Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 21
- 3
No i pękło.
niecałe 3 tygodnie i 2kk do przodu z samego AH a po drodze jakieś boe kupiłem i trochę wydawałem wiecej niż powinenem xD nie licząc, że pieniążki za boostowanie niemców jeszcze nie przyszły xD
i teraz sie zastanawiam czy dalej zbierać czy na coś to wydać ;d jak macie jakieś pomysły co fajnego można kupić za tyle golda to piszcie może się na coś zdecyduje ( ͡° ͜
niecałe 3 tygodnie i 2kk do przodu z samego AH a po drodze jakieś boe kupiłem i trochę wydawałem wiecej niż powinenem xD nie licząc, że pieniążki za boostowanie niemców jeszcze nie przyszły xD
i teraz sie zastanawiam czy dalej zbierać czy na coś to wydać ;d jak macie jakieś pomysły co fajnego można kupić za tyle golda to piszcie może się na coś zdecyduje ( ͡° ͜
źródło: comment_1582413819xrHx46judWVuzemaBBJo2F.jpg
Pobierz- 1
@Erinalle: nie ładnie tak nie oddawać ( ͡€ ͜ʖ ͡€) myślę, że chłop to wpisał w straty już xD Generalnie problem z robieniem golda w Wowie jest taki, że albo gra się ną BLu gdzie AH jest ściekiem i trzeba dobrze kombinować albo trzeba boostowac ludzi ;c no chyba, że ktoś transmogi farmi - tak też można :D
widze ze inflacja w wowie dalej nizsza niz w polsce
- 6
@Seif: Nie wiem skąd te dane o Legionie skoro w tamtym czasie nie było nic o subskrypcjach poza plotkami o "ilości subów zbliżonej do WoTLK"...
- 5
@Seif: Spadek w BfA jest zbyt liniowy, tak btw - nie ma szans, żeby w praktyce tak wyglądał rozkład OT@3m. Poprzednia loga były wyrównywane do środka, 2 ostatnie - "dorobione" - w górę. Niesamowite, że ludzie w ogóle podejmują dyskusję nad realnością takich fejków ;p
źródło: comment_1582401224NlaMlGhpEshCuXX8IpdFDh.jpg
PobierzPierwsza część rozwala xD
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft

Tak sobie myślę nad trzecim monitorkiem (2 to jednak za mało). Na pierwszym (27", 2k, 165Hz, IPS) #worldofwarcraft i inne gierki, na drugim fejs/wypok/maile (zwykły marny 1080p, 60hz, 24") i trzeci do Netflixa, HBO GO, YT. Doradzicie coś? Jedyne wymagania to minimum 32 cale, fajnie by było gdyby miał HDR i 4K. Telewizora nie kupie, bo nie mam kablówki:P #pcmasterrace #monitory
@BlackDave: i to wszystko naraz Ci potrzebne xD? juz sam serial i granie to nonsens, bo wiadomo ze gra pochłonie więcej uwagi..
- 1
@NagiMiecz: @kapuczina_corki_somsiada: @Atreyu: Tylko, że ja chce sobie w spokoju grać, a różowy pasek chce oglądać swoje seriale. Poza tym lubię jak coś w tle leci 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Pograłbym sobie w BfA ale jak widzę, że z kolejnym patchem dodali więcej RNG i więcej grindu to się odechciewa aż. Oby Shadowlandsy były fajowe
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
- 0
@ponury_janusz: mop to bylo coś. Chyba najwiecej tam grałem. Ta muzyczka, zajebiscie klimatyczne dungeony, piekne krainy i chyba jedyny dodatek w ktorym zaglebiałem sie w storyline
@Uapaczczcz: Tibia jeszcze istnieje?
- 2
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: wolę wowa i krzesło
Hejka Natalko, zrobisz ze mną Freeholda +9? Właśnie mam klucz i zbieram drużynę. Aaa idziesz z Maciejem robić The Underrota +14. Dobrze, rozumiem. Bawcie się dobrze. Nie będę wam przeszkadzał.
#wow #worldofwarcraft
#wow #worldofwarcraft
źródło: comment_1582310203uRB9fD7vnOd2cnE9K6M5OR.jpg
Pobierz- 4
@ArthasMenethil: F
Czy żeby leciały mi Itemy przykładowo z mythica 3 to muszę mieć klucz 3?
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
@korporacion Wystarczy, że ukończył dunga. Nawet nie w czasie.
@korporacion: jak ukonczysz po czasie masz 1 przedmiot mniej na grupe.
- 4
SLOW DPS ON RARE IM OMW!111111111111
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
źródło: comment_1582298418qXQ9vylYfhG0xRceFoHi2O.jpg
Pobierz@dabi Rarka uciekła teraz będę musiał spędzić 2 minuty 13 sekund i 7 milisekund na szukanie kolejnej :((((
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#worldofwarcraft
Nie gram za duzo w BFA, bo nie lubię. Za to wierzę w Shadowlandsy. Czy jest w BFA coś co TRZEBA zrobić zanim wejdzie dodatek po wakacjach?
Nie gram za duzo w BFA, bo nie lubię. Za to wierzę w Shadowlandsy. Czy jest w BFA coś co TRZEBA zrobić zanim wejdzie dodatek po wakacjach?
11lvl cloaka wbity, psycha siada przez n'zotha. Jobla idzie dostać, trzymajcie się w tej wizji.
#wow #worldofwarcraft
#wow #worldofwarcraft
@ArthasMenethil: @Tetrachloroizoftalonitryl:
dobry dodatek, dobry patch, super features, grać nie gadać stay subbed
to nie tak ze to co jest jest nudne, ludzie wymagaja niesamowitych, niestworzonych rzeczy stad problem
dobry dodatek, dobry patch, super features, grać nie gadać stay subbed
to nie tak ze to co jest jest nudne, ludzie wymagaja niesamowitych, niestworzonych rzeczy stad problem
@Tetrachloroizoftalonitryl: no na czymś muszą alpha testy przed wieżą w shadowlands robić... a co jest lepszego niż alphatesterzy którzy jeszcze płacą za możliwość testowania rzeczy które w przyszłości i tak nie będą działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Tetrachloroizoftalonitryl To już się nie zmieni
- 1
@ArthasMenethil: doskonale o tym wiem, po prostu wb jest co 2 tygodnie w pandarii więc tydzień spokoju i tydzień udręki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 3
no i cyk kolejny
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
źródło: comment_1582111601kYA1vE8on1f3U8PX0i7lon.jpg
Pobierz- 1
@ponury_janusz: Kurde, jak sobie przypomnę godziny przesiedziane w kara na TBC... echh, nostalgłem
- 2
@Naqviator: jakieś siedem lat już próbuję tego mounta wydropić






















#wow #worldofwarcraft