Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Gasikfps nie, canal+ oskarży cię o wywiezienie tajnej technologii
@OddychajSwiadomie: ale dekoder polsatu już można jak masz paszport polsatu
Elo-elo mam takie pytanie co do polityki wizzaira i biur podróży. Wie może ktoś z Was czemu bilety na Maderę na przyszły tydzień są np za 200 zł a w takim wrześniu już za 1200? I dlaczego te same loty można wykupić na stronie Rainbow tours i Itaki?
Co tam za deal jest uskuteczniany? Czy warto poczekać i kupić takie bilety np za trzy tygodnie bo cena może spadać?
#wakacje
Co tam za deal jest uskuteczniany? Czy warto poczekać i kupić takie bilety np za trzy tygodnie bo cena może spadać?
#wakacje
@Hurtownia_Octu: coś się udało ustalić? Ja lecę teraz i płaciłem 700zł tam, a powrót 1500zł/os. Więc ceny dość wysokie.
- 0
@miss-durniu: elo, z tego co pamiętam to zrobiłem tak że kupiłem bilety tam bardzo wcześnie za małe pieniądze
a powrotne kupiłem tydzień przed lotem powrotnym i były dużo tańsze też
nie wiem jak jest w tym roku ale rok temu taka taktyka sprawdzała się na wielu trasach
a powrotne kupiłem tydzień przed lotem powrotnym i były dużo tańsze też
nie wiem jak jest w tym roku ale rok temu taka taktyka sprawdzała się na wielu trasach
2
WizzAir nie wpuścił na pokład samolotu osoby niepełnosprawnej

Pilot WizzAir postanowił nie wpuścić na pokład samolotu osoby niepełnosprawnej ze względu na rzekomo zły stan zdrowia, mimo okazania pełnej dokumentacji medycznej, a także informacji zawartych w systemie. Niepełnosprawność dotyczy spania w aparacie CPAP, aby uniknąć chrapania i bezdechu sennego...
z- 6
- #
- #
- #
- #
- 0
czy jezeli lot zostal anulowany z winy linii, a ja zrezygnowalem podrozy wewnatrz UE to czy nalezy mi sie odszkodowanie 250 EUR? Czy musze doleciec na miejsce zeby o to wnioskowac?
Tak sie sklada ze mi anulowali. Przelozylem na tydzien pozniej po czasie oryginalnego lotu. Ale zdecydowalem sie anulowac calkowicie podroz i zostalem w domu
#loty #wizzair #ryanair #prawo #podroze #lot
Tak sie sklada ze mi anulowali. Przelozylem na tydzien pozniej po czasie oryginalnego lotu. Ale zdecydowalem sie anulowac calkowicie podroz i zostalem w domu
#loty #wizzair #ryanair #prawo #podroze #lot
@ChlopoRobotnik2137: cccccccccccccccccccooooooooooooooooooooooo? gdzei to mozna zglosic? ja walcze z nimi miesiacami
- 0
@programista15cm: co? mi w ciagu ostatnie 1.5 roku wyplacili 750 EUR. Jedna sprawa poszla przez https://www.aviationadr.org.uk/initial-complaints-check-page/ bo nie chcieli zaplacic, i zmienili zdanie
- 0
#ryanair #wizzair #loty #tanieloty #kiciochpyta
Ej lotnicze mireczki mam pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lecimy z paczką znajomych (5 osób) za 2 tygodnie rynairem, ale jedna osoba nie da rady polecieć (dostała miesięczne L4 i musi siedzieć w domu). Co zrobić w takiej sytuacji z rezerwacją? Znalazłem opcje zmiany danych pasażerów ale kosztuje to 552 zł czyli więcej
Ej lotnicze mireczki mam pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lecimy z paczką znajomych (5 osób) za 2 tygodnie rynairem, ale jedna osoba nie da rady polecieć (dostała miesięczne L4 i musi siedzieć w domu). Co zrobić w takiej sytuacji z rezerwacją? Znalazłem opcje zmiany danych pasażerów ale kosztuje to 552 zł czyli więcej
#tanieloty #prawo #ryanair #wizzair #loty #lot #kiciochpyta
Cześć na wakacje siostra podrzuci nam swoich dwóch synów 12 i 7 , chcieliśmy zrobić im niespodziankę i myślimy nad krótkim lotem gdziekolwiek. Pytanie jak wygląda sytuacja gdy leci się z dwójką swoich dzieci i dwójką siostrzeńców. Czy zawsze konieczne są jakieś zgody itp.
