Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@xzseba: Szkoda, że tych opcji jest tak wiele, że żeby trafić na jakiś fajny corruption trzeba się zesrać, zjeść to i zesrać ponownie
- 1
- 13
Dzięki Blizzard jak rękom odjął
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
źródło: comment_KYkDimGhxJ59Qpn4Uj67wnT7QF0y88sg.jpg
Pobierz@korporacion: /smile
@korporacion: Swoją drogą to naprawdę warto. Choćby dlatego, że niektórych ludzi niesamowicie w-----a jak ktoś tak sobie zaciesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.battlechat.co/2020/01/wow-corruption-gear-completely-broken-level-5-weapon-better-than-mythic-gear/amp/?fbclid=IwAR1gkJDyK5l1RCOQ7QlzELRSqkfYfRsdFmzZM-5KYoSQFO_EDwagJunq8UA
Jak dobrze ,ze nie rajduje xd bym sie tylko w------l. Co ten blizz o--------a :p
#worldofwarcraft
Jak dobrze ,ze nie rajduje xd bym sie tylko w------l. Co ten blizz o--------a :p
#worldofwarcraft
Ehh i spiulkac trzeba do 18 bo będzie cała nocka rajdowania #worldofwarcraft
@Xemioza: w życiu trzeba robić rzeczy jakie się lubi a nie patrzeć na innych
- 0
- 0
Ech, szkoda, że Classic tak szybko zdechł, już trochę tęsknię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Myslę, że wypuszczanie kontentu tak dwa razy szybciej miałoby znacznie więcej sensu. No ale zaraz nastąpiłaby olbrzymia eksplozja odbytów na reddicie, że HURRRRRRR WIĘKSZOŚĆ LUDZI JESZCZE LEVELVUJE I MA 50 LEVEL MINEŁO DOPIERO PÓŁ ROKU XD I siedzą całymi dniami w Orgrimmarze czekając na siedmiominutowe AV co godzinę. ( ͡° ʖ̯ ͡
Myslę, że wypuszczanie kontentu tak dwa razy szybciej miałoby znacznie więcej sensu. No ale zaraz nastąpiłaby olbrzymia eksplozja odbytów na reddicie, że HURRRRRRR WIĘKSZOŚĆ LUDZI JESZCZE LEVELVUJE I MA 50 LEVEL MINEŁO DOPIERO PÓŁ ROKU XD I siedzą całymi dniami w Orgrimmarze czekając na siedmiominutowe AV co godzinę. ( ͡° ʖ̯ ͡
@Kodzirasek: nie mogę na serwer wejść w ogóle
- 0
@MagicznyKozica: Coś się z-----o
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Takie pytanie na zastanowienie co się odjaniepawla w blizzardzie ?
Hajsu w opór, Edycje kolekconerskie na 15 lecie, wow classic, mounty na 15 lecie, abonament, preordery na shadowlands, blizzcon ticket.
Tymczasem, patch który siedział w produkcji dłużej niż powinien zrobiony jest na o-------l, cinematici i cutscenki robione po najniższej linii oporu. Całe story z N'zothem wygląda na obcięte, idziesz do stolicy witasz się z wrathionem i elo, to wszystko można iść na
Hajsu w opór, Edycje kolekconerskie na 15 lecie, wow classic, mounty na 15 lecie, abonament, preordery na shadowlands, blizzcon ticket.
Tymczasem, patch który siedział w produkcji dłużej niż powinien zrobiony jest na o-------l, cinematici i cutscenki robione po najniższej linii oporu. Całe story z N'zothem wygląda na obcięte, idziesz do stolicy witasz się z wrathionem i elo, to wszystko można iść na
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@pfd3: myślałem że tego nie napiszę, ale 8.3 pod względem optymalizacji i bugów to jest brutalny żart ze strony blizzarda, pisze to osoba mająca przegrane z 600 dni przez 15 lat, ten patch od strony mechanicznej to dramat, a serwery zachowują się jakby były stawiane w serwerowni vikopu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
nikt nie nazywa eso wowkillerem
@cyber_punk: Ciekawe, bo ja to cały czas słyszałem na temat tej gry zanim wyszła. Anyway nie ma o się przerzucać gównem. Nie ma co tagować jednej gry, która jest czymś całkowicie innym, niż druga, o której piszesz, to tak dopiszę jakby co, gdybyś nie zrozumiał o co się czepiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyber_punk: spróbowałem eso i odbiłem się jak od ściany, pospiesznie wracając do wowa. Po tylu latach wow już mi wyprał mózg i nigdy nic innego mi nie podejdzie
- 3
@ArthasMenethil sunwell?
