xdddd początek patcha to kopalnia golda w #worldofwarcraft

Czyścisz nubom M+6 za 280k/4 w dodatku nie musisz tradeowac lota jak corrupt wypadnie. Robisz to tak czy inaczej a noskille jeszcze ci płaca XDDD #blizzard

Nie mówiąc już o nm ny’alotha 12/12 za 800k z personal lootem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ptrg: Method będzie streamował progress Ny'alotha [M] 24/7 od 28.01 aż do 12/12, a ci ludzi na picrelu będę prowadzili całe show, analizowali co się dzieje i ogólnie dbali o to, żebyśmy nie posnęli. To samo było w ostatnim tierze.

Streamerzy, komentatorzy, etc. - poprzedni tier oglądało się świetnie, a teraz doszedł jeszcze Rich (którego oglądający Arena World Championship dobrze znają).

Całość będzie tutaj: https://www.twitch.tv/Method
  • Odpowiedz
@Ptrg: Tak, nawet jeżeli streamerzy WoWa to nie twoje klimaty, to w trakcie progressu warto na ich kanał zaglądnąć i zobaczyć co i jak. Bardzo przyjemnie się ogląda, a sam content mocno edukacyjny (nam w ostatnim progressie pomógł :)
  • Odpowiedz
Ta muzyka z walki z Wrathionem jest przecudowna ()

W ogóle to imo jeden z ciekawszych bossów w wowie: przyjemny, nieprzekombinowany, no i w końcu mamy okazję walczyć z Deathwingiem a nie jego łapami ()

#worldofwarcraft
Choir - Ta muzyka z walki z Wrathionem jest przecudowna (。◕‿‿◕。)

W ogóle to imo je...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Choir: Motyw tak dobry, że mam ochotę wrócić na progress. Boss też podobno przedni - wszyscy go chwalą. Aż sobie przesłucham resztę muzyki z 8.3.

Co jak co, ale udźwiękowienie, design lokacji i mechanika rajdów są stałymi mocnymi punktami każdego patcha i xpacku. Taki WoD - mało dobrego można o nim powiedzieć (poza milionami, które w nim zarobiłem ofc), ale rajdy były rewelacyjne. I to samo z BfA teraz: sam
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ademu brf tak, HFC nie robiłem, ale na 99% tak, bo wprowadzili legacy loot table, żeby ludzie sobie chodzili pod transmogi.

Chyba jedyne bossy, których nie da się obecnie zsolować, to Coven i mythic Eonar. Ja osobiście nie dałem jeszcze rady zrobić Imonara, ale widziałem, że da się go zcheesować, tylko mi się zwyczajnie nie chciało z tym pierdzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kto wymyślił monka tanka, tego na zwyklych dungach nie da sie leczyć bo życie spada mu jak powietrze z dziurawej dętki a co dopiero mówić o czymś poważniejszym #worldofwarcraft
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xzseba: ecountery juz na hc wymagaja wiecej myslenia niz niektore na mythicu, fakt z czasem bedzie sie pomijach mechaniki wielkim dpsem ale rajd pod wzgledem mechanicznym wyglada fajnie, co do stylistyki kwestia gustu mi pasuje po tych wszystkich fel gownach ktore byly w legionie
  • Odpowiedz
#worldofwarcraft

Rank 7! :D Tak jak wspominałem, była ekipa i siadło! :D

Bębny, skrole na hp, ap i inta, flaski, augmenty, żarcie, buffy XDDD no przygotowania fest XD

z
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patch 8.3 definicja wyśmienitości, ludzi boją się robić horrific vision z obawy przed DC, lagi, method załapało się na DC w czasie rajdu. Słyszałem też że są bugi ze zdawaniem questa za HC darkshore który nie jest zaliczany po wykonaniu XD Patch wyszedł tydzień temu, wow obecnie jest chyba jedną z najdroższych gier w jakie można grać a poziomem taplania się w gnojówce dorównuje premierze No Man Sky XD.
#worldofwarcraft
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pfd3: e tam, wizje to świetny pomysł i jestem teraz najapowany na Thorgast, raid jest przezajebisty, corruption o wiele ciekawsze niz titanforging, a i podoba mi się, że w końcu zaczęli do czegoś używać starych krain. Poza problemami technicznymi patch jest nieironicznie wyśmienity

  • Odpowiedz
@scc322: Ostatnio w gildii gość zdobył dagger z dość perwersyjną nazwą, który w zasadzie był JĘZYKIEM z rękojeścią

Z czymś takim Backstab rogalem nabiera zupełnie innego znaczenia ()
  • Odpowiedz
Wiem, że wszyscy widzieli, bo #z--------------a ale wrzucam profilaktycznie i na wszelki wypadek.


#worldofwarcraft
Lstr - Wiem, że wszyscy widzieli, bo #z--------------a ale wrzucam profilaktycznie i ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nairoht: Jak odbierałem czesta to ktoś się pochwalił capem 440ilvl, może kłamał a może to usunięcie cape z weekly chesta działa jak cały ten zajebisty patch sklecony przez 4 osoby XD
  • Odpowiedz