Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qqaa: Micek to rusek udający Polaka patriotę. Niby taki obiektywny i niby przeciwko Rosji ale cały czas dodaje posty o tym jak to sobie Ukraina nie radzi a Rosja zdobywa kolejne tereny, gdzie później się to okazuje fake newsem xD
  • Odpowiedz
✨️ Niuanse w Polityce: Dlaczego Ważne jest Zrozumienie Różnorodności Poglądów
Czy ja jestem jedyny tutaj, któremu jednak bliżej do PO, niż do PIS, ale jednocześnie bliżej do Republikanów, niż do Demokratów?

Tak czy inaczej, we wszystkim to od dawno wkurza mnie fakt, że ludzie nie widzą niuansów we wszystkich sytuacjach. Wszyscy krzyczą jakby wszystko było czarno białe.

#usa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:
mnie strasznie denerwuje pakietowość poglądów, tzn. tendencje ludzi by przyjmować całą narracje partii na którą głosują czy swojego środowiska za prawde obiawioną. Cały pakiet.

Bardzo cenie ludzi, zarówno z lewa jak i z prawa, którzy mają na tyle otwarty umysł by kwestionować przynajmniej część narzuconego z góry "pakietu poglądów".
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Czy ja jestem jedyny tutaj, któremu jednak bliżej do PO, niż do PIS, ale jednocześnie bliżej do Republikanów, niż do Demokratów?


Tak xDDDD

co to wgl za fikoł w poglądach musi być by doszło do takiego połączenia?
  • Odpowiedz
Jaki tam jest stosunek do ludzkiego życia, skoro na każdej stacji benzynowej możesz kupić narzędzie by to życie odebrać?


@HrabiaTruposz: to tak jak u nas nóż, młotek czy śrubokręt. I jak ci się żyje?
  • Odpowiedz
gangi w murzyńskich dzielnicach prują do siebie, jako postronny też możesz zarobić kulkę.


@HrabiaTruposz: o, jak w szwecji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio zastanawiam się jak się żyje hamburgerom w takich realiach i jaki jest ich stan psychiczny. Jaki tam jest stosunek do ludzkiego życia, skoro na każdej stacji benzynowej możesz kupić
  • Odpowiedz
@Jaromiszcz: Tylko ja, baranie, obrażam twoją inteligencję, a dokładniej jej brak, i oceniam to po głupotach, które tu wypisujesz. A ty jesteś do tego na tyle tępy, że od razu zaczynasz jechać po matce i rodzinie xD Co za patologia...
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adiog: zauważ jedno, jak zawsze jest afera ideologiczna to małpiszony z reddita wychodzą ze swojej bańki, przychodzą tutaj i postują swoje mądrości
  • Odpowiedz
#usa "Najpierw strzelajcie, potem zadawajcie pytania " ✝️✝️💒🙏

- Księga Wyzwolonego Magowca, 21;37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wykop #usa Pamiętajcie, bronicie takich zbrodniarzy jak ten. Wykop kolejny raz się zeszmacił. Każdy kto uważa, że ICE robi dobrą robotę niech da plusa.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@RedTiger: dałbym Ci plusa, ale nawet moja klawiatura odmówiła posłuszeństwa. Ale masz dwa minusy, złóż je do kupy i będziesz miał plusa. Z fartem!
  • Odpowiedz
#usa
Najgrosze w tej calej sytuacji jet to, że zasmiecacie tag i trzeba konto zakladac, żeby czarnolistować spamerów.

A potem jeszcze będziecie płakać na #wykopgate20 ze Bialek zaklada 200 tys kont miesięcznie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mógłby ktoś streścić aferę związaną z zastrzeleniem gościa przez ICE?
Tylko prosiłbym o same fakty, bez lewackich/prawackich skrzywień, wyłącznie rzeczywisty przebieg zdarzeń.

#usa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach