Cay tydzień czekałem na tę wolną niedzielę. Wielkie plany na nicnierobienie oraz motootoszaleństwa w nieokreślonej ilości. I co? O 10 am dowiedziałem się, że jutro pracuję. I w poniedziałek też, choć święto.

Gdybym mógł cofnąć się w czasie i zmienić jedną jedyną rzecz...


#whocares
Jofiel - Cay tydzień czekałem na tę wolną niedzielę. Wielkie plany na nicnierobienie ...

źródło: comment_fbwqQ0jTGvMzytypuKgDjuQXgZxoWGKx.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gloom: Mam podobnie :) Jedynie 4 wina z 1981 roku ( mój rocznik ) mam na specjalne okazje. Reszte, nawet te 40 letnie wina,w-----y czy wermy piję często i gęsto :)
  • Odpowiedz
Hehe, jakiś kolarz w pełnym stroju, na szosie przejechał koło mojego domu i zjeżdżał z powrotem po 3 minutach, chyba go podjazd przestraszył :D

#rower #whocares
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pshemeck: ja p------ę, przecież między Sokołem a Jędkerem od zawsze była przepaść jeśli chodzi o WSZYSTKO.

a Vienia i Pele nigdy nie trawiłem.

ale mimo wszystko oglądało się kiedyś VIVĘ często. wyczekiwałem Paktofoniki;>
  • Odpowiedz
#oswiadczeniezdupy #mirkotodno #mirko #czarnolisto #mirkoblog #wyznaniazglebiserca #zwierzenia #nabijamwpisy #whocares #niepopularnaopinia #gorzkiezale

zwierzę wam się, że tak: kiedyś, jak były wybory, w których krul odniósł druzgocące, 7% zwycięstwo i od tamtej pory mamy wolnyrynek, to mnie w------ł nieotagowany polityczny spam, i po kilku nieskutecznych upomnieniach zacząłem czarnolistować jak leci. Rozkręciłem się
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To uczucie kiedy masz pusty pokój w mieszkaniu i zamiast stawiać rupiecie na podłodze kupujesz regał warszatatowy (bo na inny nie ma) i o dziwo nawet ładnie on jakoś wygląda.... Swoją drogą na olx tych ludzi powaliło ja lepsze meble kiedyś wywalałem na śmietnik niż oni wystawiają... Ech te polskie realia #whocares #wystrojwnetrz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jantarka: Marnie im chyba ten biznes idzie, ale jak ogłoszenia darmowe to można próbować... Ale żeby na 200 ogłoszeń znaleźć 3 warte uwagi rzeczy to już przegięcie. Albo brzydkie z ceną z kosmosu albo z taką samą ceną jak nowe w sklepie z wniesieniem.Doprawdy #januszebiznesu
  • Odpowiedz
  • 0
@voroshmitov: powiedział coś w stylu że przeżywa kryzys twórczy czy jakoś tak. Od czasów minecrafta stworzył jeszcze chyba 2 gry. Jakąś przeglądarkową kopie dooma z zombie i prostą grę tekstową też darmową.
  • Odpowiedz