Hej mam problem z fakturą w Uber. Mam profil służbowy, dodaną swoją firme wraz z NIP. Kiedy pobieram fakture za przejazd jest na niej tylko NIP usługodawcy ale nie ma mojego NIPu ani zadnych danych mojej formy. Co tu jest nie tak? #uber #niewiemjaktootagowac #pytanie
wpisy
Najnowsze
Archiwum

blun0te
- 0
piotrr_
- 0
@blun0te: hej, mam ten sam problem. Faktury październikowe są ok, listopadowe już nie. Coś Ci się udało dowiedzieć?

blun0te
- 0
@piotrr_: BOK po kilku idiotycznych odpowiedziach napisal mi ze kieruje spraw do jakiegos specjalnego dzialu. Jak sie dowiem wiecej to napisze.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Odnoszę wrażenie, że nasze władze coraz bardziej chcą utrudniać dostęp do taniej sily roboczej na przewozie osób. Sam bylem światkiem jak psiarnia w stolicy wlepia mandat za wjazd pomimo zakazu na starówkę 500 zł. Ten gościu nie będzie potem woził ludzi za grosze, będzie bal sie mandatów. Żal.
#uber
#uber
- 0
@cutecatboy: Nie do końca. Wysokie mandaty mogą spowodować wyrównanie cen pomiędzy Polakami i emigrantami na taxi. Emigranci zaczną oczekiwać wyższych cen na które nie zasługują. To dla klientów nie będzie dobre.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@brakloginuf: ale nie wierze że kużwa 100 w trakcie jednej kontroli miało by brak lub fałszywe prawo jazdy:)
@brakloginuf: oczywiście że są lepsi, bo mając wyższe stawki nie muszą robić na półtora etatu żeby wyjść na swoje, więc nie potrzebują wspomagaczy i nie są wyczerpani na amen. No i nie przyjechali z jakiejś postsowieckiej wiochy z kupnym prawem jazdy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@GajowyKapota: nie jeżdżę boltami, odkąd policzyli mi niesłusznie opłatę za zaparkowanie w strefie nieparkowania; hulajnoga w którymś momencie się wyłączyła, mimo, ze bateria była git i nie mogłem w żaden sposób zakończyć przejazdu. i tak dobrze, bo czytałem później na fejsie, ze ludzie bulili po 200zlotych za jakieś p------y xD
- 203
Uwaga! #rozdajo
Mirki i Mirabelki, zwracam się dziś do Was w imieniu mojego starszego brata, który bierze udział w konkursie na remix piosenki „Miłość” zespołu Myslovitz. Chłop w warunkach domowych zrobił moim zdaniem całkiem fajną robotę i wyszedł mu kawałek w klimatach 80’s synthewave. Muzycznie, wydaje mi się, że track wypada bardzo dobrze i liczę, że prawdziwi wykopowi audiofile go docenią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jego utwór oznaczony jest cyferką
Mirki i Mirabelki, zwracam się dziś do Was w imieniu mojego starszego brata, który bierze udział w konkursie na remix piosenki „Miłość” zespołu Myslovitz. Chłop w warunkach domowych zrobił moim zdaniem całkiem fajną robotę i wyszedł mu kawałek w klimatach 80’s synthewave. Muzycznie, wydaje mi się, że track wypada bardzo dobrze i liczę, że prawdziwi wykopowi audiofile go docenią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jego utwór oznaczony jest cyferką
- 9
- 7
@vivianka: @twisteros: @Odcinek1: @Rynia: @KarmelowyJeremiasz: @Trique: @ZlodziejBilonownic: @Voordt: @bartosz-bartosz: @duzy240: @Lapidarny: @ToByloDoPrzwidzenia: @NarciarzFarciarz: @I_Will_Never_Forget: @nie_mowie_po_kociemu: @na_marginesie: @kozikm: @Luck_89: @dekonfitura: @Pitaq: @dzek: @myk-myk-myk: @Anoniemamowy: @TylkoDlaCiebieMarzenie:
- 1
- 0
@fefler: A kiedy ma porozmawiac z rodzina z Indii jak jeździ 18h dziennie, potem kolacja mycie, spanie i od nowa?
- 0
Jest jeden samochód bolta
@Mam_slabe_poczucie_humoru: serio? :D kurde nie wiedziałem bo nie potrzebowałem nigdy, ale no ciekawa sprawa
- 0
@Skibidipapa: lepsza była by możliwość zamówienia umytego kierowcy. Jak w #uber #warszawa ongiś zdarzało się rzadko by kierowca śmierdział, to teraz trudno jest trafić na nie-śmierdzącego. Nie wiem czemu tak, może dlatego że Ukraińców zastąpili mieszkańcy dalszych byłych republik lub hindusi, a tam higiena to nie jest coś specjalnie popularnego.
@Skibidipapa: jest w itaxi
@art212 We FreeNow z tego co kojarzę faktycznie ta funkcja działa tak jak powinna, zobacz sobie jak z cenami.
