Hej, wracam po bardzo długiej przerwie do Wowa, grałem na tyle dawno że nic nie pamiętam. Czy jest tutaj ktoś do kogo mógłbym czasem napisać na priv z jakimś drobnym pytaniem jakbym czegoś nie ogarniał? :D
#wow #worldofwarcraft #gry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shitstormer:
Najwięcej Polaków znajdziesz na Burning Legionie - ale tylko po stronie Hordy. Serwer ma kiepską opinię, bo niestety, ale rodacy często zachowują się jak bydło. Jest jednak sporo gildii, które trzymają poziom. Jeżeli zależy ci na Alliance, to zdecydowanie Silvermoon - kilka polskich gildii i jeden z największych realmów po stronie Przymierza. Jeżeli chcesz grać casualowo i spora populacja Polaków jest opcjonalna, to polecam Argent Dawn - po stronie
  • Odpowiedz
@korporacion: @Lonate: ja nie wiem skąd ta opinia się bierze. Zawsze gram w mercenary mode z alluchami, bo mi się nie chce czekać w kolejce, i zdecydowaną większość gier wygrywam, bo alluchy robią objectivy. Horda gra jak zwierzęta i tylko chce się napierdzielać na środku, zero jakiejś organizacji
  • Odpowiedz
No i zajebiście, że Limit wygrali. Wreszcie przełamali dominację methodów która trwała nieprzerwanie od Tomba. Wygrali, do tego w najważniejszym raidzie w BfA. Teraz WFR w Shadowlandsach dopiero będą ciekawe. Szkoda, że tylko 2 gildie biorą w tym udział, ale teraz przynajmniej ta druga się wybiła do top1
#worldofwarcraft
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: Jakaś inna gildia poza Method i Limit jest w stanie pozwolić sobie na granie zasadniczo na etacie ?
Jednak przerwy na pracę mocno przeszkadzają w ściganiu WF ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szacun Limit, GM pełna profeska w prowadzeniu, momentami koordynacja była zadziwiająca. Imo dużo lepsza organizacja niż u Method tym razem. W pełni zasłużone zwycięstwo
#wow #worldofwarcraft
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crine: Sam stream prowadzony dużo fajniej. Puszczali rozmowy grupy raidującej, a u Meth0dów elite squad pełna prywatność xd.
Bossa z przed E'Nzotha methodzi też wzięli taktyką od Limit.
  • Odpowiedz
Mirki jak myślicie jaki byłby najczarniejszy scenariusz na to co stanie się z W0W'em ?

Inb4 blizzard umiera od WotLK.

Patrzącna to jak blizz0rd pogrywa z konsumentami oraz fanatykami WC3 którzy nienawidzą w0w'a bo jest powodem dlaczego WC4 nigdy nie powstał a teraz dostali wersje Refunded.
Grający w siłę napędową, pompkę która pompuje powietrze do kół rowerka blizz0rda wcale nie są traktowani lepiej. Obietnice na kiju szyszki na wierzbie, marnowanie potencjału rzeczy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pfd3 Gra nie umrze w przeciągu 10-20 lat. F2P z elementami premium jak w tibi czy BDO, nowe sety, kosmetyczne pierdoły. To zachęci graczy którzy po prostu nie mogą sobie pozwolić na abonament jak i dzieci bez karty kredytowej. Niby grasz za darmo a jednak się nie opłaca. Ci co teraz opłacają wciąż będą opłacać. Później wprowadzą jakiś kończący dodatek, gdzie Azeroth jest uratowane. Sylvanas z Anduidem mający dzieci i żyją
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, jestem dość początkującym graczem i czy mozecie mi potwierdzić czy dobrze myślę?
Zastanawiam się nad grą Priestem albo Druidem.
I czy np grająć Shadow/Holy/Disc albo Balance/Resto mozna swobodnie przełączac się miedzy specami? Mam na myśli czy gear, który lootuje grając np Balance jest taki sam w większości dla Resto?

#worldofwarcraft
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lyone: Tak, ale nie. Nie wiem jak to jest u priesta ale u drooda jak wipujesz raidy albo deplatujesz keye jako balance i go ubierasz to przełączając na resto jesteś słabą ruletką leczącą z critem ale bez mastery. Inna sprawa Azerite gear i trinkety, tutaj są już największe zmiany przez traity pasujące tylko do jednego speca albo umki trinka który resto może zwiększyć leczenie w chooy a balancowi jedynie inta
  • Odpowiedz
Tak z ciekawości - jak to jest z tymi custom gierkami w Refundedzie? Które z tych bardziej popularnych nie działają i czy twórcy mają zamiar czy możliwości je zaktualizować do reforged? Te duże gry tylu Lordaleon TA z cutom modelami będą w ogóle działać, czy blizz zabronił takich modeli i elo?
#warcraft #worldofwarcraft #gry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fajny ten n'zoth na mythic, taki wcale nie zbugowany xD. Co sie stało z tą firmą w ostatnich latach.. zawsze byli znani z perfekcyjnego dopieszczenia swoich produkcji pod względem technicznym przez co długi development mozna było wytłumaczyc a teraz to nie wiem co oni tyle czasu robią
#wow #worldofwarcraft
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomeczek: cholera wie, Limit ma dobre pulle, ale chyba dzisiejszy hotfix zbugowal bossa. Na 25% powinien przerwać faze i wjechać immune, a gate do heart chamber sie otworzyć, a tak sie nie dzieje XD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach