#wizzair #podroze czy to koniec „taniego” latania czy moze tak jest zawsze na poczatku? W koncu pojawil sie rozklad lotow od 6 kwietnia dla Madery i Rzymu i w przypadku pierwszego, w jedna strone to jest 1700zl a drugiego 1300zl. To juz taniej LOTem do Rzymu sie wybrac. A loty pojawily sie na dniach, bo mialem bilet w jedna strone na Madere 6 kwietnia (ostatni dostepny lot) kupiony
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

bastek1988
- 1

onionhero
via iOS- 6
@bastek1988 tanie bilety są zazwyczaj w innych datach niż chciałoby się lecieć. Zazwyczaj to urlop trzeba planować pod okazje lotnicze, a nie odwrotnie.
Konkol
via Wykop- 3
@bastek1988: obłożenie na Maderę to jest około 90-100% więc Wizz tutaj wie jakimi kartami gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś poleca jakiś plecaczek do Wizz/RyanAir? Widziałem te całe CabinZero(classic i classic tech), ale nie wiem czy nie ma czegoś lepszego cena/jakość. Może nawet będę go używał na codzień, bo mój wisport już trochę ściorany. I pytanie czy warto dopłacić 60zł do osobnej kieszeni na laptop?
#plecak #podroze #ryanair #wizzair
#plecak #podroze #ryanair #wizzair
Wychodzi na to, ze kolejne odszlodowanie bedzie wyplacone dla chlopa. Tym razem 220 GBP
#wizzair
#wizzair
@ChlopoRobotnik2137: ja dostałem 100 po pół roku czasu :P
@ChlopoRobotnik2137: Ja już w tym roku jakoś 2000 eur z samych odszkodowań, tak można żyć
#loty #wizzair #rainbow Hej. Wracałem z wycieczki organizowanej przez biuro podróży Rainbow. Lot powrotny Bergamo-Warszawa 26.08 był opóźniony o 6 godzin. Chcę wystąpić o odszkodowanie za opóźnienie lotu. Na stronie Wizzair jest napisane że trzeba to zrobić z profilu z którego była dokonywana rezerwacja. Jak do tego podejść jak to biuro robiło rezerwację lotów. Bilet mam ze sobą. Będę w tym tygodniu szedł do biura, ale
- 0
#wizzair Mircy, prawie rok temu Wizzair najpierw opóźnił, a potem odwołał mój lot. Było późno, zero pomocy od linii ale udało mi się kupić tani lot na rano. W środku nocy dostałem maila z nową godziną lotu, 24h póżniej niż w oryginale (po prostu ten sam lot ale dzień później i też wieczorem). Chcę złożyć skargę i dostać odszkodowanie i zwrot za bilet i jedzenie na lotnisku ale nie puszcza
@krunky: jest jeszcze czat. czasem sie uda z kims pogadac
Szukam jakiegoś plecaka który mogę zabrać jako bagaż podręczny #wizzair i będzie wygodny w użytkowaniu. Czy plecak rzeczywiście musi mieć dokładnie takie wymiary jak podają (40x30x20) czy mogę kupić większy plecak i go nie „upychać”?
Jakieś plecaki polecacie ?
Jakieś plecaki polecacie ?
@Gravedanger: zwykly plecak kupic, i go nie ladowac na maksa.
Jestem chytry na pieniądze ( ͡º ͜ʖ͡º) i mam wykupiony tylko bagaż podręczny. Jako podręczny biorę plecak. Chciałbym wziąć też aparat i mam taką typową torbę/pokrowiec na aparat który można zarzucić na ramię.
Muszę aparat we wspomnianej torbie wcisnąć do plecaka? Czy zostanie potraktowany jako element ubioru/coś w ten deseń? Jak to najlepiej rozwiązać? Lecę Ryanairem.
#latajzwykopem #kiciochpyta #ryanair #wizzair
Muszę aparat we wspomnianej torbie wcisnąć do plecaka? Czy zostanie potraktowany jako element ubioru/coś w ten deseń? Jak to najlepiej rozwiązać? Lecę Ryanairem.
