Wpis z mikrobloga

#usunkonto #oswiadczenie #zegnamwas
Stwierdzilem ze powinienem zajac sie swoim zyciem w 100% zatem, kasuje konto. Plusnijcie na pozegnanie prosze, bo robie to z wielkim bolem serca.

Pa... jesli ktos czuje potrzebe wymiany kontaktow to na priv, juz wiecej sie tu nie zaloguje bo to zly nalog byl... ;) \
Wszystkich oczywiscie pozdrawiam z calego serca,m i wszystkim wam zycze sukcesow , #przegyw om tez jak i #wygryw om ;)

Nie wklejam pasty na pozegnanie bo penis. to byly fajne 4 lata razem. Czas isc do przodu... i odciac sie od przeszlosci... Najlepszego ! Wam wszystkim !
  • 15
  • Odpowiedz
mam nadzieje ze wszyskie moje #rozdajo Wam sie podobaly, i ze ktots pod ich wplywem tez odczul potrzebe dzielenia sie. musze zajac sie w zupelnosci soba i dlatego odchodze, 100% skupienia sie nad swoja osoba, charakterem, zyciem, praca itd itp, zamierzam niebawem duzo zmienic, i nie bede milal czasu na mirko czy tez wykop. Naprawde fajnie bylo tu spedzic te lata, nie zrozumcie mnie zle, ale sadze ze inaczej nie
  • Odpowiedz
uwazam ze wykop to jest jedna z najlepszych stron polskiego internetu. naprawde, jesli jestes kumaty to ogarniesz tyle roznych tematow ktore media omijaja. to jest naprawde super kamer.... portal ;) ale jak wsiakniesz to swiata nie widzisz.. no i tak u mnie jest . zatem zaraz bede skupial sie nie juz na swiecie ale tylko na sobie. moze samolub moze nie ... ale tak musi byc.. mirko fajne jest, i fajnie mirkujcie
  • Odpowiedz