Wszystko
Najnowsze
Archiwum
12
Gracz, który ukończył World of Warcraft. Zajęło mu to 25 tys. godzin!

Skompletował wszystkie osiągnięcia w grze.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
@perfect1995: Żadna. Ostatnio się skapnąłem, że to nie tak, że lubię gry - po prostu lubię WoWa. Większości innych tytułów mam dosyć po półgodziny.
- 17
- 0
NK wklei screena z BL z globala/nyalotha chatu z papieskiej, bo nie mam abo
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
Z czystym sumieniem mogę stwierdzić że ff14 pobiło wowa aktualnie w mmorpg.Jako były hardcore raider z wowa bawię się wyśmienicie.Czuje się jakbym grał w starego dobrego wotlka.Co prawda początek jest p-------y ale jak wbije się ten 50 lvl ukończy się 2.0 main questy to gra staje się czystą przyjemnością i co najważniejsze nie ma głupiego rng jak w wowie.
Mogę się założyć że nawet tam raidy pobiją mythic raidy w wowie.
Niestety król #
Mogę się założyć że nawet tam raidy pobiją mythic raidy w wowie.
Niestety król #
@Krosser556677 Przed 8.3 poszliśmy ze spora częścią /g na ff14 z zamiarem poczekania do 9.0, ale... długo to nie trwało i wróciliśmy po 2 miesiącach.
FF14 jest świetne. To w jaki sposób prowadzi fabułę sprawia, że aż mi smutno jak pomyślę czym mógłby być fabularnie Wie, gdyby lore nie było tak sprzeniewierzane. Wygląda świetnie, brzmi jeszcze lepiej (w końcu FF), gra się bardzo przyjemnie... ale jako MMO - pomimo usilnych ku
FF14 jest świetne. To w jaki sposób prowadzi fabułę sprawia, że aż mi smutno jak pomyślę czym mógłby być fabularnie Wie, gdyby lore nie było tak sprzeniewierzane. Wygląda świetnie, brzmi jeszcze lepiej (w końcu FF), gra się bardzo przyjemnie... ale jako MMO - pomimo usilnych ku
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Siema, chciałbym wrócić do gry po kilku latach nieobecności i mam pojęcia pytań, może będziecie w stanie odpowiedzieć :)
1) Chce grać po stronie Hordy, czy BL to dobry serwer na ponowny start? Zależy mi żeby często wygrywać BG, mieć fajną gildie itp.
2) Dużo się zmieniło od czasów WOTLK?
3) Jaka klasa jest teraz w miarę prosta i OP? Chcę szybko i dość przyjemnie lvlowac i skutecznie się bić z więc
1) Chce grać po stronie Hordy, czy BL to dobry serwer na ponowny start? Zależy mi żeby często wygrywać BG, mieć fajną gildie itp.
2) Dużo się zmieniło od czasów WOTLK?
3) Jaka klasa jest teraz w miarę prosta i OP? Chcę szybko i dość przyjemnie lvlowac i skutecznie się bić z więc
- 2
@s3ndr0:
1. Nie.
2. WoW zmienia się z każdym xpakiem. Skala zmian od WotLKa jest tak ogromna, że zamiast szukać tego co się zmieniło, po prostu przyjmij, że zmieniło się wszystko.
3. Wszystkie klasy są teraz w miarę proste (może poza monkiem i kilkoma pojedynczymi spekami), ale wszystkimi można też lamić. Prosty i op jest na pewno demon hunter, ale nie wiem czy nie trzeba mieć postaci na 100 lv,
1. Nie.
2. WoW zmienia się z każdym xpakiem. Skala zmian od WotLKa jest tak ogromna, że zamiast szukać tego co się zmieniło, po prostu przyjmij, że zmieniło się wszystko.
3. Wszystkie klasy są teraz w miarę proste (może poza monkiem i kilkoma pojedynczymi spekami), ale wszystkimi można też lamić. Prosty i op jest na pewno demon hunter, ale nie wiem czy nie trzeba mieć postaci na 100 lv,
- 3
2) Dużo się zmieniło od czasów WOTLK?
Tak, nawet bym powiedział, że mnóstwo. Ale nie ma się co martwić bo gra obecnie dość mocno prowadzi za rękę i pokazuje nowe opcje wraz z levelingiem. Dla levelingu chyba najważniejszy jest zone scalling
3) Jaka klasa jest teraz w miarę prosta i OP? Chcę szybko i dość przyjemnie lvlowac i skutecznie się bić z więc najchętniej wybiorę jakąś przegięta, niezbalansowana klase ^^
Paladyn, opcja grania każdym
- 3
Ostatnio zrobiło się głośno o World of Warcraft The Burning Crusader. Spotyka się z wieloma pozytywnymi opiniami oraz uznawany jest za najlepszy dodatek serii. Co stoi za tak wielkim sukcesem? Poznajcie moje zdanie :) Zapraszam do lektury #sciezkiazeroth #worldofwarcraft #theburningcrusade
źródło: comment_1585736393mhAgfgw3rW3KJ0d0rSigaY.jpg
PobierzPytanie od świeżaka. Dobrze myślę, że jak wychodzi nowy dodatek to poprzedni dostaje w ramach abonamentu? Bo tak sobie myślę, że chyba najrozsądniejszym rozwiązaniem dla nowego gracza jest nie kupować bfa i czekać na shadowlands, a potem sobie nadrobić
#worldofwarcraft #wow
#worldofwarcraft #wow
- 1
@Thundercock: jak nie chcesz grać teraz w BFA to możesz poczekać. Jest tak jak mówisz. Ponadto Blizzard często rozdaje za darmo najnowsze dodatki przed premierą nowego. Mój znajomy dostał darmowy klucz do Legionu jakieś 2 miesiące przed premierą BFA.
