Najbardziej upokarzająca rzecz jaka mnie spotkała w grach komputerowych to granie battlegroundów w ally na globie.
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_1581064239EB76OY9pxlk23hsQstKFDl.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: comment_1580940343B5pdAUKp2h4OQCNpGaSvnE.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#wow #worldofwarcraft #gry
Najwięcej Polaków znajdziesz na Burning Legionie - ale tylko po stronie Hordy. Serwer ma kiepską opinię, bo niestety, ale rodacy często zachowują się jak bydło. Jest jednak sporo gildii, które trzymają poziom. Jeżeli zależy ci na Alliance, to zdecydowanie Silvermoon - kilka polskich gildii i jeden z największych realmów po stronie Przymierza. Jeżeli chcesz grać casualowo i spora populacja Polaków jest opcjonalna, to polecam Argent Dawn - po stronie