Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
- 2
Mirki z #warszawa
Szukam lokalu, w którym mógłbym zorganizować urodziny na około 30 osób. Chodzi raczej o piątek/sobotę, ale jak w te dni jest ciężko to ostatecznie w tygodniu też może być. Musi być jakiś kawałek parkietu i możliwość włączenia muzyki.
Chciałbym, żeby zapewnili jakieś przekąski i alko na start.
I teraz pytanie do was: kojarzycie może coś takiego? Bo z chęcią bym wziął coś poleconego i sprawdzonego.
Szukam lokalu, w którym mógłbym zorganizować urodziny na około 30 osób. Chodzi raczej o piątek/sobotę, ale jak w te dni jest ciężko to ostatecznie w tygodniu też może być. Musi być jakiś kawałek parkietu i możliwość włączenia muzyki.
Chciałbym, żeby zapewnili jakieś przekąski i alko na start.
I teraz pytanie do was: kojarzycie może coś takiego? Bo z chęcią bym wziął coś poleconego i sprawdzonego.
konto usunięte via iOS
- 1
@gobi12: klub element
@gobi12: klub Remont (nie lubię tego miejsca, ale imprezę zorganizować się da)
konto usunięte via Android
- 4
Co kupić facetowi na osiemnastkę? Myślałam nad jakimś zestawem do robienia drinków, poza tym żadnych innych pomysłów nie mam :( nie czyta, nie gra w gry. Gra na gitarze.
#kiciochpyta chyba #pytaniedoeksperta #urodziny
#kiciochpyta chyba #pytaniedoeksperta #urodziny
- 142
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dzexon: Nie będziesz mi mówić jak mam żyć, koleś.
- 4
@tony_soprano: tu mnie Pan zaskoczył
- 2
- 3
#urodziny #niemacowiecejtagowac Bry. Dzisiaj w świetle prawa nie jestem już gówniakiem ( generalnie to dalej jestem pal licho)
można by było z parę plusików dziś, tak z 18 :>
pic rel, proszę po dwa
można by było z parę plusików dziś, tak z 18 :>
pic rel, proszę po dwa
źródło: comment_1OzPLeDCnKCa4foHmjKUqk1cRCcrm4T0.jpg
Pobierz- 0
@lukaszwasyl: teraz możesz zostać oficjalnie skazany prawomocnym wyrokiem
- 1
- 12
@potocko: Dzięki. Najlepszego!!!!
źródło: comment_wg30xxn6h87AV28q4umfUbbInTFIIZxg.jpg
Pobierz- 213
miej dziś urodziny
lvl 23
uświadom sobie, że życie ucieka, wszyscy się rozwijają, pracują, zwiedzają świat, zakładają rodziny, uczą się nowych rzeczy, a Ty stoisz w miejscu, a właściwie leżysz na łóżku i oglądasz śmieszne koty w internetach, bez konkretnych planów na przyszłość, pomysłu na siebie.
dostań wiadomość na twarzoksiążce
"ale Ty jesteś już stara! hehehe"
super urodziny ( ͡° ʖ
lvl 23
uświadom sobie, że życie ucieka, wszyscy się rozwijają, pracują, zwiedzają świat, zakładają rodziny, uczą się nowych rzeczy, a Ty stoisz w miejscu, a właściwie leżysz na łóżku i oglądasz śmieszne koty w internetach, bez konkretnych planów na przyszłość, pomysłu na siebie.
dostań wiadomość na twarzoksiążce
"ale Ty jesteś już stara! hehehe"
super urodziny ( ͡° ʖ
źródło: comment_SzD7wgzBCJxSS8jFHldXDNN5o7L6pG6M.jpg
Pobierz@oszty: typowe p---------e młodego różowego, który jeszcze dzisiaj nie zjadł nic słodkiego xD
- 3
@eragonn14: @Ciastek123: @sroka22: @bslawek: @200wewisni: @IshiAryu: @pedros92: @bihu : Dziękuję bardzo za wsparcie i życzenia :D Zaskoczyła mnie liczba odpowiedzi, mega mi się humor poprawił, bo wiem, że nie jestem sama ʕ•ᴥ•ʔ
- 4
Ja pierdziele. Od czasu powrotu do PL i wejścia w dorosłość dzisiaj są moje pierwsze ''prawdziwe'' urodziny, w sensie, że ludzie do mnie dzwonią i składają życzenia. Ja nie wiem co siedzi w ich łbach, ale obecnie jestem w delegacji i mogę sobie pozwolić na późne wstawanie (9 rano) to oni jak na złość ścigają się kto pierwszy złoży życzenia. Jak poszedłem spać o 2, tak od 7 co chwilę mam jakiś
@aiding: Mogę dwa?
Stówka cumplu!
Stówka cumplu!
źródło: comment_g2G3HCaTTfoTAOjS91QD0pWy8kmSAiP8.jpg
Pobierz- 8
#dziendobry #niecoolstory #szpital #urodziny
Dziń dybry Mircy. Pokazywałem wam ostatnio jak ładnie połamałem palucha. Wczoraj byłem na kontroli i okazało się, że będzie trzeba operować bo jakieś tam złamanie spiralne z przemieszczeniem i trzeba mi wstawić jakieś żelastwo. Los chciał, że dziś mi pyka 22 wiosna na kark no i zamiast kroić tort będą kroić mnie #s----------------o W sumie nie boli sam fakt, że
Dziń dybry Mircy. Pokazywałem wam ostatnio jak ładnie połamałem palucha. Wczoraj byłem na kontroli i okazało się, że będzie trzeba operować bo jakieś tam złamanie spiralne z przemieszczeniem i trzeba mi wstawić jakieś żelastwo. Los chciał, że dziś mi pyka 22 wiosna na kark no i zamiast kroić tort będą kroić mnie #s----------------o W sumie nie boli sam fakt, że
kto ma dzisiaj #urodziny?
częstujcie się, można brać po dwa (。◕‿‿◕。)
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #atencyjnyrozowypasek #chwalesie
częstujcie się, można brać po dwa (。◕‿‿◕。)
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #atencyjnyrozowypasek #chwalesie
źródło: comment_cFKU0bqu6WSyBzoJfdpSTp29HsJ8JAxS.jpg
Pobierz- 3
- 4
- 3
Cześć #mirki i #mirabelki mam taką małą #prosba.
Otóż mój #rozowypasek założył całkiem niedawno specjalistycznego bloga o zdrowym trybie życia, w którego wkłada mnóstwo pracy i z którym wiąże wielkie nadzieje i który ma docelowo zastąpić #pracbaza. Na razie jakoś to idzie i powoli się rozkręca, ale... korzystając z okazji że ma dzisiaj #urodziny chciałem lekko przyżebrać na
Otóż mój #rozowypasek założył całkiem niedawno specjalistycznego bloga o zdrowym trybie życia, w którego wkłada mnóstwo pracy i z którym wiąże wielkie nadzieje i który ma docelowo zastąpić #pracbaza. Na razie jakoś to idzie i powoli się rozkręca, ale... korzystając z okazji że ma dzisiaj #urodziny chciałem lekko przyżebrać na
@Blaised: więcej tagów plox
- 1
- 2
Mirki i Mirabelki pomocy ,zwłaszcza #rozowepaski . Niedługo urodziny mej lubej, a ja w tym roku totalnie bez pomysłu co mogę jej kupić. Myślałem o Torbie O Bag, bo kiedyś myślała o zakupie takiej, ale ostatnio jej przeszło więc nie chce dawać czegoś co będzie stało w garderobie i się tylko kurzyło. Biżuteria też raczej nie wchodzi w gre, bo chodzi tylko w bransoletkach, a ode mnie dostała już dwie.
mam dziś urodziny, czekam na życzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#urodziny #heheszki #nocnazmiana #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
#urodziny #heheszki #nocnazmiana #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
- 2
@laggeros: no patrz, mirki nigdy nie zawodzą
@PiccoloColo: @ArekJ: @dragon240994: @makapakaaa: DZIĘKUJĘ (。◕‿‿◕。)
@paczczczacz: nie powiem bo będzie mało plusów ( ͡° ʖ̯ ͡°) dzięki!
@WernerHeisenberg: zielony, a już taki pyskaty!
@PiccoloColo: @ArekJ: @dragon240994: @makapakaaa: DZIĘKUJĘ (。◕‿‿◕。)
@paczczczacz: nie powiem bo będzie mało plusów ( ͡° ʖ̯ ͡°) dzięki!
@WernerHeisenberg: zielony, a już taki pyskaty!
@riki_tiki: USUŃ KONTO





























1. #niebieskipasek zrobił mi rano naleśniki na śniadanie.
2. Na obiad przywiózł mi sushi.
3. Odwiedziła mnie siostra niebieskiego paska i przywiozła tort bezowo-kawowy.
4. Dostałam laptopa i szykuje mi się wyjazd do spa (to też sprawka mojego niebieskiego).