Wpis z mikrobloga

@ArthasMenethil: co za różnica jaki neft zrobią. Zawsze będzie jakiś FOTM, przecież blizzard jest znany z braku balansu klas szczególnie w wowie. Był pewien okres, bodajże w wotlku, a potem krótki okres w legionie gdzie większość speców była grywalna, szkoda że tego raczej nie powtórzą
@ArthasMenethil: wiem, jestem na bieżąco. Chociaż obecnie nie gram to czytam zmiany na mmochampion. Fajnie, że na nowo sprowadzają zmiany znane ze starszych dodatków, globalne specless skille. Wreszcie to będzie mmo na nowo, a nie moba
@ArthasMenethil: To jest tak #!$%@? pomysł, że boję się w ogóle zaatakować cokolwiek grając unholy DK. Przecież ta dota się tak szybko roznosi, że jak nie pullnę 5 mobków (bo na tyle jest ustawiony limit), tylko przypadkowo... no nie wiem, 50, to będę tak stać i bić je wszystkie przez miesiąc?
@ArthasMenethil: Jak nie tylko DH a wszyscy, to po #!$%@? taki nerf. Kto ładował potężne AoE ten dalej będzie ładował potężne AoE bo jego nawet obniżone AoE będzie wyższe niż innych, które też będzie obniżane...