@duzy_krotki: @MYexodus
Europa trochę zlewa temat, ale powinny komórki propagandowe na Amerykańskich socjalach postować to + tone danych i informacji ile pieniedzy Trump wysyła do Izraela, co by za to ludzie mogli mieć itd.
Ktoś chyba gdzieś nawet przytoczył, że za całą tą pomoc dla Izraela to by mogli mieć uniwerki za darmo xD
  • Odpowiedz
@duzy_krotki niech nas już te ruskie małpy przejmują, póki jeszcze żyją ludzie pamiętający, jak sobie w PRL radzić; potem bez know-how homo sovieticusów będzie tylko boleśnie;

przy takich sojusznikach, jak Trump to nie trzeba mieć wrogów :( przy okazji będę mógł niektórych zapytać, czy tak źle w EU było;
  • Odpowiedz
@Lukardio: Czyli OnlyFans jest jak reszta społeczeństwa. Tom 1% zarabia kosmiczne pieniądze, mamy jakąś wąską z max 10% grupę zarabiającą dobrze, a reszta zarabia jakieś grosze. Pozostaje więc pytanie, czy za 131 dolarów miesięcznie opłaca się wsadzać sobie ananasa i to nagrywać? W myślach wielu kobiet pewnie tak, bo mają nadzieje należeć do tego top 1%
  • Odpowiedz
Pakt Putin-Trump mówiący o nieagresji między Amerykanami i Rosjanami, a także dzielący Europę Środkową w tym Ukrainę i oczywiście Polskę na strefy wpływów to NIE JEST FIKCJA! Porozumienie to umożliwi Rosji atak na Polskę bez ryzyka wojny na dwa fronty z potęgą militarną USA army. Ludzie kochani myślicie. Trump chce opuścić NATO właśnie teraz NIE BEZ POWODU. Okropnie się czuję wiedząc, że to może doprowadzić do III WŚ.

#iran #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#iran #usa #wojna https://streamable.com/6ble40
Stary irański myśliwiec F-5 omija obronę przeciwlotniczą po czym niszczy bazy usa i wraca do Iranu - mówi podpułkownik Anthony Aguilar @AnthonyAgu88102
Czyli dokładnie taka akcja jaka się NIE zdarzyła w TOP GUN, - albo inaczej, zdarzyła się ale wykonał ją przeciwnik zamiast Amerykanów i to antycznym klasykiem.. XD XD
tech-v-kng - #iran #usa #wojna https://streamable.com/6ble40
Stary irański myśliwiec ...

źródło: n5BMZYbQ.jcmc

Pobierz
tech-v-kng - #iran #usa #wojna https://streamable.com/6ble40
Stary irański myśliwiec ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wy też uważacie, że czas wojen w 21 wieku wkrótce się skończy? Od wielu miesięcy front na Ukrainie się zatrzymał i obie strony jedynie prowadzą ograniczone działania zaczepne. Putin z Zelenskim wkrótce ogłoszą rozejm. W Iranie nic się nie dzieje. Amerykanie ogłosili zwycięstwo. Chiny mają czas i zdecydowanie wybiorą pokojowe rozwiązanie kwestii tajwańskiej. Nie rozumiem po co się zbroimy na urojony konflikt, który nigdy nie będzie miał miejsca. Wydajemy biliony złotych
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 21
Czy wy też uważacie, że czas wojen w 21 wieku wkrótce się skończy?


@DaudeX: Nie.

czołgami nie zawieziemy naszych córek do szkoły


@DaudeX: Nie byłbym taki pewno do czego posunie się Edyta P. za kilka lat.
  • Odpowiedz
Wenezuela zniosła monopol państwa na wydobycie ropy i otworzyła pola naftowe na firmy z zagranicy, głównie USA, które stało się jej głównym partnerem. Wcześniej były to Chiny.

No kto by się spodziewał, że marionetkowy rząd zainstalowany przez USA będzie proamerykański i sprzeda im ropę. Popłynęła ona już nawet do największego przetwórcy ropy w izraelu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ja to dalej myślę, że chodziło o tych biednych ludzi o których USA się tak
MateMizu - Wenezuela zniosła monopol państwa na wydobycie ropy i otworzyła pola nafto...

źródło: 1000017630

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan magister Jacek Bartosiak.
Jak słyszałeś jeden jego wywiad, to słyszałeś już wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapisz poniższe frazy na karteczkach. Rozsyp w dowolnej kolejności i już nie musisz oglądać kolejnego wywiadu z Panem magistrem ( ͡
codziennaKasia - Pan magister Jacek Bartosiak. 
Jak słyszałeś jeden jego wywiad, to s...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro o tym mowa to u Szewki wleciało nowe słowo do kolekcji mianowicie gieciciel.


@Roman_Horsetych: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle zacząłem dla beki tak jak Bartosiak wtrącać czasem słowa do moich wypowiedzi, które nijak nie mają nic wspólnego z resztą kontekstu, ani nie wpływają na ich znaczenie, ale
  • Odpowiedz
Planuje pod koniec roku polecieć na #westcoast i zwiedzić #wielkikanion.

Czy macie może jakieś porady co do tego miejsca? Jak najlepiej się tam przedostać?
Lepiej pojechać samochodem do samego końca, czy może są jakieś lepsze alternatywy?

#usa #stanyzjednoczone #wczasy #trip #pytanie #podroze #wczasy
Yakooo - Planuje pod koniec roku polecieć na #westcoast i zwiedzić #wielkikanion. 

C...

źródło: colorado-river-on-horseshoe-bend-arizona-canyon-rock-landsca_shutterstock_2293745075

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yakooo: Jedziesz autem, jak normalny biały Amerykanin, na parking tu: https://maps.app.goo.gl/vT4G56wQSLUQHggSA
Z Kalifornii to musisz wyjechać koło 2 - 3 rano, żeby na 10 - 11 być w Kanionie. Ale warto, polecam. Na miejscu +-5h wystarczy żeby pooglądać i zejść trochę w dół. Na zejście na sam dół raczej nie masz szans w jeden dzień i wymaga to pozwolenia na nocowanie.
  • Odpowiedz
@Yakooo: My baze wypadowa mielismy w Williams, klimatyczne miasteczko, troche jak z filmu z Rambo. Pierwszego dnia zrobilismy wycieczke na gorze wzdluz kanionu (z buta i autobus), a drugiego dnia zrobilismy petle na sam dol do rzeki. Ale to bylo w marcu, kiedy temperatury sa znosne. pętla od Bright Angel Trailhead do South Keibab Trailhead zajela nam 7h 10min
  • Odpowiedz