ej to classic jeszcze istenieje?
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_yIvEHsvqGVvEXJq2xN3DudQBy7KOMpyO.gif
Pobierz
źródło: comment_MED6xFKdOvDeISWlbFpe9gHotsUPMK5E.jpg
Pobierz

źródło: comment_I1itdGkC9a0ZGYrS9VmbGMHkVLqCCEeF.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Czyścisz nubom M+6 za 280k/4 w dodatku nie musisz tradeowac lota jak corrupt wypadnie. Robisz to tak czy inaczej a noskille jeszcze ci płaca XDDD #blizzard
Nie mówiąc już o nm ny’alotha 12/12 za 800k z personal lootem
Jak był BoD to w pierwszym tygodniu boostowalismy jaine to wpadlo ponad 40kk dla gildii
@Megawonsz_dziewienc: O ty boosterze spekulancie bandyto ( ͡° ͜ʖ ͡°)