Czy ja jestem jakiś upośledzony czy ten quest: Ramkahen Rescou (w Uldum) jest zbugowany?
#wow #worldofwarcraft
#wow #worldofwarcraft
@ArthasMenethil: bo są 3 i respią się 5 minut XD ja stwierdziłem, że p------e takie marnowanie czasu
- 1
@ArthasMenethil: Bo ktoś inny pewnie Ci zabiera.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@Lockersky: znerf klucz do 6, zaloz grupe zobacz ile osob sie zapisze w przeciagu 30 sekund, majac do wybory 30 dps w tym 15 z ilvl ponad 450 bierzesz tych lepiej ubranych, coz prawo dzungli jest na te chwile, a 6 mozesz farmic w nieskonczonosc robisz swoj klucz na 6 potem go znow zbijasz na 6 itd itd.
@Lockersky: HAHAHA zaczynanie M+ większego niż +0 bez HoA 80lvl i curve z NyA Mythic XDDDDDDDD Jeśli nie robisz 90k dps po prostu zacznę dung od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy, mam nadzieję że przejdzie ten nowy patch i osoby bez 500ilvl nie będą miały dostępu do lfg.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@saltypretzel: przecież cały ten dodatek pełny jest dziur fabularnych i naciągania faktów. Po s----------u postaci Sylvanas myślałem, że już nie da się bardziej nic narracyjnie popsuć, ale jednak się myliłem xD
- 1
Zgadnijcie, co się stanie jeśli jedną mechaniką podczas bossa jest kliknięcie w świecący guzik na pół ekranu?
Ofc nikt tego nie zrobi XD
Grałem puga, wchodzimy w 2 fazie do mind realmu pokonujemy sb mackarza a po wyjściu... Nowa mechanika, resztka grupy która została i trafiła kursorem w guziczek próbuje przeżyć wśród ponadgryzanych dpsem macek i oczków oraz reszty z mindcontrolem XD
Niemniej objawił się tam warlock z duchem walki przedstawiając wszystkim
Ofc nikt tego nie zrobi XD
Grałem puga, wchodzimy w 2 fazie do mind realmu pokonujemy sb mackarza a po wyjściu... Nowa mechanika, resztka grupy która została i trafiła kursorem w guziczek próbuje przeżyć wśród ponadgryzanych dpsem macek i oczków oraz reszty z mindcontrolem XD
Niemniej objawił się tam warlock z duchem walki przedstawiając wszystkim
źródło: comment_DQFL2n4QDJHAaqY7q9e6eLW6v3lthE8Z.jpg
Pobierz- 3
- 0
@Shin: Zaqhuj miał ten plus że dobry dps wystarczał i jak ktoś nie ogarniał to po prostu zdychał. Obecnie na normalu 1 retard potrafi wystarczyć żeby wystawić reszcie rachunek na naprawę xd.
Jak już się przejdzie przez fazy gdzie trzeba użyć 1% mózgu to Enzot pada jak rarka dropiąca mounta.
Jak już się przejdzie przez fazy gdzie trzeba użyć 1% mózgu to Enzot pada jak rarka dropiąca mounta.
- 3
No, w końcu udało się zrobić achieva Servant of N'zoth. Jeden z fajniejszych pvp questów w grze, a ten toy, który dostaje się w nagrodę, jest OP do trollowania znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i tytuł też fajny.
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
Czemu alliance to tacy nieudacznicy na bg? Horda ich j---e jak chce
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
@korporacion: "Czemu alliance to tacy nieudacznicy na bg? Horda ich j---e jak chce."
źródło: comment_74gU9PyjN8hulOb1cJbUO74fEJMs4C2k.jpg
Pobierz- 1
- 300
@kamisan: "za mojego ojca - króla"
Da się jakoś BfA pobrać z torrentow? I tak płace co miesiąc i szkoda mi wywalić kolejne 120zl
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft


























#worldofwarcraft
źródło: comment_wAkDN6aXaWlCWTKoXth2GZn0WbzUyEUY.jpg
Pobierz