Weźmy pod uwagę 2 przypadki, na terenie
Cześć na wakacje siostra podrzuci nam swoich dwóch synów 12 i 7 , chcieliśmy zrobić im niespodziankę i myślimy nad krótkim lotem gdziekolwiek. Pytanie jak wygląda sytuacja gdy leci się z dwójką swoich dzieci i dwójką siostrzeńców. Czy zawsze konieczne są jakieś zgody itp.
Weźmy pod uwagę 2 przypadki, na terenie
@michoopro musicie mieć zgodę rodziców, na papierze, nie wiem czy nie notarialnie. Z wylotem nie byłby problem ale gdyby już coś się stało albo ktoś by się zainteresował to tak
- 0
@Akuku69: sprawdziłem w międzyczasie i w ramach kraju jest podobno bez problemu:
"Na podróż dziecka za granicę musi być zgoda obojga rodziców, jednak przepisy prawa krajowego nie wymagają posiadania specjalnego upoważnienia przy wyjeździe dziecka z jednym rodzicem lub z osobą trzecią, np. z dziadkami. Fakt posiadania dokumentu tożsamości dziecka (dowodu osobistego lub paszportu) przez osoby trzecie traktowany jest jak zgoda rodziców na podróż dziecka."
https://www.esky.pl/porady-dla-podroznych/loty/dziecko-w-samolocie/dokumenty-do-samolotu-dla-dziecka
"Na podróż dziecka za granicę musi być zgoda obojga rodziców, jednak przepisy prawa krajowego nie wymagają posiadania specjalnego upoważnienia przy wyjeździe dziecka z jednym rodzicem lub z osobą trzecią, np. z dziadkami. Fakt posiadania dokumentu tożsamości dziecka (dowodu osobistego lub paszportu) przez osoby trzecie traktowany jest jak zgoda rodziców na podróż dziecka."
https://www.esky.pl/porady-dla-podroznych/loty/dziecko-w-samolocie/dokumenty-do-samolotu-dla-dziecka
Mirki, dostałem w piątek - kilka godzin przed wylotem informację o 'denied boarding'. Przebookowałem telefonicznie lot na niedzielę i wypełniłem formularz aby dostać rekompensatę. Dzisiaj dostałem informację odmowną, ze względu na 'unexpected extraordinary circumstances beyond our control. We regret to inform you that no compensation is due in this case.'. Jak to się ma do faktu, że samolot wyleciał i wylądował? Sprawdziłem status i ten lot się odbył tylko mi zabroniono wstępu.
- 0
Czy lecąc #wizzair muszę drukować kartę pokładową czy mogę mieć z aplikacji w telefonie? Lotnisko Gdańsk jakby co :D
@MarcinDerk smialo, Ja sam podróżowałem parę razy Wizzair (Chociaż to jaka linia nie za dużo ma tu znaczenia) i przechodzi bez pytania.
@MarcinDerk: możesz
- 0
#wizzair
Podobno jak nie doda się bagażu od razu, ale później (po kupieniu biletów i wejściu w rezerwację) to jest taniej niż jakby dodało się od razu.
Ale podobno nieraz właśnie jest odwrotnie.
To
Podobno jak nie doda się bagażu od razu, ale później (po kupieniu biletów i wejściu w rezerwację) to jest taniej niż jakby dodało się od razu.
Ale podobno nieraz właśnie jest odwrotnie.
To
@mk321: W trakcie zakupu na 90 % będzie taniej. Sprawdzone nie raz.
- 1
@bb-8: dzięki, widziałem. Właśnie pytam bo mam wykupiony lot do Albanii i też przez Wizz Malta.
4
Polacy utknęli na lotnisku. "Płacz, lament i nie wiadomo, co robić"

Polacy zmuszeni do koczowania na lotnisku w Tiranie z powodu odwołanych lotów Wizz Air. - Najgorsze, że nie było żadnej pomocy od przewoźnika. Po prostu "radźcie sobie" i tyle - przyznaje w rozmowie z WP
z- 4
- #
- #
- #
Znacie jakąś stronę, na której można sprawdzić, dlaczego samolot był opóźniony? Asystent podróży w aplikacji wysłał informację o problemach technicznych, ale nie zrobiłem screena, a z tego co wiem Ryanair lubi kręcić. Złożyłem już wniosek o odszkodowanie i czekam. Samolot wylądował 2 godziny 58 minut po czasie, ale drzwi otworzyły się jakieś 10 minut później. #ryanair #podroze #samoloty #lotnictwo #wizzair #lot
źródło: 225d821a-f88a-44fb-a9be-5fd7fdd104aa
Pobierz@Nie_mam_nicku: kiedyś pisałem do lotniska (Kraków) tylko pamiętaj o RODO świrowaniu, bo się przepychałem z jakimiś gunwo oświadczeniami.
