Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
#grubas #pretamanger #ciasta #anglia #whocares
Dobrze, ze nie mieszkam w Anglii, bo stalabym sie grubasem ;_; Ciasta i babeczki w Pret a manger sa przepycha, wlasnie mam na sumieniu jagodowego muffinka. Ale i tak najlepsze co maja to banana cake. BORZE, musze stad jak najszybciej wyjechac, bo skoncze jak ludzie w Wall-E ;__;
Dobrze, ze nie mieszkam w Anglii, bo stalabym sie grubasem ;_; Ciasta i babeczki w Pret a manger sa przepycha, wlasnie mam na sumieniu jagodowego muffinka. Ale i tak najlepsze co maja to banana cake. BORZE, musze stad jak najszybciej wyjechac, bo skoncze jak ludzie w Wall-E ;__;
- 1
@Sergeant_Matt_Baker: Slodycze to tam tego, ale te ciastka w pret a manger sa mega (。◕‿‿◕。)
@Vampiremoon: Nie bylam w Nero :P Zawsze jakos obok jest pret a manger i ide tam :D
@Vampiremoon: Nie bylam w Nero :P Zawsze jakos obok jest pret a manger i ide tam :D
konto usunięte via Android
- 1
- 1
- 7
Pakulska vs Pajor czyli damski "turbokozak" ;) Paki to ma jednak technikę... Fajny pojedynek :)
#pilkanozna #kobiecapilkanozna #whocares #turbokozak #pewniebyloalebedziejeszczeraz
#pilkanozna #kobiecapilkanozna #whocares #turbokozak #pewniebyloalebedziejeszczeraz

- 4

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@detektor_szczescia: mam nadzieję, że to nie był cwaniak tylko człowiek, który naprawdę potrzebował pomocy i ją otrzymał. A Ty i tak, bez względu na to, kto był po drugiej stronie, zrobiłeś zajebisćie dobry uczynek, więc plus ode mnie :)
- 55
@majas: Też mam taką nadzieję. Photoshop może wszystko i zrobić takie kwity to dla średnio ogarniętego cwaniaka nie problem.
Tylko czy dzwoniłby do mnie po otrzymaniu paczki? Cwaniak wziąłby fanty, odhaczył kolejny wałek na liście i zaczął szukać następnego frajera zamiast dzwonić i płakać do słuchawki.
Tylko czy dzwoniłby do mnie po otrzymaniu paczki? Cwaniak wziąłby fanty, odhaczył kolejny wałek na liście i zaczął szukać następnego frajera zamiast dzwonić i płakać do słuchawki.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BlackReven: To jest art czy screen z jakiegoś dodatku?
- 0
@gasu_kurobikari: Raczej art, w oryginale ona nie miała takich kontenerów :D
- 0
afery? z bobrami to "zabawa". A raczej "nie mam nic do powiedzenia, ale jak jest nocna z bobrami to w końcu mam co wstawić". Dla mnie takie akcje jak dziś na nocnej to spam
@animuss: dokładnie tak. Wiekszość zakopałem jako spam. Wykopałem tylko tego burmistrza Ustrzyk
- 0
@waruiny: ale mówisz o znaleziskach - słusznie. Ale oprócz tego jest całe mikro zawalone śmieciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@kurvvawszystkozajete: oj tam, nic ciekawego. Slaby i wogole ^^
źródło: comment_6ni2EFPJh92H6jpBqZazx0taOyu0CU5m.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@bezznaczenia: sny z reguły znaczą odwrotnie, więc Clapton będzie żył a wojny nie będzie ;)
@bezznaczenia: a mi się nic nie śniło, to też jakiś znak
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@goblin21: to się naucz kruca gotować, a nie siedź i płacz, że inni tego dla Ciebie nie robią/masz nudny jadłospis ;) serio.
- 1
- 126
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
afrobanderowiec
@Pshemeck: przecież to jest godło ukrainy, więc czemu ten symbol jest od razu kojarzony z Banderą? (serio pytam)
@Pshemeck: Tego i tak nie przebije :)
źródło: comment_NIoNoLAXZSAkOW7aFViCkPjPzrXpqfI8.jpg
Pobierz#rozkminy #smierc #pogrzeby #whocares
Tak sobie rozmyślam... Koleżanki były chłopak był w Albanii czy coś tam na wakacjach u swojej rodziny i zginął w wypadku. Wczoraj w południe, a dzisiaj już jego brat wrzucił rano zdjęcie ( zrobione w nocy) jego grobu. Tak szybko pochowali, bo w islamie jest ponoć tak, że trzeba pochować w przeciągu 24h od śmierci. No i teraz tak o:
Tak sobie rozmyślam... Koleżanki były chłopak był w Albanii czy coś tam na wakacjach u swojej rodziny i zginął w wypadku. Wczoraj w południe, a dzisiaj już jego brat wrzucił rano zdjęcie ( zrobione w nocy) jego grobu. Tak szybko pochowali, bo w islamie jest ponoć tak, że trzeba pochować w przeciągu 24h od śmierci. No i teraz tak o:
- 1
@wtf24: Ludzie nie sa aż tacy wrażliwi. W podstawówce kolega z podwórka zmarł w wypadku. Jechał na kolonieę i autobus uderzył w jego samochód. Rury wbiły mu się w brzuch, w głowę. Miał te dziury zawinięte bandażem, było widać jeszcze siniaki, ale nikt nie mdlał na pogrzebie. Przynajmniej nie z tego powodu. Jego mama była strasznie załamana.
konto usunięte via Android
- 1
@tusiatko: nie mówię że wszyscy, ale lepiej zapamiętać kogoś za życia niż mieć taki widok w pamięci. Tu też dochodziła sprawa tego, że ciało było chowane 5 dni po śmierci (szpital upierał się na sekcję co wszystko przeciągnęło) i po prostu przy takich upałach jakie wtedy były nie było dobrą opcją otwieranie trumny na długo.























#rower #whocares
źródło: comment_u9O9kp5CNwdQNwPyU7D4GduSD1othdf0.jpg
Pobierz