Mireczki, dzisiaj przyjechał mój nowo zakupiony rower. Od jutra - samochód zostawiam pod domem i do pracy jeżdzę na dwóch kółkach. Cieszę się jak dziecko ;)

#rower #whocares
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaNiEk1: Trzeba zapłacić około 30zł. Nie dają na to skierowania. Idziesz do laboratorium nic nie pijąc i nie jedząc minimum 8h chyba (czyli rano) I nie myjąc zębów. Robią Ci wymaz, płacisz 30cebulionów i za parę dni masz wyniki.
  • Odpowiedz
#grubas #pretamanger #ciasta #anglia #whocares

Dobrze, ze nie mieszkam w Anglii, bo stalabym sie grubasem ;_; Ciasta i babeczki w Pret a manger sa przepycha, wlasnie mam na sumieniu jagodowego muffinka. Ale i tak najlepsze co maja to banana cake. BORZE, musze stad jak najszybciej wyjechac, bo skoncze jak ludzie w Wall-E ;__;
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PedroLeon: Właśnie to miałem na myśli, że on to w Legii był, ale niezbyt dobrze się prezentował, no chyba że zarobki, które miał zbyt wysokie do prezentowanego poziomu, dlatego też pisałem, że wzrasta szansa Celticu ;)
  • Odpowiedz
@detektor_szczescia: mam nadzieję, że to nie był cwaniak tylko człowiek, który naprawdę potrzebował pomocy i ją otrzymał. A Ty i tak, bez względu na to, kto był po drugiej stronie, zrobiłeś zajebisćie dobry uczynek, więc plus ode mnie :)
  • Odpowiedz
@majas: Też mam taką nadzieję. Photoshop może wszystko i zrobić takie kwity to dla średnio ogarniętego cwaniaka nie problem.

Tylko czy dzwoniłby do mnie po otrzymaniu paczki? Cwaniak wziąłby fanty, odhaczył kolejny wałek na liście i zaczął szukać następnego frajera zamiast dzwonić i płakać do słuchawki.
  • Odpowiedz
afery? z bobrami to "zabawa". A raczej "nie mam nic do powiedzenia, ale jak jest nocna z bobrami to w końcu mam co wstawić". Dla mnie takie akcje jak dziś na nocnej to spam


@animuss: dokładnie tak. Wiekszość zakopałem jako spam. Wykopałem tylko tego burmistrza Ustrzyk
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goblin21: @hellyea dobrze prawi, skoro nie umiesz gotować to pora się nauczyć - ja przez pół roku podszkoliłem się w gotowaniu i to naprawdę nie jest ciężkie - trochę wyobraźni, do tego trochę składników i obiad gotowy.
  • Odpowiedz
#rozkminy #smierc #pogrzeby #whocares

Tak sobie rozmyślam... Koleżanki były chłopak był w Albanii czy coś tam na wakacjach u swojej rodziny i zginął w wypadku. Wczoraj w południe, a dzisiaj już jego brat wrzucił rano zdjęcie ( zrobione w nocy) jego grobu. Tak szybko pochowali, bo w islamie jest ponoć tak, że trzeba pochować w przeciągu 24h od śmierci. No i teraz tak o:
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wtf24: Ludzie nie sa aż tacy wrażliwi. W podstawówce kolega z podwórka zmarł w wypadku. Jechał na kolonieę i autobus uderzył w jego samochód. Rury wbiły mu się w brzuch, w głowę. Miał te dziury zawinięte bandażem, było widać jeszcze siniaki, ale nikt nie mdlał na pogrzebie. Przynajmniej nie z tego powodu. Jego mama była strasznie załamana.
  • Odpowiedz
@tusiatko: nie mówię że wszyscy, ale lepiej zapamiętać kogoś za życia niż mieć taki widok w pamięci. Tu też dochodziła sprawa tego, że ciało było chowane 5 dni po śmierci (szpital upierał się na sekcję co wszystko przeciągnęło) i po prostu przy takich upałach jakie wtedy były nie było dobrą opcją otwieranie trumny na długo.
  • Odpowiedz