Zastanawiam się nad zakupem szczoteczki sonicznej obecnie mam jakąś starą serie brauna oral-b ale nadszedł czas zmian dużo słyszę pozytywnych opinii o szczoteczkach sonicznych philipsa. Tylko na ich stronie jest dużo modeli i nie wiem który najlepiej wybrać http://www.philips.pl/e/zdrowie-jamy-ustnej/consumer/cons-range-toothbrushes.html

Generalnie zęby mam zdrowe jednak zależy mi najbardziej żeby był jakieś efekty wybielania coś polecicie? Może jeszcze jakąś pastę do zębów przy okazji polecicie?

#zdrowie #uroda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elastyczny_dariusz: prawdopodobnie doszlo do przerostu blony sluzowej jamy nosowej i zatok, to powoduje utrudniony splyw zylny z oczodolu i taka miejscowa sinice.

Zglos sie do laryngologa ktory wykonuje endoskopie jamy nosowej i zatok. Zostanie wykonane ct twarzoczaszki i kwalifikacja do FESS, zglos wtedy problemy z droznoscia.

W czasie operacji udroznia jame nosowa, splyw z zatok jesli konieczne i jesli bedzie potrzeba to zrobią septoplastyke.

Z jakiego miasta jestes, to moze
  • Odpowiedz
Drogie #rozowepaski wyprzedaże zbliżają się wielkimi krokami (nawet się zaczęły) ()

A w #avon od 1 stycznia nawet do -75%

Niektóre kosmetyki są przecenione od 29.12 (wpadła mi ostatnio ulotka w ręce, widziałam tam kilka podkładów, puder prasowany
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwracam się z pytaniem do #rozowepaski , kochane. W swojej łazience macie "mały" składzik różnych płynów,kremów itd,więc znacie się na swojej skórze,i będziecie w stanie mi pomóc.

Mianowicie mam problem ze zaskornikami na nosie,jakie macie sposoby aby się ich pozbyć? Te pomysły z neta typu woda + soda oczyszczona, są dobre?

#zdrowie #uroda #rozowepomagajom #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobra mirasy mam problem z podkrazonymi oczami. nie mam pojecia od czego to [mozliwe ze od kompa]. spie po 8-9h dziennie wszystko powinno byc ok, jednakze mam te ciemne plamy

jakies rady?

#zdrowie

#uroda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@packu: Przede wszystkim zwroc uwage na to zeby suszarka miala duza moc, regulacje nawiewu i temperatury co jest bardzo wazne :) no i super jesli bedzie miala funkcje jonizacji - wlosy sa wtedy gladsze i lsniace a przede wszystkim sie nie elektryzuja. No i dyfuzor... Nie sluzy tylko do uzyskania efektu fajnych lokow przy kreconych wlosach ale nadaje objetosc fryzurze. Przydaje sie przy modelowaniu. :)
  • Odpowiedz
@packu: ja już od dłuższego czasu stosuję remington pro-air turbo D5220 i jestem zadowolona. Pomimo długich włosów, czas suszenia jest krótki i włosy nieelektryzują się. Warto zwrócić na to aby miała dużą moc, stopnie temperatury i zimny nawiew. A reszta to bajery :)
  • Odpowiedz