Ma ktoś kod na #uber #trojmiasto?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Chodtok
Działa!
Działa!
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@tamto-to-tamto: poczytałem komentarze tam... Nie wiem nawet jak to skomentować...
@tamto-to-tamto: mam nadzieje ze tych januszy pozamykają w sztumie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CreativePL przecież kierowcy płacą vat i mają działalności gospodarcze.
Wiesz co to Clo że o nim mówisz?
Wiesz co to Clo że o nim mówisz?
@CreativePL policja im nie wypisuje mandatów za jazdę w uberze tylko zazwyczaj za głupotę typu brak gaśnicy. Jak już ktoś ma się czepiać to tylko ITD
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@microbid: zajrzyj do lodówki, może tam też znajdziesz jakiegoś pracownika ubera xD
- 2
#uber
Tak mnie to ciekawi, złotówy straszą karami kierowców, że hurr durr 8000 kary! Za co ta kara w ogóle miała by być?
Tak mnie to ciekawi, złotówy straszą karami kierowców, że hurr durr 8000 kary! Za co ta kara w ogóle miała by być?
@Drail: no wlasnie tu problem ze nikt tak naprawdę nie wie, bo nikt nie został skazany :)
Poprostu wasacze uznali ze znaja sie na prawie i koniec kropka :)
Poprostu wasacze uznali ze znaja sie na prawie i koniec kropka :)
@Drail: ZObaczymy, może będzie chciał nas przekonać do "legalnych" przewozów. Swoją drogą mówi, że taki prawilny jest, a ciekawe, czy dobija kilometry.
Mirki, kilka pytan od swiezaka na temat #uber
1. W mojej lokalizacji pokazuje mi "Brak dostepnych pojazdow". Czy mimo to moge zamowic przejazd i poczekac na kierowce troche dluzej, czy w ogole nie ma takiej mozliwosci? Nie chce probowac w ciemno zeby nie obciazyc konta.
2. Czy uber przewozi pasazerow poza obszar oblugiwania? Tzn. #wroclaw (tu jezdzi uber) do Olesnicy (tutaj uber uslug nie swiadczy).
3. Pytanie teoretyczne:
1. W mojej lokalizacji pokazuje mi "Brak dostepnych pojazdow". Czy mimo to moge zamowic przejazd i poczekac na kierowce troche dluzej, czy w ogole nie ma takiej mozliwosci? Nie chce probowac w ciemno zeby nie obciazyc konta.
2. Czy uber przewozi pasazerow poza obszar oblugiwania? Tzn. #wroclaw (tu jezdzi uber) do Olesnicy (tutaj uber uslug nie swiadczy).
3. Pytanie teoretyczne:
- 4
@g455: @Komornickus: nie do końca ten 3 punkt.
NIe ściągnie w ogóle, bo zlecenie jest na 65
Będzie pobierał co jakiś czas kwotę, do momentu zapłaty nie zamówisz kolejnego
NIe ściągnie w ogóle, bo zlecenie jest na 65
Będzie pobierał co jakiś czas kwotę, do momentu zapłaty nie zamówisz kolejnego
- 0
@Komornickus: @g455: jak to 1. nie? Oczywiście że tak, klikasz w napis brak dostępnych pojazdów i zaczyna szukać kierowcy. Ostatnio zamawiałem z fabrycznej, dokładnie z WPT, kliknąłem, chwile poczekałem, po 18 minutach kierowca był.
- 15
#uber #taxi #heheszki #januszebiznesu
Problemy naczelnego taksiarza wykopu i to jak szybko wejście nowoczesnej korpo na rynek może zniszczyć Ci baze klientów:
Wpis sprzed 2 miesięcy
Problemy naczelnego taksiarza wykopu i to jak szybko wejście nowoczesnej korpo na rynek może zniszczyć Ci baze klientów:
Wpis sprzed 2 miesięcy
Do
źródło: comment_rwuB0bGYG36DJO1pW5JeSPubAKcVq0Io.jpg
Pobierz- 3
- 2
#uber chce ktoś kogo promocyjny?
konto usunięte via Android
- 0
@pogodnywedrowiec: @leeshay będzie zainteresowany.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@localgoodness: ile zarabia przecietny czlowiek w tej walucie ? Jak to traktujesz ? jako extra kieszonkowe czy podstawowy dochod na utrzymanie ?
konto usunięte via Android
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#uberoslo
poniżej podsumowanie dnia dzisiejszego, w zasadzie nocy.
za 6 przejazdów 717,60 nok juz po odciągnięciu prowizji #uber
- uważam to za całkiem niezły wynik jak na środowy wieczór!