- 0
@nerff: nie opłaca sie bo są koszty paliwa
@Wygryw_z_wyboru: niewolnicy jacys, przeciez ci hindisi to jest outsorcing czlowieka, oni sa wysylani jak ci z korei polnocnej
- 0
- 0
Eh zamówione kolejne i przyjechało k------o zimne, a support ws poprzedniego zamówienia przestał odpisywać xd
konto usunięte via Android
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dasistfubar: raz widziałem na aplikacji jak jeździł, ale to tylko raz xd widocznie jest jedna osoba, która sobie jeździ raz na jakiś czas
@dasistfubar: ostatnio miała stłuczkę. Nie wiem czy już wyklepali jej furę.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@koegzi: Niestety, jeśli nie znalazł się do tej pory, to raczej się nie znajdzie. A pan Norweg stał się ofiarą własnego skąpstwa. Zazwyczaj jest tak, że jak coś jest tanie, to ostatecznie kosztuje dużo drożej.
Mimo wszystko złożyłbym na bagietach zawiadomienie o przywłaszczeniu. Przy odrobinie szczęścia portfel może wrócić.
Mimo wszystko złożyłbym na bagietach zawiadomienie o przywłaszczeniu. Przy odrobinie szczęścia portfel może wrócić.
@koegzi: Można poprzez rachunek za przejazd który przyszedł na maila skontaktować się z pośrednikiem gdzie kierowca jest zatrudniony. Jednak no szanse małe.
Do osób jeżdżących na uber/bolt/taxi. Pytanie chyba standardowe xD
Da się na tym dorobić?
Ze względu na specyfikę mojej głównej pracy często mam nazwijmy to przestoje od kilku dni po tydzień -dwa i wtedy marnuje czas na p------y s moglbym cos dorobić...
+ Mam DG więc składki i tak opłacam (więc nie potrzebuje jeździć pod partnerem),
Da się na tym dorobić?
Ze względu na specyfikę mojej głównej pracy często mam nazwijmy to przestoje od kilku dni po tydzień -dwa i wtedy marnuje czas na p------y s moglbym cos dorobić...
+ Mam DG więc składki i tak opłacam (więc nie potrzebuje jeździć pod partnerem),
@Fejkwykopowy: Taksówka z dieslem przy obecnych cenach paliwa brzmi jak ponury żart o bolcie/uberze nie wspominając. Bez lpg zapomnij o jakimkolwiek zarobku na kursie.
@Fejkwykopowy:
Warszawa, licencja partnera, jego auto (Fabia 2009r.), paliwo 50/50 i dorabiam sobie czasem w weekendy.
Piątek i Sobota od godziny 20:00-03:00, na jedną noc około 260-350 zł w kursach, połowa moja minus jakieś 40 zł za LPG.
Matematykę zostawiam Tobie. Godzinówka wychodzi dość słaba, ale praca jak dla mnie przyjemna, nie miałem nigdy incydentów, a 250-300 zł przez weekend miło sobie dorobić za przysłowiowe "siedzenie na tyłku".
Warszawa, licencja partnera, jego auto (Fabia 2009r.), paliwo 50/50 i dorabiam sobie czasem w weekendy.
Piątek i Sobota od godziny 20:00-03:00, na jedną noc około 260-350 zł w kursach, połowa moja minus jakieś 40 zł za LPG.
Matematykę zostawiam Tobie. Godzinówka wychodzi dość słaba, ale praca jak dla mnie przyjemna, nie miałem nigdy incydentów, a 250-300 zł przez weekend miło sobie dorobić za przysłowiowe "siedzenie na tyłku".
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@s-k-fantasyfactory: Ja kiedyś jak stałem na przystanku tramwajowym koło muzeum Podgórza
widziałem akcje jak jeden czopek jechał ulicą, ze słuchawkami na łbie, i coś jeszcze w telefonie chyba grzebał.
Nie zauważył, że ma czerwone, w----ł się się w auto, i poskładał jak origami.
Piękny widok i kara za bycie zjebem hulajnogowym :)
widziałem akcje jak jeden czopek jechał ulicą, ze słuchawkami na łbie, i coś jeszcze w telefonie chyba grzebał.
Nie zauważył, że ma czerwone, w----ł się się w auto, i poskładał jak origami.
Piękny widok i kara za bycie zjebem hulajnogowym :)
@s-k-fantasyfactory: Widać napracowanie :)
konto usunięte via iOS
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Rudyprzegryw: powinien być filtr, że chcesz jechać z człowiekiem który rozumie to co mu powiesz (np którą trasa chcesz jechać albo gdzie dokładnie wysiąść) bo takie coś jest bez sensu. Gość na uberze, który nie potrafi nawet 5 słów po polsku.
- 1































