Wpis z mikrobloga

@DwaKolory: 200zł to praktycznie cap ceny (chyba 207zł) więc pewnie jakiś popularny lot i albo dużo już sprzedanych albo przewidują wysoką sprzedaż tego.

Cena na 99% nie spadnie.

Ten sam case co ryr, na lot masz XX dostępnych pakietów priority
  • 0
@epll: No to fatalna wiadomość ;) Właśnie widziałem, że Wizz Priority kosztuje 0-206 zł i tak pomyślałem, że skoro mam teraz tę cenę 206 zł, to jakimś sposobem (po upływie czasu?) cena będzie spadać.

A może da się jakoś kupić taniej tzw. Privelege Pass (bagaż przez cały rok)? Obecnie jego cena to absurdalne 1200 zł...
  • 0
Tak, wiem że podręczny jest za darmo, ale ten podręczny to w sumie taki mały plecaczek.

Priority to bagaż 55cm, więc też nie taki duży ;) Duży to ten rejestrowany.

No nic, wygląda na to, że trzeba będzie kupić sobie mały plecaczek...
@DwaKolory: Nie powiedziałbym, że to mały plecaczek. Patrząc po wymiarach to może faktycznie się tak wydawać i często ludzie wykupują walizkę (wejście priority) ale ja kiedyś na jakiejś promce kupiłem pleck CabinZero 28l, który pasuje właśnie pod wymiary wizzair/ryanair i powiem Ci szczerze spakowałem się w niego na 5 dniowy trip (codziennie zmieniając bieliznę, koszulkę oczywiście xd)
@DwaKolory: zawsze jak latałem Ryanair/Wizzair na trasie UK-Polska, to zamiast walizki na kółkach brałem torbę sportową na ramię. Nigdy nie dokupiłem bagażu, nikt nigdy się nie #!$%@?ł a pojemność niewiele mniejsza niż walizka, polecam.