Plan na jutro - postaram sie wystartować około 20stej aby sprawdzić czy o tej porze sa jakieś zlecenia!
#zagranico #emigracja
ps. fajnie byłoby zamykać dzień okrągłym 1k nok, choć wiem ze apetyt rośnie w miarę
poniżej podsumowanie dnia dzisiejszego, w zasadzie nocy.
za 6 przejazdów 717,60 nok juz po odciągnięciu prowizji #uber
- uważam to za całkiem niezły wynik jak na środowy wieczór!
Plan na jutro - postaram sie wystartować około 20stej aby sprawdzić czy o tej porze sa jakieś zlecenia!
#zagranico #emigracja
ps. fajnie byłoby zamykać dzień okrągłym 1k nok, choć wiem ze apetyt rośnie w miarę
źródło: comment_bVYE54o2dvJTUDSVN1aKr1FvYpY5XUHK.jpg
Pobierz- 1
@Merkava: faktycznie
- 1
@yoshihere: bolało
- 2
@cup12552: sześć kursów dla objadania tematu
źródło: comment_fXa6e5p2ZR4PqcgnuWroyG323q4l7v2J.jpg
Pobierz- 200
Ja p------ę...
Wchodzi mi koleś do Ubera. Wiek koło 35, fryzura a la lata 20ste, żelik, z trudem wyhodowana broda, lakiereczki - jednym słowem moda z żurnala w pełni. Wchodzi i gada przez ajfona sześć es be plus. Oczywiście przez złotego (musi być złoty, bo jak wydajesz fhuj za dużo kasy na modny telefon to chcesz, żeby inni to docenili i pozazdrościli).
Więc wchodzi i nawija:
"W sobotę byłem w tym klubie i głes łat?
Wchodzi mi koleś do Ubera. Wiek koło 35, fryzura a la lata 20ste, żelik, z trudem wyhodowana broda, lakiereczki - jednym słowem moda z żurnala w pełni. Wchodzi i gada przez ajfona sześć es be plus. Oczywiście przez złotego (musi być złoty, bo jak wydajesz fhuj za dużo kasy na modny telefon to chcesz, żeby inni to docenili i pozazdrościli).
Więc wchodzi i nawija:
"W sobotę byłem w tym klubie i głes łat?
- 146
Komentarz usunięty przez autora
- 122
Za kazdym razem gdy słysze srajfon lub makintosz to widze tego mema w glowie( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_Knm1l9jlihp6zMR62AXhCFO5SD8BYF44.jpg
Pobierz- 2
#uber zaczynają od dziś łapać się auta zarejestrowane w latach 2001-2005 na uber pop, moje z 2004 właśnie przeszło pozytywnie weryfikację
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@NieznanyAleAmbitny: Śmieszno sytuacja to ino była, nie?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@gali20: przecież w mytaxi jeżdżą normalne taksówki, które są werbowane przez nich, więc czemu masz pretensje do systemu? Prędzej powinieneś mieć pretensje do konkretnej korporacji taksówkarskiej z usług której skorzystałeś.
- 2
@gali20: przecież w mytaxi jeżdżą normalne taksówki, które są werbowane przez nich, więc czemu masz pretensje do systemu? Prędzej powinieneś mieć pretensje do konkretnej korporacji taksówkarskiej z usług której skorzystałeś.
mam pretensje do systemu ponieważ system ich weryfikuje jako kierowców mytaxi
#uber
Jakiś ciekawy kod jest? Musze z pyrzowic do katowitz.
Jakiś ciekawy kod jest? Musze z pyrzowic do katowitz.
konto usunięte via iOS
- 0
@mistrz_tekkena: VIKTORIA 50zł
@mistrz_tekkena napewno znajdziesz kierowcę tam
Mam do wykorzystania darmowy przejazd #uber. Jak go wykorzystac tak w praktyce?


























to kierowcy Ubera mają więcej obciążeń finansowych niż taksówkarze?
#uber