@FredzIo: Bo taksiarze wciąż myślą, że uberowcy dostają jakieś mityczne przelewy z wysp Gadagugu i nie płaca nawet promila podatku. Prawda jest zupełnie inna. Żeby z tego legalnie się rozliczać musisz płacić pełny VAT i dochodowy. Wtedy masz względy spokój. A i tak w razie kontroli mogą poprosić o licencję.
  • Odpowiedz
#uber
Tak mnie to ciekawi, złotówy straszą karami kierowców, że hurr durr 8000 kary! Za co ta kara w ogóle miała by być?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drail: no wlasnie tu problem ze nikt tak naprawdę nie wie, bo nikt nie został skazany :)
Poprostu wasacze uznali ze znaja sie na prawie i koniec kropka :)
  • Odpowiedz
Mirki, kilka pytan od swiezaka na temat #uber
1. W mojej lokalizacji pokazuje mi "Brak dostepnych pojazdow". Czy mimo to moge zamowic przejazd i poczekac na kierowce troche dluzej, czy w ogole nie ma takiej mozliwosci? Nie chce probowac w ciemno zeby nie obciazyc konta.
2. Czy uber przewozi pasazerow poza obszar oblugiwania? Tzn. #wroclaw (tu jezdzi uber) do Olesnicy (tutaj uber uslug nie swiadczy).
3. Pytanie teoretyczne:
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Komornickus: @g455: jak to 1. nie? Oczywiście że tak, klikasz w napis brak dostępnych pojazdów i zaczyna szukać kierowcy. Ostatnio zamawiałem z fabrycznej, dokładnie z WPT, kliknąłem, chwile poczekałem, po 18 minutach kierowca był.
  • Odpowiedz
nie musi, ważne żeby wykosiło taksówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to będzie piękny dzień, kiedy korporacje upadną ( ͡ ͜ʖ ͡)


@rimyi: @Shentang: jak wiadomo nic tak nie stymuluje rynku jak porzadny monopol, nie?
Ale dzieki wam mam kolejny powod by smiac sie z popierajacych ubera...
  • Odpowiedz
#uber

Miał ktoś problem w #uber z K@rta wirtualna ING VISA ? Dodaje numer konta, ccv2 no i jak chcę zamówić "Twoja karta kredytowa została uznana za nieważną." Karta przy innych transakcjach działa normalnie.

Ktoś coś ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@proes: Z tego co się orientuję to jest problem z kartami wirtualnymi/prepaid na uberze ale nie powiem na pewno bo nie dodawałem takiej.
  • Odpowiedz
@sfa: widziałem to zdjęcie ze sto razy, a dopiero teraz zauważyłem jaki fajny dywan mają chłopaki na podłodze i rurkę od centralnego poprowadzoną pod sufitem :D

@leeshay to Twoja chałupa?
  • Odpowiedz
#uberoslo
poniżej podsumowanie dnia dzisiejszego, w zasadzie nocy.
za 6 przejazdów 717,60 nok juz po odciągnięciu prowizji #uber
- uważam to za całkiem niezły wynik jak na środowy wieczór!
Plan na jutro - postaram sie wystartować około 20stej aby sprawdzić czy o tej porze sa jakieś zlecenia!
#zagranico #emigracja
ps. fajnie byłoby zamykać dzień okrągłym 1k nok, choć wiem ze apetyt rośnie w miarę
localgoodness - #uberoslo 
poniżej podsumowanie dnia dzisiejszego, w zasadzie nocy.
z...

źródło: comment_bVYE54o2dvJTUDSVN1aKr1FvYpY5XUHK.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------ę...
Wchodzi mi koleś do Ubera. Wiek koło 35, fryzura a la lata 20ste, żelik, z trudem wyhodowana broda, lakiereczki - jednym słowem moda z żurnala w pełni. Wchodzi i gada przez ajfona sześć es be plus. Oczywiście przez złotego (musi być złoty, bo jak wydajesz fhuj za dużo kasy na modny telefon to chcesz, żeby inni to docenili i pozazdrościli).
Więc wchodzi i nawija:
"W sobotę byłem w tym klubie i głes łat?
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber zaczynają od dziś łapać się auta zarejestrowane w latach 2001-2005 na uber pop, moje z 2004 właśnie przeszło pozytywnie weryfikację
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gali20: przecież w mytaxi jeżdżą normalne taksówki, które są werbowane przez nich, więc czemu masz pretensje do systemu? Prędzej powinieneś mieć pretensje do konkretnej korporacji taksówkarskiej z usług której skorzystałeś.
  • Odpowiedz
  • 2
@gali20: przecież w mytaxi jeżdżą normalne taksówki, które są werbowane przez nich, więc czemu masz pretensje do systemu? Prędzej powinieneś mieć pretensje do konkretnej korporacji taksówkarskiej z usług której skorzystałeś.


mam pretensje do systemu ponieważ system ich weryfikuje jako kierowców mytaxi
  • Odpowiedz