@xzseba: moze nawet wiecej bo alfa nawet jeszcze sie nie pojawila publicznie jako family/staff testing. Ciagle jest zaszyfrowana na PTR
Level 60 void elf priest.
No ciekawe, ciekawe. Level squish incoming dużymi krokami. :P
#worldofwarcraft
No ciekawe, ciekawe. Level squish incoming dużymi krokami. :P
#worldofwarcraft
źródło: comment_15857263512s4QmGsAXotn42IiWDs8fX.jpg
PobierzKoniec patcha to ewidentnie najgorszy czas każdego dodatku a brak 8.3.5 odbije się negatywnie na zapale ludzi do grania. Mi w tym momencie już kompletnie odechciało się grać bo średnio jest co robić, mountów coraz mniej do farmienia mi pozostało i to z reguły są takie na które poluje już ładnych parę lat, co ważniejsze achievementy porobiłem, main wygearowany i co tu robić? Postaci na 120 mam z 20 więc bezsensu jest
- 3
@Arogancky: argus był zajebisty według mnie, nowe reputacje są tragiczne a wbiłem je na exalted tylko po to by było +2 do achi z repą, paragonów nawet nie robię bo nic tam interesującego nie leci. Tak samo sram na te esencje rank 4 bo i tak ich w shadowlands nie będzie widać, to nie skiny do artefaktów z legionu
- 1
@Arogancky: hm dziwne, ja nie miałem z żadną postacią takiego problemu. Artefakty to było coś świeżego, fajnie się je levelowało, odblokowywało nowe traity, do tego relici no i skiny! A neck i azerite gear to są popłuczyny po tym systemie
W co idzie pograć, żeby "poraidiwać" w grupie, pogadać z ludźmi coś na kształt #worldofwarcraft?
Ciągnie mnie do jakiegoś #mmorpg, ale ten jak już chyba zbytnio wymarł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pcmasterrace #gry
Ciągnie mnie do jakiegoś #mmorpg, ale ten jak już chyba zbytnio wymarł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pcmasterrace #gry
@JakeKurtAcfino: tylko wow jest sensownym wyborem co do mmo.
- 2
@JakeKurtAcfino: jak slysze o wielkim poswieceniu kasy na wowa czy inne mmo to czasem sie zastanawiam ktos kto tak mowj ma 15 lat czy siedzi na garnuszku u rodzicow bo jak pracujacej, doroslej osobie bije w budzet 50zl miesiecznie na nawet 10h rozrywki aby sie oderwac to troche dziwne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
miałbym pytanie odnośnie dodatku Battle for Azeroth - czym się różni edycja D1 od zwykłej:
EURO RTV
#wow #worldofwarcraft
EURO RTV
#wow #worldofwarcraft
Mirki w dobie kwarantanny chce wrócić do #worldofwarcraft ale mam problem ze ściągnięciem zwykłego klienta blizzarda, wywala błąd sieci po sekundzie ściągania. Ktoś miał podobnie i może coś poradzić?
@KartonPoMleku: odpalaj aplikację z uprawnieniami administratora, może to coś da. Ostatnio kilka razy dziennie potrafi mnie wywalić z gry z informacją o utracie połączenia z serwerem, najprawdopodobniej coś u nich się dzieje
Ja p------e jaki multibox.
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
źródło: comment_1585605717a8gQm65i2q3ryOODs2lnTe.jpg
PobierzWylewelowałem Warriora na 120 lvl wbiłem 430ilvl i teraz expie Druida aktualnie 78 lvl lecz jakoś brak motywacji mam.Jak mogę nabrać motywacji do grania ,bo szkoda abonamentu a zostało 20 dni.
#worldofwarcraft #wow #mmorpg
#worldofwarcraft #wow #mmorpg
- 2
@perfect1995: Abonament to przecież jakieś grosze, nie zmuszaj się do grania tylko dlatego, że płacisz ~2 zł za dzień. Będziesz tylko tracił czas na coś co i tak ci się nie podoba. Ewentualnie spróbuj pograć w rzeczy których wcześniej nie robiłeś, zrób innego alta, spróbuj PVP/PVE, porób stary content, powalcz petami, pozbieraj jakieś mounty, dużo jest takich rzeczy.
Zawsze też możesz na classicu pograć i zobaczyć czy ci się podoba.
Zawsze też możesz na classicu pograć i zobaczyć czy ci się podoba.
@perfect1995: Najprościej będzie znaleźć gildie. Casual/social będą na ten moment odpowiedni
WoW - TL;DP
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
źródło: comment_1585593858poBifLuHumOkMi2Ri2LRJF.jpg
Pobierz

















Mowa tu o dungoenach na poziomie okolicy 30lvl wow classic
#wow #worldofwarcraft