Wczoraj tuż po północy feelsowałam tutaj, że lvl30 to starość i przegryw, ale pod koniec dnia stwierdzam, że jestem #wygryw bo

1. #niebieskipasek zrobił mi rano naleśniki na śniadanie.
2. Na obiad przywiózł mi sushi.
3. Odwiedziła mnie siostra niebieskiego paska i przywiozła tort bezowo-kawowy.
4. Dostałam laptopa i szykuje mi się wyjazd do spa (to też sprawka mojego niebieskiego).
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #warszawa

Szukam lokalu, w którym mógłbym zorganizować urodziny na około 30 osób. Chodzi raczej o piątek/sobotę, ale jak w te dni jest ciężko to ostatecznie w tygodniu też może być. Musi być jakiś kawałek parkietu i możliwość włączenia muzyki.
Chciałbym, żeby zapewnili jakieś przekąski i alko na start.

I teraz pytanie do was: kojarzycie może coś takiego? Bo z chęcią bym wziął coś poleconego i sprawdzonego.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@golebiow6: robiłem tak w techbazie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@peradon: dzięki, zawsze się znajdzie kto pamięta i to jest milsze niż 100 powiadomień na fb :)

1) Narzekaj, że nie lubisz dziękować na życzenia na
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miej dziś urodziny
lvl 23
uświadom sobie, że życie ucieka, wszyscy się rozwijają, pracują, zwiedzają świat, zakładają rodziny, uczą się nowych rzeczy, a Ty stoisz w miejscu, a właściwie leżysz na łóżku i oglądasz śmieszne koty w internetach, bez konkretnych planów na przyszłość, pomysłu na siebie.
dostań wiadomość na twarzoksiążce
"ale Ty jesteś już stara! hehehe"
super urodziny ( ͡° ʖ
oszty - miej dziś urodziny
lvl 23
uświadom sobie, że życie ucieka, wszyscy się rozw...

źródło: comment_SzD7wgzBCJxSS8jFHldXDNN5o7L6pG6M.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja pierdziele. Od czasu powrotu do PL i wejścia w dorosłość dzisiaj są moje pierwsze ''prawdziwe'' urodziny, w sensie, że ludzie do mnie dzwonią i składają życzenia. Ja nie wiem co siedzi w ich łbach, ale obecnie jestem w delegacji i mogę sobie pozwolić na późne wstawanie (9 rano) to oni jak na złość ścigają się kto pierwszy złoży życzenia. Jak poszedłem spać o 2, tak od 7 co chwilę mam jakiś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dziendobry #niecoolstory #szpital #urodziny
Dziń dybry Mircy. Pokazywałem wam ostatnio jak ładnie połamałem palucha. Wczoraj byłem na kontroli i okazało się, że będzie trzeba operować bo jakieś tam złamanie spiralne z przemieszczeniem i trzeba mi wstawić jakieś żelastwo. Los chciał, że dziś mi pyka 22 wiosna na kark no i zamiast kroić tort będą kroić mnie #s----------------o W sumie nie boli sam fakt, że
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć #mirki i #mirabelki mam taką małą #prosba.
Otóż mój #rozowypasek założył całkiem niedawno specjalistycznego bloga o zdrowym trybie życia, w którego wkłada mnóstwo pracy i z którym wiąże wielkie nadzieje i który ma docelowo zastąpić #pracbaza. Na razie jakoś to idzie i powoli się rozkręca, ale... korzystając z okazji że ma dzisiaj #urodziny chciałem lekko przyżebrać na
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki pomocy ,zwłaszcza #rozowepaski . Niedługo urodziny mej lubej, a ja w tym roku totalnie bez pomysłu co mogę jej kupić. Myślałem o Torbie O Bag, bo kiedyś myślała o zakupie takiej, ale ostatnio jej przeszło więc nie chce dawać czegoś co będzie stało w garderobie i się tylko kurzyło. Biżuteria też raczej nie wchodzi w gre, bo chodzi tylko w bransoletkach, a ode mnie dostała już dwie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach