Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@qqaa: Micek to rusek udający Polaka patriotę. Niby taki obiektywny i niby przeciwko Rosji ale cały czas dodaje posty o tym jak to sobie Ukraina nie radzi a Rosja zdobywa kolejne tereny, gdzie później się to okazuje fake newsem xD
@tujepolska: to wersja metrisa tylko na Twitterze… Ty no właśnie
źródło: ca-times.brightspotcdn
Pobierz- 0
źródło: fontana-shooter-vitim
Pobierz✨️ Niuanse w Polityce: Dlaczego Ważne jest Zrozumienie Różnorodności Poglądów Ⓘ
Czy ja jestem jedyny tutaj, któremu jednak bliżej do PO, niż do PIS, ale jednocześnie bliżej do Republikanów, niż do Demokratów?
Tak czy inaczej, we wszystkim to od dawno wkurza mnie fakt, że ludzie nie widzą niuansów we wszystkich sytuacjach. Wszyscy krzyczą jakby wszystko było czarno białe.
#usa
Czy ja jestem jedyny tutaj, któremu jednak bliżej do PO, niż do PIS, ale jednocześnie bliżej do Republikanów, niż do Demokratów?
Tak czy inaczej, we wszystkim to od dawno wkurza mnie fakt, że ludzie nie widzą niuansów we wszystkich sytuacjach. Wszyscy krzyczą jakby wszystko było czarno białe.
#usa
@mirko_anonim:
mnie strasznie denerwuje pakietowość poglądów, tzn. tendencje ludzi by przyjmować całą narracje partii na którą głosują czy swojego środowiska za prawde obiawioną. Cały pakiet.
Bardzo cenie ludzi, zarówno z lewa jak i z prawa, którzy mają na tyle otwarty umysł by kwestionować przynajmniej część narzuconego z góry "pakietu poglądów".
mnie strasznie denerwuje pakietowość poglądów, tzn. tendencje ludzi by przyjmować całą narracje partii na którą głosują czy swojego środowiska za prawde obiawioną. Cały pakiet.
Bardzo cenie ludzi, zarówno z lewa jak i z prawa, którzy mają na tyle otwarty umysł by kwestionować przynajmniej część narzuconego z góry "pakietu poglądów".
@mirko_anonim:
Tak xDDDD
co to wgl za fikoł w poglądach musi być by doszło do takiego połączenia?
Czy ja jestem jedyny tutaj, któremu jednak bliżej do PO, niż do PIS, ale jednocześnie bliżej do Republikanów, niż do Demokratów?
Tak xDDDD
co to wgl za fikoł w poglądach musi być by doszło do takiego połączenia?
@f9JXBEArQ2H4TKl: część z nich jest opłacana żeby robić zamęt, a inna część żywi się takimi emocjami
@f9JXBEArQ2H4TKl: Polscy zwolennicy trumpa, samo to stwierdzenie jak zwolennicy Trumpa w Polsce brzmi śmiesznie. Oni to nakecają jak ci nasi idioci w sejmie skandujący Trump.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jaki tam jest stosunek do ludzkiego życia, skoro na każdej stacji benzynowej możesz kupić narzędzie by to życie odebrać?
@HrabiaTruposz: to tak jak u nas nóż, młotek czy śrubokręt. I jak ci się żyje?
gangi w murzyńskich dzielnicach prują do siebie, jako postronny też możesz zarobić kulkę.
@HrabiaTruposz: o, jak w szwecji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio zastanawiam się jak się żyje hamburgerom w takich realiach i jaki jest ich stan psychiczny. Jaki tam jest stosunek do ludzkiego życia, skoro na każdej stacji benzynowej możesz kupić
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Jaromiszcz: wykopki juz tak majo, że żyjo byle gównem. Siedza jak te stare baby w oknie i patrza co tam sie dzieje u somsiada
konto usunięte via Wykop
- 0
@Jaromiszcz: Tylko ja, baranie, obrażam twoją inteligencję, a dokładniej jej brak, i oceniam to po głupotach, które tu wypisujesz. A ty jesteś do tego na tyle tępy, że od razu zaczynasz jechać po matce i rodzinie xD Co za patologia...
Czy to zdjęcie to nie jest ai albo fotomontaż? Gdzie głową tego agenta niżej? Lata to na Mirko od kilku dni będąc dowodem w dyskusji i teraz się dopiero mu dokładniej przyjrzałem. Oj nieładnie lewaki tak manipulowac #usa
źródło: 1000005345
Pobierz- 4
@saib75 @siewcaeddie wiecie, na szybko jak nie przyjrzysz się zdjęciu to wygląda legit. Teraz dopiero zacząłem szukać szczegółów bo z innego kąta jak oglądałem to tych agentów było więcej i zacząłem drążyć xd
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
844
USA 40-60% bezdomnych pracuje na jeden lub dwa etaty.

W całych Stanach Zjednoczonych zarobki z pracy na pełen etat, zwłaszcza za płacę minimalną, są niewystarczające na pokrycie kosztów mieszkania. Nie ma hrabstwa ani stanu, w którym osoba pracująca na pełen etat i zarabiająca płacę minimalną mogłaby sobie pozwolić na skromne mieszkanie.
z- 277
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 162
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3

274
Japonia chce zbudować swojego "Tomahawka". Pracuje nad nim Kawasaki

Japoński koncern Kawasaki Heavy Industries w ramach Sympozjum Technologicznego pokazał wyniki z prac nad prototypem pocisku manewrującego zbliżonego do BGM-109 Tomahawk z usa
z- 36
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RedTiger: dałbym Ci plusa, ale nawet moja klawiatura odmówiła posłuszeństwa. Ale masz dwa minusy, złóż je do kupy i będziesz miał plusa. Z fartem!
#usa
Najgrosze w tej calej sytuacji jet to, że zasmiecacie tag i trzeba konto zakladac, żeby czarnolistować spamerów.
A potem jeszcze będziecie płakać na #wykopgate20 ze Bialek zaklada 200 tys kont miesięcznie
Najgrosze w tej calej sytuacji jet to, że zasmiecacie tag i trzeba konto zakladac, żeby czarnolistować spamerów.
A potem jeszcze będziecie płakać na #wykopgate20 ze Bialek zaklada 200 tys kont miesięcznie
Mógłby ktoś streścić aferę związaną z zastrzeleniem gościa przez ICE?
Tylko prosiłbym o same fakty, bez lewackich/prawackich skrzywień, wyłącznie rzeczywisty przebieg zdarzeń.
#usa
Tylko prosiłbym o same fakty, bez lewackich/prawackich skrzywień, wyłącznie rzeczywisty przebieg zdarzeń.
#usa
@Sierzant_Stuleja: obejrzyj zestawienie filmów ze zdarzenia i sam sobie wyrób opinię https://www.youtube.com/watch?v=asEAnF5OQrU

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JIDF: typowy lewak

































https://x.com/i/status/2015793078670413934 (sorry za źródło)