Wpis z mikrobloga

@jwd07: jest, to sobie sprawdz bolta jak uber drogi. Wez mi nei wymyslaj bo jezdze regularnie i taka sama cena, ceny ubera sie potrafia zmienic z 100x innych powodow w ciagu 5 min ale lotnisko nie ma znaczenia
No właśnie: mamy teraz ten Uber Airport, który ma lepsze standardy niż zwykły Uber (bez Uzbeków i 15-letnich szrotów) - pytanie czy jest przynajmniej trochę tańszy niż normalna taxi (Ele taxi)
@gjdfsh: powiem tak zależy o której godzinie będziesz jechał + nie wiem jak teraz po tym oficjalnym "parkingu ubera" ale lotnisko ma 2 piętra i obcokrajowcy zawsze się gubili bo przyjedzali na odloty wyżej, kiedy zazwyczaj wychodzi się z lotniska na 0. W nocy w tygodniu może byc tak że bijesz się o jakąkolwiek takse, przynajmniej moje doświadczenie tak mówi.
@gjdfsh: Warto, to jechać autobusem albo kolejką zamiast zabawy z kierowcami o wątpliwych uprawnieniach i umiejętnościach a za resztę zjeść dobry obiad, bo akurat Okęcie jest rzut kamieniem od ścisłego centrum. W najgorszym razie można wziąć Traficara i smamemu się odwieźć.