Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
- 1
@kidzior: wiem ale mam spory problem żeby ruszyć cokolwiek, bo przez ten czas bardzo przyzwyczaiłem się do tego widoku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej kilka osób wskazywało już ten problem ze stroną główną, ale jeszcze nikt mi tego tak wspaniale nie zwizualizował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie postawiłem pierwszy, mały krok ku dalszym zmianom... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@kidzior: Po nowym roku layout będzie delikatnie przeprojektowany i odświeżony wraz ze wskazaniami WCAG, prowadzę już rozmowy bo potrzebuję do pomocy człowieka z praktyczną i teoretyczną wiedzą na tematy uxowe.
Also po zmianie rozmiaru buttonów, obrazków i avatarów faktycznie wygląda lepiej. Muszę jeszcze zrobić zaślepkę na znaleziska bez zdjęcia.
Also po zmianie rozmiaru buttonów, obrazków i avatarów faktycznie wygląda lepiej. Muszę jeszcze zrobić zaślepkę na znaleziska bez zdjęcia.
- 0
Mam problem z uruchomieniem aplikacji zrobionej w Codeigniter ( 3.1.12 ). Po wrzuceniu plików, skonfigurowaniu połączenia z bazą etc wczytuje się tylko treść strony głównej ale bez css,js itd.
Mam ``
a odwołania do stylów czy nawet katalogu http://localhost/css/ zwraca 404.
Załączam strukturę katalogów. Może ktoś wie o co chodzi? Nigdy nie pracowałem z tym frameworkiem.
#webdev #programowanie #php
Mam ``
a odwołania do stylów czy nawet katalogu http://localhost/css/ zwraca 404.
Załączam strukturę katalogów. Może ktoś wie o co chodzi? Nigdy nie pracowałem z tym frameworkiem.
#webdev #programowanie #php
źródło: comment_1671822671lw8uvTt3MNtt6ysHlWOH64.jpg
Pobierz- 62
Nowe wydanie #unknownews w wersji webowej jest już dostępne:
➤ https://mrugalski.pl/nl/wu/0RFvhTjqy38927lORqtkB40Q
Tagi: #technologia #informatyka #ciekawostki #programowanie #webdev #linux #security
➤ https://mrugalski.pl/nl/wu/0RFvhTjqy38927lORqtkB40Q
Tagi: #technologia #informatyka #ciekawostki #programowanie #webdev #linux #security
źródło: comment_1671785691axb7PZyxgbaIUX2mWEwKW6.jpg
Pobierz- 15
Wołam zainteresowanych - zaplusuj ten wpis, aby także być wołanym.
Kiedyś zautomatyzuję ten proces ;)
Kiedyś zautomatyzuję ten proces ;)
źródło: comment_1671785744o5Wem2vXAs66KdC6g27OR7.jpg
Pobierz- 4
Ten Huberman AI zasługuje według mnie na osobne znalezisko, zakosiłem opis
@ostego: spoko - wykopałem.
Gdyby ktoś jeszcze chciał wykopać, to podaję linka:
https://www.wykop.pl/link/6955467/huberman-ai/
- 5
Promocja "Święta z MyDevil.net 2022"
Z radością ogłaszamy uruchomienie promocji "Święta z MyDevil.net 2022" obniżającej cenę nowych kont hostingowych MyDevil.net (pakiety: MD1, MD2, MD3, MD4) o 50%!
Promocja łączy się z kodami polecającymi, więc zachęcamy do dzielenia się nimi ze swoimi znajomymi.
Promocja trwa do 02.01.2023 godziny 23:59 i obejmuje 1000 zamówień.
Regulamin:
Z radością ogłaszamy uruchomienie promocji "Święta z MyDevil.net 2022" obniżającej cenę nowych kont hostingowych MyDevil.net (pakiety: MD1, MD2, MD3, MD4) o 50%!
Promocja łączy się z kodami polecającymi, więc zachęcamy do dzielenia się nimi ze swoimi znajomymi.
Promocja trwa do 02.01.2023 godziny 23:59 i obejmuje 1000 zamówień.
Regulamin:
- 6
@MyDevil: ale to świeta Jezuskowe som a nie devilove
- 1
@ennovum: Aktualna promocja dotyczy również aktualnych klientów, wystarczy użyć kodu SWIETAZMYDEVIL obniżający cenę przedłużenia o 20%. Kod łączy się z programem lojalnościowym (do 30% taniej) co sumarycznie pozwala obniżyć cenę przedłużenia o 44% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowy numer telefonu ? moze byc wirtualny ? Potrzebuje rozwiązania bo pracodawca jest "bidny" i przekazujemy sobie jeden telefon pomiedzy współpracownikami i szlag mnie trafia, bo każdy ma to w d.. bo jest na nim straszny balagan... jest jakaś opcja abym mogla klientom podać swój dodatkowy numer albo jakiś wirtualny, bez konieczności wykupowania nowego abonamentu? #gsm #telefony #informatyka #webdev #android #ios
- 1
@darek-jg: spoko pomysl ale musze na codzien z niego korzystać, SMS, rozmowy krajowe i miedzynarodowe - jakis internetowy nr moze bylby dobra opcja ? Skype ? Google Voice ?
@wisniowa211: w Play i Orange można mieć dodatkowy numer na tej samej karcie
SIM.
Extra numer czy jakoś tak się ta usługa nazywa.
SIM.
Extra numer czy jakoś tak się ta usługa nazywa.
potrzebuje pomocy w osadzeniu piksale fb i google analytics na sklepie prestashop. czy ktos moglby poprowadzic za rękę, gdzie te kody wkleić, w jakim pliku?
#programowanie #webdev #facebook #google #prestashop
#programowanie #webdev #facebook #google #prestashop
@presburger za rękę prowadzi dokumentacja i tutoriale. Napisz, gdy zrobisz jak trzeba i nie zadziała
@presburger wrzuc w szablonie templates/layout-both-column.tpl między znacznikami {literal}
Zbiór działających graficznych emotikon na #wykop peel. Testowałem każdą emotikonkę wysyłaną z iOS osobno w tym wpisie.
☹️️☠️✊✌️☝️✋️✍️️️⚕️⚕️⚕️✈️✈️✈️⚖️⚖️⚖️❤️❤️❤️❤️❤️❤️⛑️️ ❄️️️⬛️️☘️⭐️✨⚡️☄️️☀️️⛅️️☁️️️⛈️️️❄️☃️⛄️️☔️☂️️☕️️ ⛹️♀️⛹️⛹️♂️♀️♂️️️️♀️♂️♀️♂️♀️♂️♀️♂️♀️♂️♀️♂️♀️♂️♀️♂️️️️️♀️♂️♟️✈️️️⛵️️️⛴️⚓️⛽️️️⛲️⛱️️️️⛰️️️⛺️️️️️⛪️⛩️️️️️⛏️⚙️⛓️️⚔️️⚰️⚱️⚗️️️️️️️️️✉️️️️️️️️️️️✂️️️✒️️️✏️ ️☠️️️⚧️
#webdev #emotikonki #mirkoblog #mikroblog #ciekawostki
☹️️☠️✊✌️☝️✋️✍️️️⚕️⚕️⚕️✈️✈️✈️⚖️⚖️⚖️❤️❤️❤️❤️❤️❤️⛑️️ ❄️️️⬛️️☘️⭐️✨⚡️☄️️☀️️⛅️️☁️️️⛈️️️❄️☃️⛄️️☔️☂️️☕️️ ⛹️♀️⛹️⛹️♂️♀️♂️️️️♀️♂️♀️♂️♀️♂️♀️♂️♀️♂️♀️♂️♀️♂️♀️♂️️️️️♀️♂️♟️✈️️️⛵️️️⛴️⚓️⛽️️️⛲️⛱️️️️⛰️️️⛺️️️️️⛪️⛩️️️️️⛏️⚙️⛓️️⚔️️⚰️⚱️⚗️️️️️️️️️✉️️️️️️️️️️️✂️️️✒️️️✏️ ️☠️️️⚧️
#webdev #emotikonki #mirkoblog #mikroblog #ciekawostki
- 8
Dodatkowy numer telefonu ? moze byc wirtualny ? Potrzebuje rozwiązania bo pracodawca jest "bidny" i przekazujemy sobie jeden telefon pomiedzy współpracownikami i szlag mnie trafia, bo każdy ma to w d.. bo jest na nim straszny balagan... jest jakaś opcja abym mogla klientom podać swój dodatkowy numer albo jakiś wirtualny, bez konieczności wykupowania nowego abonamentu? #gsm #telefony #informatyka #webdev
@wisniowa211: czemu nie przekierować rozmow z istniejącego raz na jednego raz na drugiego pracownika
- 0
@netlest: rozmowy mozna ale np SMS/Whatsapow/Viberow itd juz chyba nie :(
#webdev #mysql
Ktoś ma pomysł gdzie może leżeć przyczyna problemu?
Mam świeżo zainstalowaną stronę PHP, na której jest możliwość rejestrowania się. Instalacja strony przebiegła pomyślnie, łącznie z połączeniem z bazą danych. Jednak nie działa logowanie i rejestracja na stronie, w tym nie mogę zalogować się do admina. Gdy podaję prawidłowe dane nie następuje logowanie (następuje powrót do strony logowania), ale tez nie pojawia się jakikolwiek błąd (gdy podaję
Ktoś ma pomysł gdzie może leżeć przyczyna problemu?
Mam świeżo zainstalowaną stronę PHP, na której jest możliwość rejestrowania się. Instalacja strony przebiegła pomyślnie, łącznie z połączeniem z bazą danych. Jednak nie działa logowanie i rejestracja na stronie, w tym nie mogę zalogować się do admina. Gdy podaję prawidłowe dane nie następuje logowanie (następuje powrót do strony logowania), ale tez nie pojawia się jakikolwiek błąd (gdy podaję
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@damianooo8: weź developer tools w przeglądarce i przejdź każdy request po kroku w trakcie logowania.. Sprawdź czy dobrze ustawiają się ciastka, czy nie giną później, czy nie masz z-------h przekierowań po zalogowaniu itd...
Wyklucz problem z wieloma nodami które nie synchronizują sesji itd itd..
Nie ma tu ani złotego środka ani szklanej kuli
Wyklucz problem z wieloma nodami które nie synchronizują sesji itd itd..
Nie ma tu ani złotego środka ani szklanej kuli
- 0
@damianooo8: zajrzyj w logi na serwerze
- 17
Świąteczna wyprzedaż w SOHOST®!
Z kodem XMAS22 hosting aż 50% taniej!
W każdym pakiecie hostingu www:
• LiteSpeed + LS Cache
• Powierzchnia
Z kodem XMAS22 hosting aż 50% taniej!
W każdym pakiecie hostingu www:
• LiteSpeed + LS Cache
• Powierzchnia
źródło: comment_1671631375qEIAj7WoIETrsioyBGx2qq.jpg
Pobierz- 1
Rozdajo zgarnia @superglacial
Zapraszamy do kontaktu na pw.
Zapraszamy do kontaktu na pw.
- 18
#mstarzecnews #webdev #programowanie #nodejs #javascript #go #rustlang #it #bash #aws #apple #windows #elektronika
## JS/Web:
- Czysty kod w TypeScript - https://javascript.plainenglish.io/clean-code-in-typescript-a183d43f3bf0
- Silnik gier - https://github.com/melonjs/melonJS
- Tool wpinany do CI do obliczania rzeczywistego kosztu Twojego JS dla użytkowników końcowych -
## JS/Web:
- Czysty kod w TypeScript - https://javascript.plainenglish.io/clean-code-in-typescript-a183d43f3bf0
- Silnik gier - https://github.com/melonjs/melonJS
- Tool wpinany do CI do obliczania rzeczywistego kosztu Twojego JS dla użytkowników końcowych -
Pytanie do ludzi z #it. Ile plus minus kosztowałoby stworzenie serwisu podobnego do Wykopu i kampania marketingowa, aby odebrać Białkowi powiedzmy 25% użytkowników/wejść na stronę?
#programowanie #webdev #marketing #wykop #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
#programowanie #webdev #marketing #wykop #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
@uBlock_Origin to nic nie da, ludzie narzekają ale jak ktoś otworzy pusty serwis to będą go mieli w dupie po 99% użytkowników wykopu tylko biernie konsumuje treści
- 7
@uBlock_Origin: kilka milionów, nerdy nie rozumieją że marketing,sprzedaż > technologia, i że najlepsze tech bez dobrej egzekucji sprzedaży równa się zero. Bo suckes biznesu to zwykle średnia gemoetryczna ważona a nie suma punktowa, jak w sprzedaży masz prawie 0 to nie ważne ile masz wbite punktów w tech.
tak na oko
0.5m-1m - na tech
0.5-1m - reklama (influ na yt, w google ads w wynikach wyszukiwania google na frazy
tak na oko
0.5m-1m - na tech
0.5-1m - reklama (influ na yt, w google ads w wynikach wyszukiwania google na frazy
- 112
Wideokursy! - do zgarnięcia 5 sztuk (sam wybierasz, który chcesz dostać)
Na VideoPoint trwa aktualnie ciekawa promocja:
- Wideokursy przecenione do 75%
Do rozdania mam 5 dowolnych kursów (ale poza kursami Cisco, bo mnie nie stać! :D) z oferty Videopoint.
Na VideoPoint trwa aktualnie ciekawa promocja:
- Wideokursy przecenione do 75%
Do rozdania mam 5 dowolnych kursów (ale poza kursami Cisco, bo mnie nie stać! :D) z oferty Videopoint.
źródło: comment_1671603832bOJ4mrLZlmP8PfDHzfKe9R.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: swego czasu cashbill oferował umieszczanie reklam ze własnym refem, czy opłacalne? pierwsze bmw wiele lat temu za miesięczną wypłatę kupiłem ;) ale to było prawie 20 lat temu
- 1
@wiesiu2: ooo wyczuwam kolege AB :) Kataryniarz, EasyR i słynne forum :)
czy jakis mirek pomoglby przy konfiguracji revolution slidera? mam 4 elementy w png ktore chce sobie zgrac ale cos mi na timeline to nie wychodzi, mruga miga, nie trwa tyle ile bym chciał. w ogole nie wiem jak zrobic zeby stworzony slider się zapęlał a nie zatrzymywał po skonczeniu animacji
#webdev #programowanie #prestashop
#webdev #programowanie #prestashop
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@presburger: wyywal toto zrób startycznie bedzie lepiej
- 7
#programowanie #programista15k #webdev #frontend
Za pracę jako freelancer po godzinach powinienem brac mniejszą, większą czy taką samą stawkę godzinową co w stałej pracy?
Technologie prawie te same co w moim aktualnym korpo
Za pracę jako freelancer po godzinach powinienem brac mniejszą, większą czy taką samą stawkę godzinową co w stałej pracy?
Technologie prawie te same co w moim aktualnym korpo
- 10
@Viktor7874: dużo wiekszą.
@Viktor7874 więcej, nie będziesz korzystał z owocowych czwartków ani nic


























#javascript #webdev #nodejs