Hej mam problem z fakturą w Uber. Mam profil służbowy, dodaną swoją firme wraz z NIP. Kiedy pobieram fakture za przejazd jest na niej tylko NIP usługodawcy ale nie ma mojego NIPu ani zadnych danych mojej formy. Co tu jest nie tak? #uber #niewiemjaktootagowac #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odnoszę wrażenie, że nasze władze coraz bardziej chcą utrudniać dostęp do taniej sily roboczej na przewozie osób. Sam bylem światkiem jak psiarnia w stolicy wlepia mandat za wjazd pomimo zakazu na starówkę 500 zł. Ten gościu nie będzie potem woził ludzi za grosze, będzie bal sie mandatów. Żal.
#uber
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cutecatboy: Nie do końca. Wysokie mandaty mogą spowodować wyrównanie cen pomiędzy Polakami i emigrantami na taxi. Emigranci zaczną oczekiwać wyższych cen na które nie zasługują. To dla klientów nie będzie dobre.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brakloginuf: oczywiście że są lepsi, bo mając wyższe stawki nie muszą robić na półtora etatu żeby wyjść na swoje, więc nie potrzebują wspomagaczy i nie są wyczerpani na amen. No i nie przyjechali z jakiejś postsowieckiej wiochy z kupnym prawem jazdy.
  • Odpowiedz
@GajowyKapota: nie jeżdżę boltami, odkąd policzyli mi niesłusznie opłatę za zaparkowanie w strefie nieparkowania; hulajnoga w którymś momencie się wyłączyła, mimo, ze bateria była git i nie mogłem w żaden sposób zakończyć przejazdu. i tak dobrze, bo czytałem później na fejsie, ze ludzie bulili po 200zlotych za jakieś p------y xD
  • Odpowiedz
Uwaga! #rozdajo

Mirki i Mirabelki, zwracam się dziś do Was w imieniu mojego starszego brata, który bierze udział w konkursie na remix piosenki „Miłość” zespołu Myslovitz. Chłop w warunkach domowych zrobił moim zdaniem całkiem fajną robotę i wyszedł mu kawałek w klimatach 80’s synthewave. Muzycznie, wydaje mi się, że track wypada bardzo dobrze i liczę, że prawdziwi wykopowi audiofile go docenią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jego utwór oznaczony jest cyferką
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego kierowcy z Indii prawie zawsze rozmawiają przez telefon gdy prowadzą Ubera?
3 razy przejechałem się Uberem z kierowcą z Indii i 3 razy zawsze z kimś gadali

#pytanie #uber #transport #indie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Halo ludzie z #walbrzych działa u was #bolt albo chociaż #uber? Jadę na szkolenie i na stronie bolta Wałbrzycha nie ma, choć jakieś stare artykuły znajduje gdzie zapowiadają Bolta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skibidipapa: lepsza była by możliwość zamówienia umytego kierowcy. Jak w #uber #warszawa ongiś zdarzało się rzadko by kierowca śmierdział, to teraz trudno jest trafić na nie-śmierdzącego. Nie wiem czemu tak, może dlatego że Ukraińców zastąpili mieszkańcy dalszych byłych republik lub hindusi, a tam higiena to nie jest coś specjalnie popularnego.
  • Odpowiedz
  • 0
Jaką korporację #taxi w #warszawa najtaniej umówić na konkretną godzinę w nocy? #uber sobie srogo liczy za tą usługę, ostatnio boltem (chyba) podjechałem prawie 20 dychy taniej (z tym, że zamawiałem na daną chwilę)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy waszym zdaniem opłaca się dorabiać na aplikacjach typu Uber i bolt i przewozić ludzi? Mam własny samochód, jestem studentem i mieszkam w Warszawie. Z tego co widzę to większość co się w to bawi to obcokrajowcy, a opinie na necie mocno podzielone.

#uber #bolt #warszawa #taxi
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy warto Uberem się zabrać z lotniska Chopina (teraz jest to oficjalny przewoźnik tam), czy jednak lepiej normalną taksówką? Pytam, gdyż Uber z lotniska nie jest tak tani jak na mieście.

#uber #podroze #lotnisko #warszawa
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ehh chłop zamówił jedzenie na dowóz i czekam czekam, kurier jeździ po knajpach. Dzwonię do chłopa a on mi mówi że robi na dwóch aplikacjach i bolt płaci lepiej niż Uber dlatego jedzie sobie najpierw tam :/ #uber #ubereats #bolt
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Eh zamówione kolejne i przyjechało k------o zimne, a support ws poprzedniego zamówienia przestał odpisywać xd
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koegzi: Niestety, jeśli nie znalazł się do tej pory, to raczej się nie znajdzie. A pan Norweg stał się ofiarą własnego skąpstwa. Zazwyczaj jest tak, że jak coś jest tanie, to ostatecznie kosztuje dużo drożej.

Mimo wszystko złożyłbym na bagietach zawiadomienie o przywłaszczeniu. Przy odrobinie szczęścia portfel może wrócić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koegzi: Można poprzez rachunek za przejazd który przyszedł na maila skontaktować się z pośrednikiem gdzie kierowca jest zatrudniony. Jednak no szanse małe.
  • Odpowiedz
Do osób jeżdżących na uber/bolt/taxi. Pytanie chyba standardowe xD
Da się na tym dorobić?

Ze względu na specyfikę mojej głównej pracy często mam nazwijmy to przestoje od kilku dni po tydzień -dwa i wtedy marnuje czas na p------y s moglbym cos dorobić...

+ Mam DG więc składki i tak opłacam (więc nie potrzebuje jeździć pod partnerem),
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fejkwykopowy:
Warszawa, licencja partnera, jego auto (Fabia 2009r.), paliwo 50/50 i dorabiam sobie czasem w weekendy.

Piątek i Sobota od godziny 20:00-03:00, na jedną noc około 260-350 zł w kursach, połowa moja minus jakieś 40 zł za LPG.

Matematykę zostawiam Tobie. Godzinówka wychodzi dość słaba, ale praca jak dla mnie przyjemna, nie miałem nigdy incydentów, a 250-300 zł przez weekend miło sobie dorobić za przysłowiowe "siedzenie na tyłku".
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: Ja kiedyś jak stałem na przystanku tramwajowym koło muzeum Podgórza
widziałem akcje jak jeden czopek jechał ulicą, ze słuchawkami na łbie, i coś jeszcze w telefonie chyba grzebał.
Nie zauważył, że ma czerwone, w----ł się się w auto, i poskładał jak origami.
Piękny widok i kara za bycie zjebem hulajnogowym :)
  • Odpowiedz
@Rudyprzegryw: powinien być filtr, że chcesz jechać z człowiekiem który rozumie to co mu powiesz (np którą trasa chcesz jechać albo gdzie dokładnie wysiąść) bo takie coś jest bez sensu. Gość na uberze, który nie potrafi nawet 5 słów po polsku.
  • Odpowiedz