#latajzwykopem #kiciochpyta #ryanair #wizzair
@Somsiad_Pat: zależy w jakiej linii, ale zazwyczaj masz podręczny + personal item. (damska torebka, czy właśnie mała torba na aparat, ewentualnie pedałka / nerka. Prawdopodobnie możesz napchać plecak do pełna + ten aparat wziąć osobno, ważne żeby się teoretycznie pod siedzeniem zmieścił. jak będziesz chował pod kolanami i ładnie zapniesz pasy to stewardessa się nie przyczepi. Nie latam tą najtańszą opcją tylko średnią, ale spokojnie miękka torba mi wchodzi spakowana
@Somsiad_Pat: jak w Ryanie kupujesz tego średniaka to masz jeszcze fasttrack - odpalasz sobie QRcoda z apki przy vipowskich bramkach i włazisz bez kolejki na samolot. Zaoszczędzasz też czas, albo jak zamiast taryfy weźmiesz komunikację publiczną w tym czasie co byś stał w kolejce to w sumie prawie wyjdzie na zero. W tej najtanszej opcji musisz też dopłacić za miejsce to już w ogóle 8-12 euro mniej różnicy między tym
- 0
cześć, wybieram się w podróż samolotem z plecakiem podróżnym dużym jako bagażem rejestrowanym. W jaki sposób go najlepiej zabezpieczyć, by wszelkie taśmy i paski(a jest ich sporo) nie spowodowały jakiegoś utknięcia gdziekolwiek? patrzyłem że są jakieś pokrowce, ale koszt podchodzi pod 100, co wydaje się zbyt dużym kosztem jak na taką pierdołę. #podroze #wycieczka #samoloty #loty #wizzair
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Wizzar przysłał maila, że zmienia miejsce lądowania z Kutaisi na Tbilisi. Bez żadnego powodu, ani słowa wyjaśnienia. Mam już zarezerwowane auto, nocleg. Spotkał się ktoś kiedyś z podobną sytuacją? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#podrozujzwykopem #wizzair #pytanie #pytaniedoeksperta #wakacje #loty #latanie #podroze #podrozowanie #zalesie #gruzja
#podrozujzwykopem #wizzair #pytanie #pytaniedoeksperta #wakacje #loty #latanie #podroze #podrozowanie #zalesie #gruzja
- 0
@u-kill-u-homo: zgadza się :(
- 1
@wicherq: @u-kill-u-homo na infolinii zmienili mi lot na dzień wcześniej Kraków -> Kutaisi.
- 0
#wizzair #dron
Mirki/Mirabelki przewoził z Was ktoś ostatnio drona na pokładzie Wizza Air, są z tym jakieś problemy ? Lecę do Chorwacji i fajnie by było zapakować DJI FPV ze Sobą, a zdania w tym temacie podzielone w internetach
Oficjalny komunikat przewoźnika jest taki, ze nie można ani do rejestrowanego ani do podręcznego
" Czy mogę zabrać ze sobą drona/ hoverboard? - “Nie, niestety, ze względów bezpieczeństwa nie
Mirki/Mirabelki przewoził z Was ktoś ostatnio drona na pokładzie Wizza Air, są z tym jakieś problemy ? Lecę do Chorwacji i fajnie by było zapakować DJI FPV ze Sobą, a zdania w tym temacie podzielone w internetach
Oficjalny komunikat przewoźnika jest taki, ze nie można ani do rejestrowanego ani do podręcznego
" Czy mogę zabrać ze sobą drona/ hoverboard? - “Nie, niestety, ze względów bezpieczeństwa nie
@kodzak92 dron to dron. A przepisy o akumulatorach się zmieniły ostatnio? Jak leciałem z dronem kiedyś to było tylko, że do 160Wh w akumulatorach można mieć na pokładzie (100 bez słowa, do 160 na zgłoszenie). Do rejestrowanego akumulatorów nie wolno.
I jak? Finalnie wziąłeś drona? Bo lecę do Hiszpanii i zastanawiam się czy brać do plecaka. Ostatnio brałem na Islandię i nie robili problemów w maju
- 0
@wlochatywariat tylko drożej, niżeli taniej
- 0
cześć Mirki,
czy ktoś ogarnia dobrze prawa pasażera w przypadku odwołania lotu? Miałem dzisiaj odlecieć z Katanii do Krakowa jednak przez wybuch Etny lot został odwołany. Wizzair zaproponował alternatywny lot w piątek, jednak to za późno więc zmienili nam rezerwacje i wylatujemy jutro z Rzymu do Katowic. Zostaliśmy poinformowani że mamy zbierać faktury wszystkich dodatkowych kosztów. Teraz pytania:
- czy przysługuje zwrot za podróż z Katanii do Rzymu?