- 3
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ale fart. Mialem lot rok temu opóźniony przez usterke samolotu. Bylem świecie przekonany ze nie należy mi się odszkodowanie...ale dzis cos mnie tknęło i sprawdziłem, i prawdopodobnie sie jednak należy odszkodowanie :) Własnie wysłałem wniosek i liczę ze wpadnie 250 EUR
Juz zacieram raczki :)
#loty #ryanair #wizzair #odszkodowanie
Juz zacieram raczki :)
#loty #ryanair #wizzair #odszkodowanie
źródło: captur
Pobierz- 2
@MistrzKowalski: @elperson informuje ze Ryan zgodzil sie przeslac kase, bez zadnych podchodow :)
@Anonalia trzeba sie za dzieleczka rozgladac
@Anonalia trzeba sie za dzieleczka rozgladac
- 1
@Bonaparte_34: mialem leciec ok 20-21 ( juz rozpedzalismy sie na pasie startowym) a polecialem ok 11 dnia nastepnego
@wiewiorka_na_kolankach: No przecież się skontaktowałeś, alternatywą jest infolinia 5zł za minutę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiewiorka_na_kolankach: jeżeli powód odwołania nie był niezależny od linii lotniczej (np. pogoda), to tak
- 0
Dziś kupiłem WizzMultipass w dwie strony, zobaczymy jak się sprawdzi i czy po pół roku będę zadowolony i będę chciał kontynuować (jeśli będzie można).
Combo Wizz MultiPass + PrivilegePass wydają się całkiem korzystne.
#wizzair #podroze #linielotnicze
Combo Wizz MultiPass + PrivilegePass wydają się całkiem korzystne.
#wizzair #podroze #linielotnicze
- 0
@u_k1: Tak, z PrivillagePass komponuje się świetnie bo bezpłatnie wychodzi też bagaż 10 kg i wybór miejsca.
Póki co byłem dwa razy na Islandii, wczoraj wróciłem właśnie z drugiego wyjazdu. Zarezerwowałem też już wrześniowy wylot - będzie to Hiszpania.
W październiku, listopadzie i grudniu jeszcze nie wiem jaki kierunek ale pewnie będę brał pod uwagę Wyspy Kanaryjskie lub Abu Zabi (byłem tam już, a teraz potraktuje jako miejsce przesiadkowe -
Póki co byłem dwa razy na Islandii, wczoraj wróciłem właśnie z drugiego wyjazdu. Zarezerwowałem też już wrześniowy wylot - będzie to Hiszpania.
W październiku, listopadzie i grudniu jeszcze nie wiem jaki kierunek ale pewnie będę brał pod uwagę Wyspy Kanaryjskie lub Abu Zabi (byłem tam już, a teraz potraktuje jako miejsce przesiadkowe -
- 1
@LaHamTen: Kupowałem przed wyjazdem na Islandię po wybuchu wulkanu, gdy bilety wywaliło po 1000+, w czerwcu byłem na dużym miesięcznym tripie po Półwyspie Arabskim i Turcji (też Wizzem) i całe wakacje planowałem nigdzie nie latać i kupić go we wrześniu, ale wulkan przyspieszył moje plany (zamiast kupować normalne bilety kupiłem właśnie Multipassa)
























Nowa sprawa: z moją różową chcieliśmy kupić sobie bilety lotnicze. W ostatnią sobotę 2 razy próbowałem zapłacić revolutem, ale nie chciało przejść (pierwszy raz miałem taki problem). Ostatecznie różowa zrobiła płatność przez przelewy24.pl. Problem jest taki, że kasa z konta zniknęła, a bilety nie są kupione (po stronie wizzair), ani nie dostałem
Zadzwoniłem jeszcze raz (pod +48 32 213 29 16), odebrała Polka i poprosiła, żebym napisał skargę na https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i-uslugi/skargi-i-pochwaly/ (wybrałem temat „ Zapytanie dotyczące środków WIZZ ”, bo nie miałem „kodu potwierdzenia”)
Zobaczymy co dalej