Macie swój ideał urody u #rozowepaski? Ja mam i poszukuję tej jedynej, w sumie już znalazłem ale ciężko będzie ją przekonać do siebie bo jest tak olśniewająco piękna, że mi tchu brakuje jak ją widzę( ͡º ͜ʖ͡º)
#uroda #ideal #rozowypasek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie bardziej do #rozowepaski. Jaki polecicie dobry krem do rąk? Mam strasznie suche, na kostkach skóra mi pęka. Do tego chciałbym w końcu przestać obgryzac paznokcie, a krem pomoże w regeneracji.
#uroda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak długo sok z aloesu może być otwarty?
Miałem zamiar go stosować głównie zewnętrznie, myślałem 330ml za 11zł najtańszy krem do twarzy jaki miałem i styknie na długo...
Niestety z info jakie znalazłem to jedni piszą tydzień, inni miesiąc, trzy tygodnie w zamrażalniku, to w końcu ile?
Może ten kwas cytrynowy i kwas askorbinowy pozwoliły by temu wytrzymać ponad miesiąc?

#zdrowie #uroda #kosmetyki #jedzenie #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CiociaDobraRada: możesz powiedzieć dokładnie który żel używasz? Szukałem teraz i nie mogłem znaleźć dobrego, na blogach piszą o żelu GorVity ale to ma wodę na pierwszym miejscu potem aloes oraz DMDM Hydantoin, dużo lepszy byłby od Optima Aloe Pura na pierwszym miejscu organiczny aloes ale za to Sodium Hydroxymethylglycinate który drażni...
  • Odpowiedz
@Greenafik: 3 dni w lodówce jeśli do spożycia, jak na skórę to max tydzień, więcej bym nie ryzykował. Swoją drogą to stosowanie tego jako kosmetyku na skórę jest bezsensu, dodatkowo kwas cytrynowy i askorbinowy mogą podrażnić skórę.
  • Odpowiedz
Drogie Mirki i Mirabelki czy jest na sali fryzjer ? ʕʔ

Potrzebna porada : laminowanie włosów czy keratynowe prostowanie ?

Mam bardzo suche i zniszczone włosy poprzez farbowanie. Potrzebna głównie odbudowa (w sumie mało zależy mi na tym żeby były proste włosy, ogółem chodzi o to żeby poprawić kondycje, jakoś zabezpieczyć włosy).
Za kilka dni ide do fryzjera pofarbować odrosty, podciąć i własnie jakoś odżywić
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutnaswinka: biovaxy zakup. Ja przestalam farbowac rok temu, po kazdym myciu stosuje odzywke lub maske. Na wysuszone nakladam olejek arganowy. Myje szamponami dla dzieci. Efekt? Wlos jak marzenie. Tylko ze ja farbowalam z kaprysu i moglam z tego zrezygnowac.
Pozdrawiam swinke :3
  • Odpowiedz
Miałam wołać, więc wołam :D @8_in @isiowa

Kremy i glinki stosuję zaledwie od kilku dni, więc nie chciałam spieszyć się z ich oceną, ale (może to kwestia przypadku) dzisiaj babcia pochwaliła moją cerę ;_; Może to również autosugestia, ale sama widzę, że jest jakoś tak ładniej. Co więcej teraz jakoś odpycha mnie od tych pachnących kremów z drogerii - to prawie sama chemia, a natura to natura :)

Masła póki
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam lekkie rozstępy na rękach. Stosuję maść heparynową, ale zastanawiam się jeszcze nad silikonową, taką na blizny. Co o tym myślicie, może polecicie mi coś jeszcze, jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się rozstępów?
#medycyna #uroda #rozowepaski
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie zamówiłam trochę naturalnych kosmetyków polskiej firmy Fitomed. W internetach mają dość dobrą opinię, zobaczymy jak się sprawdzą. Może jakieś mirkówny stosowały te specyfiki? ;>

#kosmetyki #fitomed #rozowepaski #uroda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials: ja od prawie roku używam toniku i żelu do mycia twarzy z serii dla skóry suchej, nawet poleciłam mojej mamie (jej cera jest dużo bardziej wymagająca i wrażliwa niż moja) i również jest zadowolona :) współlokatorka testuje ten sam zestaw dla skóry tłustej - zastrzeżeń nie słyszałam. przymierzam się jeszcze do kupna kremów i kosmetyków do włosów :)
  • Odpowiedz