- czy przysługuje zwrot za hotel przed
czy ktoś ogarnia dobrze prawa pasażera w przypadku odwołania lotu? Miałem dzisiaj odlecieć z Katanii do Krakowa jednak przez wybuch Etny lot został odwołany. Wizzair zaproponował alternatywny lot w piątek, jednak to za późno więc zmienili nam rezerwacje i wylatujemy jutro z Rzymu do Katowic. Zostaliśmy poinformowani że mamy zbierać faktury wszystkich dodatkowych kosztów. Teraz pytania:
- czy przysługuje zwrot za podróż z Katanii do Rzymu?
- czy przysługuje zwrot za hotel przed
- 0
- 0
Cześć! Zmienili godzinę mojego lotu z Dortmundu. Wylot o 19:50, czy będąc na lotnisku o 19:05 jestem w stanie zdążyć na niego? Bez bagażu oczywiście, sama kontrola bezpieczeństwa.
#loty #dortmund #wizzair #podrozujzwykopem
#loty #dortmund #wizzair #podrozujzwykopem
@Davczo: bramki się zamykają pewnie 19:20 maks 30. Może być ciężko, zależy ile osób będzie w kolejce do kontroli. Sprawdź jeszcze na Flightradar24 czy podobnym czy faktycznie o deklarowanej porze odlatuje zwykle.
@Davczo: dokup sobie fast track, bo 15 min to za mało na kontrole bezpieczeństwa, siku i sprint do gate
Nigdy mi się nie zdarzyło, że gate rzeczywiście był "zamknięty" te 30/40 min przed w low costach, z reguły dopiero zaczynają boarding koło 40 minut przed odlotem - jakie są wasze doświadczenia w #wizzair i #ryanair
Dodatkowo: Ile czasu schodziło się Wam na bramki security w sezonie wakacyjnym na Modlinie, np. lot koło 8??
Rok temu w wakacje stałem chyba w kolejce przez prawie całe lotnisko, ponieważ było dużo lotów
Dodatkowo: Ile czasu schodziło się Wam na bramki security w sezonie wakacyjnym na Modlinie, np. lot koło 8??
Rok temu w wakacje stałem chyba w kolejce przez prawie całe lotnisko, ponieważ było dużo lotów
@obywatel_gov: 1h powinno wystarczyć na Modlinie
Pytanie do znawców taniego latania ;) Obecnie #wizzair chce około 200 zł za mały bagaż na kółkach (Wizz Priority). No i tu rodzi się pytanie - czy jest szansa, że ta cena spadnie gdy będzie bliżej wylotu?
Ewentualnie może macie jakiś sposób, by taki bagaż kupić taniej?
#ryanair #latanie #linielotnicze #tanieloty #tanielatanie
Ewentualnie może macie jakiś sposób, by taki bagaż kupić taniej?
#ryanair #latanie #linielotnicze #tanieloty #tanielatanie
@DwaKolory: 200zł to praktycznie cap ceny (chyba 207zł) więc pewnie jakiś popularny lot i albo dużo już sprzedanych albo przewidują wysoką sprzedaż tego.
Cena na 99% nie spadnie.
Ten sam case co ryr, na lot masz XX dostępnych pakietów priority
Cena na 99% nie spadnie.
Ten sam case co ryr, na lot masz XX dostępnych pakietów priority
@DwaKolory: zawsze jak latałem Ryanair/Wizzair na trasie UK-Polska, to zamiast walizki na kółkach brałem torbę sportową na ramię. Nigdy nie dokupiłem bagażu, nikt nigdy się nie p-------ł a pojemność niewiele mniejsza niż walizka, polecam.
- 0
#wizzair sprawdzicie mi mirki czy działa wam strona wizzair? Nie ładuje mi się na kompie ani na telefonie :)
https://wizzair.com
https://wizzair.com
- 0
@elperson: dzieki, mialem podobne spostrzezenia co do gdanska, ale luton-wawa to nowosc. No chyba ze bylow podonmie drogo i nie zauwazylem tego



















