Wpis z mikrobloga

Ale mi się przypomniała sytuacja sprzed niespełna tygodnia. Jechałem w kierunku matecznego od bonarki o dość ruchliwej porze na tym odcinku (zaraz za wiaduktem nad powstańców - dla osób nie znających Krakowa jest to główna arteria dojazdowa do centrum i jezdźi się tam dość szybko) Słyszę że w #!$%@? osób trąbi myślę sobie wtf rozglądam się a tam na przeciwnym skrajnym prawym pasie jakis imbecyl #!$%@? na hulajnodze elektrycznej w dwójkę z dziewczyną pod prąd i nic sobie nie robili z tego że potok rozpędzonych samochodów od matecznego na nich napierał... a jak zatrzymał się jakiś gość z dostawczaka i ich solidnie #!$%@?ł to ci po upomnieniu dalej kontynuowali jazdę po ulicy nawet nie biorąc pod uwagę że mogą skorzystać z chodnika jaki się tam znajduje. Chyba jeden z większych debilizmów które widziałem w ostatnich latach z udziałem hulajnóg na krakowskich ulicach.
#krakow #bolt #hulajnogaelektryczna #hulajnoga #patologiazmiasta #patologia #bekazpodludzi #polskiedrogi #lime #uber #hive #blinkee
s.....y - Ale mi się przypomniała sytuacja sprzed niespełna tygodnia. Jechałem w kier...

źródło: comment_1667579779dnK7aAUL2CgYZdD8h8Xmo1.jpg

Pobierz
  • 13
@s-k-fantasyfactory: Typiarze do utylizacji, ale ogólnie tamta ulica to patologia dla wszystkich poza samochodami, trochę mi zajęło ogarnięcie że kawałek obok idzie dużo wygodniejsza DDR z oddzielną kładką.
@matsd: Jako pieszy jeszcze jako tako dojdziesz ale stan chodników i ich szerokość pozostawia wiele do życzenia. Kładka kładką dojazd na nią jest słabiutki (od strony przystanku z tymi knajpkami) przy kamienskiego.
@s-k-fantasyfactory: szczyt głupoty. Ja się naprawdę zastanawiam, czemu ludzie nie potrafią zadbać o własne bezpieczeństwo. Ja za to raz miałem na Konopnickiej taką sytuację, że gość jechał tu hulajnogą na milimetry, od drogi i nagle musiałem autobusem uciekać na lewy, pas bo by dostał moim prawym lusterkiem w głowę, by go ratować, znalazłem moment gdy pas był wolny i widziałem tylko jak go pęd powietrza wywrócił. Ogólnie mimo iż znak zakazu
Lardor - @s-k-fantasyfactory: szczyt głupoty. Ja się naprawdę zastanawiam, czemu ludz...

źródło: comment_1667841649FQxH9sNBkphgbgQrqDSQ9s.jpg

Pobierz
@s-k-fantasyfactory: i też podobną sytuację miałem kilka metrów wstecz. Był to grudzień, jakoś godzina wieczorna 19 coś około tego ciemno, jadę też autobusem i nagle zauważam faceta ubranego na czarno jak przeprowadza rower, jak by ktoś jechał z dużą prędkością to by gościa zabił. Przeprowadzał rower środkiem ruchliwej ulicy po zmroku, mając przejście pod ziemne, osobiście byłem w szoku jak to zobaczyłem. Kompletny brak wyobraźni. Gościa nie było widać bo rower
Lardor - @s-k-fantasyfactory: i też podobną sytuację miałem kilka metrów wstecz. Był ...

źródło: comment_1667841941CKYaIOi9XYqitOymDN2ncG.jpg

Pobierz