Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FFFFUUUU bo to bait. Żadna kancelaria z Polski nie wyślę nikogo na bermudy, ze względu na różnice czasu. Jak jesteś z Polski to lecisz do takiego raju podatkowego celem o----------a optymalizacji/obsługi funduszy z naszej części Europy, w konsekwencji lecisz bliżej żeby różnica czasowa nie uniemożliwiała Ci współpracy z ludzmi z Polski.

Pomijam już fakt że nie słyszałem nigdy o żadnej kancelarii z Polski która by tworzyła biuro na bermudach w sytuacji
  • Odpowiedz
Pare osób prosiło więc daje znać.

22 Czerwca (czwartek) wybieramy się na Cadwell Park na trackday.

Jest to genialny tor zwany często przez ludzi "małym nurburgringiem" - tor ma około 2:00 min czasu przejazdu, ale jest bardzo intensywny, pełno zmian wysokości, ciekawych szybkich i technicznych zakrętów + do tego jest świetnie położony i większość toru fajnie widać z górki która jest strategicznie rozmieszczona że można sobie na piknik z rodzinką przyjechać i pooglądać.

Póki
sorek - Pare osób prosiło więc daje znać.

22 Czerwca (czwartek) wybieramy się na Cad...

źródło: e36-sunset-2

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorek: Ja też chciałem ale mam problem z ogarnięciem karty kredytowej z tak dużym limitem na jaki mają odpowiedzialność własną w przypadku wypadku. Nie mogę im przelać hajsu tylko musi to być karta kredytowa.

Do tego skasowali usługę taxi, a chciałem się przejechać 911 MR2.

No i nie wiem czy będę do nich jechał. Pewnie lepszy deal zrobię na RSR z taxi+instruktor
  • Odpowiedz
też tak macie że Rumunów w #uk rozpoznajecie z daleka? zawsze niscy, zawsze grubi, zawsze te same ciuchy trochę a'la ruscy, kamizelka puchowa, u kobiet koniecznie półmetrowe odrosty na żółto-blond włosach, na stopach albo airmaxy albo klapki. no nie ma innej takiej grupy w UK jak oni
#unaswuk
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szzzzzz: Rumunów są dwa rodzaje. Wysocy, trochę śniadzi niebieskoocy (ich przodkowie pewnie w SS służyli), piękne kobiety... i mixy z Albańczykami czy tam innymi z zachodnich kierunków o których właśnie pisałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i jeszcze rumuńscy Romowie ale to inna bajka.
  • Odpowiedz
ale ocalili nasz naród od zagłady z rąk Niemców


@IdillaMZ: eeee.... co?

przeciez to była spółka ktora miala wyniszczyc polski naród z obu stron, niemcy byli skuteczniejsci natomiast rurscy dzialali w tym kierunku. po prostu akcjonariusze spolki pokłócili się o zyski.
proszę, powiedz ze 17 wrzesnia sowieci wjechala do polska uratowac nas przed nazistami :D
  • Odpowiedz
Związek Radziecki, zorganizowane przez Stalina silne państwo, które było w stanie mierzyć się z potęgą niemiecką, żołnierze rosyjscy, ukraińscy, białoruscy i inne narody nie tyle wyzwolili Polaków, ale ocalili nasz naród od zagłady z rąk Niemców - w trakcie realizacji i z wielkimi eksterminacyjnymi planami, w których nie tylko nie było miejsca nie tylko nawet na nazistowską Polskę, ale nawet na Polaków jako takich.


@IdillaMZ: Xdd tutaj to ostro popłynąłeś.
zsrr nie
  • Odpowiedz
Mirki mam pytanie, wczoraj jakaś starsza kobieta zarysowała mi delikatnie zderzak z tylu,jako ze pracujemy w tej samej firmie nie dzwoniliśmy po policję ani nic po prostu powiedziała żebym się zorientował ile będzie kosztowała naprawa i ona to pokryje, no wiec dowiedziałem się co i jak idę do niej dzisiaj z tym a ta oczywiście ze ona tego nie pokryje bo to nie jej wina, nie mam żadnego oświadczenia ani nagrania ale
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thenotorious8: to jak tam nie ma kamer, a i ze świadkami kiepsko, to weź gwoździa i objedź jej dookoła.
Jak mówi trzecia zasada dynamiki Newtona: Jak Kuba bogu tak Castro Kubie ()
  • Odpowiedz
Mireczki, kojarzy ktoś jak wyglada kontrola na lotniskach we #francja jak się przylatuje spoza Schengen/Unii?

Na codzień #uk #emigracja i obecnie czekam na nowy paszport bo stary wygasł. Z PL do UK i w druga stronę latam na dowód bo mam status osiedleńca w UK.

Rozważam czy do Francji tez na luzie wjadę na dowód - z jednej strony obywatel Unii z unijnym dowodem ale z
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Buntro: kilka tygodni temu leciałem z UK do Portugalii i z powrotem, w obie strony na dowód. Kontrola trwała kilka minut bo osoba sprawdzająca chyba wcześniej nie miała w ręku polskiego dowodu i musiała skonsultować z przełożonym czy mnie przepuścić.
Przylot do UK na polski dowód - upewnij sie ze twoj dowod jest zarejestrowany w twoim UK Visas and immigration account.
  • Odpowiedz
#samolociara była dzisiaj na rozmowie o pracę - a gdzie, to podpowiedź na zdj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W obecnej firmie byłoby mi dobrze, gdyby nie to, że płaca jest niestety słaba, zwyczajnie się w niej nie rozwijam oraz pracuję w dziale safety, a nie w tym, co mnie interesuje. Wewnętrzne przenosiny nie wchodzą w grę, bo żeby pracować na stanowisku, jakim bym chciała, to musiałabym się przenieść do Niemiec
Ag90 - #samolociara była dzisiaj na rozmowie o pracę - a gdzie, to podpowiedź na zdj ...

źródło: 1

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pieniądze w Lloyds Bank + ich karte płatniczą, nie mam revoluta ani tym podobnych. Jak najszybciej/najtaniej wyplacic funty do zlotowek (gotowka)? #uk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach