Czy dużo stracę jeśli zacznę grać w wowa jako dk od tego 55lvl. Wylvlowałem sobie już 2 postacie na 20lvl na darmowym koncie więc myślę, że jakieś podstawy podstaw ogarniam
#wow #worldofwarcraft
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arogancky: gram trollem shamanem więc żyje w trawie i jaram zioło, jakieś żywioły mnie otaczają latają, jest nieźle. Ale nie ma chętnych na zrobienie tej insty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wybaczcie za spam ale nie rozumiem tutaj nic. Wykupiłem dziś pierwszy raz w życiu czas grania do wowa bo nigdy nie grałem na globalu. Ściągam classica, wybieram serwer i wrzuca mnie do kolejki co jest normlane. Tylko moja pozycja w kolejce od godziny ROŚNIE. czemu wszystkich przepuszcza przedmna, byłem 80 na początku, teraz jestem prawie 2000 XD
#wow #worldofwarcraft
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach