie innym, niż druga, o której piszesz, to tak dopiszę jakby co, gdybyś nie zrozumiał o co się czepiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lockersky: znerf klucz do 6, zaloz grupe zobacz ile osob sie zapisze w przeciagu 30 sekund, majac do wybory 30 dps w tym 15 z ilvl ponad 450 bierzesz tych lepiej ubranych, coz prawo dzungli jest na te chwile, a 6 mozesz farmic w nieskonczonosc robisz swoj klucz na 6 potem go znow zbijasz na 6 itd itd.
  • Odpowiedz
@Lockersky: HAHAHA zaczynanie M+ większego niż +0 bez HoA 80lvl i curve z NyA Mythic XDDDDDDDD Jeśli nie robisz 90k dps po prostu zacznę dung od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy, mam nadzieję że przejdzie ten nowy patch i osoby bez 500ilvl nie będą miały dostępu do lfg.
  • Odpowiedz
@saltypretzel: przecież cały ten dodatek pełny jest dziur fabularnych i naciągania faktów. Po s----------u postaci Sylvanas myślałem, że już nie da się bardziej nic narracyjnie popsuć, ale jednak się myliłem xD
  • Odpowiedz
Zgadnijcie, co się stanie jeśli jedną mechaniką podczas bossa jest kliknięcie w świecący guzik na pół ekranu?
Ofc nikt tego nie zrobi XD
Grałem puga, wchodzimy w 2 fazie do mind realmu pokonujemy sb mackarza a po wyjściu... Nowa mechanika, resztka grupy która została i trafiła kursorem w guziczek próbuje przeżyć wśród ponadgryzanych dpsem macek i oczków oraz reszty z mindcontrolem XD
Niemniej objawił się tam warlock z duchem walki przedstawiając wszystkim
p.....3 - Zgadnijcie, co się stanie jeśli jedną mechaniką podczas bossa jest kliknięc...

źródło: comment_DQFL2n4QDJHAaqY7q9e6eLW6v3lthE8Z.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shin: Zaqhuj miał ten plus że dobry dps wystarczał i jak ktoś nie ogarniał to po prostu zdychał. Obecnie na normalu 1 retard potrafi wystarczyć żeby wystawić reszcie rachunek na naprawę xd.
Jak już się przejdzie przez fazy gdzie trzeba użyć 1% mózgu to Enzot pada jak rarka dropiąca mounta.
  • Odpowiedz
No, w końcu udało się zrobić achieva Servant of N'zoth. Jeden z fajniejszych pvp questów w grze, a ten toy, który dostaje się w nagrodę, jest OP do trollowania znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i tytuł też fajny.

#worldofwarcraft
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach