Wiedziałem, że ten dzień kiedyś nastąpi. Wracam z powodu mirko, gdyż zrobiłem #usunkonto w czasach, kiedy go jeszcze nie było. Dzień dobry! :-)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

witojcie Mirki! Jestem tu już trochę, ale jeszcze się nie przywitałem, więc do wszystkich mirków:


Proste pytanie. Zaczął się sezon plażowy, więc wybieram się z #rozowypasek na plażę samochodem (jednodniowy wypad). Co robicie w takiej sytuacji z kluczykiem od samochodu? Nie mogę z nim przecież pływać, a kompać się na zmianę, trochę ciulowo. Myślałem żeby wziąć #piesel do pilnowania dobytku, ale to taki #tfwnogf,
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mlodir: "Słyszałem że niektórzy zostawiają kluczyk na lewym tylnym kole"
to najbardziej p----------a rzecz jaką dzisiaj słyszałem ( )
  • Odpowiedz
Założyłem na wypoku konto ponad 6 lat temu. Ostatnio wróciłem i zorientowałem się, że jestem #falszywyrozowypasek. Szczerze mówiąc nie pamiętam, czemu miałbym wybrać złą płeć przy zakładaniu konta (pewnie chciałem hehe zażartować). Czy jest jakaś możliwość, żeby zmienić płeć profilu? Pewnie ktoś zaraz poradzi #usunkonto i załóż nowe - to zrobię w ostateczności. #pytanie #nocnazmiana
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ide usuwam konto na fejso wypok majkrosoft gugl, tne dowod osobisty nozyczkami i zostaje obywatelem dzikiej dżungli wolność -> profit duperki leco na tarzana motzno -> profit niema co jeść cza polować brak profitu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pasta #heheszki #usunkonto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach