Mirki, właśnie po pijaku zainstalowałem aplikację Uber w telefonie. Efekt jest taki, że wróciłem do domu za połowę ceny, nie musiałem gotówki ani karty wręczać kierowcy. Jechałem rocznym merolem, w radiu leciał smooth jazz. Nie wiem jak to działa, ale czuję się jakbym dostał prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°) #uber #lodz #taxi
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 154
- 18
@olito: Uber jest fajny, ale jak spojrzę w historię, i widzę ile kasy na to przepuściłem to mi głupio ze swojego lenistwa. Najkrótsza trasa miała poniżej 1.5 km.
źródło: comment_CcytSBog45OA9fRxeGcgTVlGudDPmLxc.jpg
Pobierz@olito nie kłam po pijaku nie dodslbys numeru karty do aplikacji
konto usunięte via Android
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#uber da się jakoś skontaktować z nimi bezpośrednio? nie akceptuje mi nowej karty, mimo że jest aktywna i wszędzie nią płacę bez żadnych problemów.
@miszczu_blady możesz śmiało pisać po polsku.
- 1
@MichalQ20: sprawa jest już załatwiona. zweryfikuję przy następnej okazji jak będę potrzebował taxi. dzięki jeszcze raz!
Jaki mam kod zniżkowy na 50 zł, a cena przejazdu to 30 zł to rozumiem że mogę zapłacić kuponem? Płaci się po realizacji kursu? Wtedy jak dojadę wybieram że chcę zapłacić kuponem? Jak to działa? Jeszcze nie jechałem uberem stąd pojawiają się moje pytania ;)
Będę wdzięczny za pomoc.
#uber
Będę wdzięczny za pomoc.
#uber
- 0
@kapi9: Dziękuję za pomoc!
@szczurek_87: płacisz normalnie kuponem, za przejazd do 50zł nie płacisz nic jeśli koszt przejazdu wyniesie np. 30 zł to tych 20zł już nigdzie dalej nie wykorzystasz (ale jedziesz w końcu za free).
W przypadku gdy wartość kursu przekroczy 50zł dopłacasz jedynie różnicę (wartość kursu-50zł)
W przypadku gdy wartość kursu przekroczy 50zł dopłacasz jedynie różnicę (wartość kursu-50zł)
- 1
Aplikacja #uber przestała mi działać po aktualizacji do najnowszej wersji na #android 4.0.4
Po downgradzie ubera do starszej wersji dalej nie działa, niby loguje a potem czarny ekran i powrót do głównego ekranu. Problem mam tylko z tą apką. Jakieś inne pomysły niż restart telefonu i odinstalowanie i zainstalowanie na nowo ubera?
Po downgradzie ubera do starszej wersji dalej nie działa, niby loguje a potem czarny ekran i powrót do głównego ekranu. Problem mam tylko z tą apką. Jakieś inne pomysły niż restart telefonu i odinstalowanie i zainstalowanie na nowo ubera?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MajkiGee: Zgłaszać się z trollkonta, prosić o umowę na piśmie, rozszyfrować mechanizmy i wsypać całą bandę do prokuratory/UOKiK-u/na policję. Profit?! :)
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Da się w #uber zamówić podwózkę w więcej niż jedno miejsce? #kiciochpyta
W aplikacji Qpony są kody dla nowych użytkowników #uber - 2 przejazdy po 50 zł każdy. Kody są zdaje się jednorazowe, więc trzeba sobie wygenerować w apce.
Skąd to całe chwalenie #uber ?
Jest to korporacja zagraniczna, żadna "inicjatywa oddolna". Przez nią środki uciekają poza kraj, a w sumie nie oferuje niczego rewolucyjnego. Chyba w każdym większym mieście jakaś korporacja ma też swoją aplikację do zamawiania taksówek.
Aż takie mieliście wszyscy złe przygody z #taxi ? Ja mam raczej same #taxicoolstory - a to o czymś zabawnym pogadałem, a jeśli zgubiłem telefon po imprezie w
Jest to korporacja zagraniczna, żadna "inicjatywa oddolna". Przez nią środki uciekają poza kraj, a w sumie nie oferuje niczego rewolucyjnego. Chyba w każdym większym mieście jakaś korporacja ma też swoją aplikację do zamawiania taksówek.
Aż takie mieliście wszyscy złe przygody z #taxi ? Ja mam raczej same #taxicoolstory - a to o czymś zabawnym pogadałem, a jeśli zgubiłem telefon po imprezie w
- 81
@idct: Raczej skąd taka agresja ze strony klasycznych taxi względem ubera? Jak mam popierać ludzi, którzy swoją konkurencję obrzucają słoikami z jakimś g*wnem?
- 64
@idct: Już Ci tłumaczę:
Najważniejsza dla mnie w uberze jest wygoda i bezpieczeństwo. Co mam przez to na myśli? Nie muszę nigdzie dzwonić, nic tłumaczyć gdzie jestem, zaznaczam pinezkę i już. Wiem dokładnie za ile będzie uber, przez co nie muszę stać gdzieś na dworze i czekać tylko kulturalnie wychodzę z danego miejsca idealnie w punkt.
Często posyłam dziewczynę uberem, albo n--------h znajomych. Profit ogromny, czuję się o wiele bezpieczniej widząc na
Najważniejsza dla mnie w uberze jest wygoda i bezpieczeństwo. Co mam przez to na myśli? Nie muszę nigdzie dzwonić, nic tłumaczyć gdzie jestem, zaznaczam pinezkę i już. Wiem dokładnie za ile będzie uber, przez co nie muszę stać gdzieś na dworze i czekać tylko kulturalnie wychodzę z danego miejsca idealnie w punkt.
Często posyłam dziewczynę uberem, albo n--------h znajomych. Profit ogromny, czuję się o wiele bezpieczniej widząc na
Chcę w najbliższym czasie skorzystać z ubiera. Mam jakiś kod za rejestrację który daje mi 50 zł zniżki. Powiedzcie mi jak to jest? Chcę jechać z Poznania do domu oddalonego o 40 km. Wstępnie uber wycenia taką podróż na 70-90 zł. Kod zniżkowy liczy się? Uber rzeczywiście pojedzie taki dystans?
#uber #taxi #transport
#uber #taxi #transport
@szczurek_87: Do granicy miasta jedziecie na włączonej apce, potem dajesz kierowcy stówkę w gotówce i jest git majonez - jedyne słuszne rozwiązanie.
konto usunięte via iOS
- 0
@szczurek_87: ja bym zawiózł, ale pamiętaj, że od niedawna za wyjazd poza aglomerację jest dopłata, zależnie od odległości 10 lub 20zł. Jeśli jest tu jakiś kierowca z Poznania to może Ci wrzucić mapkę ze strefami /edit: Tu masz mape http://uber-info.pl/kierowca/przewodnik-po-aplikacji/aplikacja-kierowcy/wyjazd-poza/poznan/ czyli 20 jest tylko w Wawie
@Drail: Wykryło, że masz iPhona więc stać Cię na taxi XD
- 0
@BratBlizniakAndrzeja: XDD
- 3
http://www.wykop.pl/link/3185347/uber-wie-kiedy-rozladowuje-ci-sie-bateria-w-telefonie/
Uber wie, kiedy rozładowuje Ci się bateria w telefonie i że jesteś wówczas bardziej skłonny zaakceptować wysokie stawki za kurs. Aplikacja ma dostęp do ogromnej ilości danych. #mikroreklama #uber #taxi #ciekawostki #aplikacje
Uber wie, kiedy rozładowuje Ci się bateria w telefonie i że jesteś wówczas bardziej skłonny zaakceptować wysokie stawki za kurs. Aplikacja ma dostęp do ogromnej ilości danych. #mikroreklama #uber #taxi #ciekawostki #aplikacje
bzdura
w 90% przypadków pasażerowie, którym kończyła się bateria jechali ze mną po normalnej stawce. ja bym bardziej zapytał o metodologię badań. jak ktoś chce coś udowodnić, to udowodni.
w 90% przypadków pasażerowie, którym kończyła się bateria jechali ze mną po normalnej stawce. ja bym bardziej zapytał o metodologię badań. jak ktoś chce coś udowodnić, to udowodni.
- 0
@PrzodownikPracy: @Midnight_MindDriver: Przecież nigdzie nie napisałem, że Uber podbija stawki w takich sytuacjach, a jedynie, że zbiera takie informacje, analizując zachowanie użytkowników.
- 2
To jeszcze dwa pytania z serii #uber.
1. Czy da się jakoś skontaktować z kierowcą przez apkę, PRZED zamówieniem kursu? Konkretnie chodzi mi o przypadek, że chciałbym przewieźć wózek dziecięcy. Wiadomo - auto prywatne, może nie mieć miejsca w bagażniku. Da się to jakoś ustalić, żeby niepotrzebnie ktoś nie jechał?
2. Ten kupon na 50zł, to jest jednorazowy rabat, czy saldo konta? Mogę to wykorzystać jeden raz do rachunku,
1. Czy da się jakoś skontaktować z kierowcą przez apkę, PRZED zamówieniem kursu? Konkretnie chodzi mi o przypadek, że chciałbym przewieźć wózek dziecięcy. Wiadomo - auto prywatne, może nie mieć miejsca w bagażniku. Da się to jakoś ustalić, żeby niepotrzebnie ktoś nie jechał?
2. Ten kupon na 50zł, to jest jednorazowy rabat, czy saldo konta? Mogę to wykorzystać jeden raz do rachunku,
- 2
1. nie ale możesz zamówić, od razu zadzwonić i później jak coś anulować po 5 minutach bez kosztów
2. jednorazowy
2. jednorazowy
@Akuku69: Ta bramka ktorej mowisz to jest numer centrali uber, ktora zestawia polaczenie z zamowionym kierowca. Numer jest zawsze ten sam dla wszystkich kursow, a z kierowca mozesz gadac pod tym numerem od chwili zlozenia zamowienia, jak rowniez pozniej nawet kilka godzin po zakonczeniu jezeli na przyklad zgubiles cos w aucie. @RRybak:
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@LiberalnyLibertarianin: Ty, ale taka idea tego Ubra jest, że sobie można dorobić ;> I w takiej formie jest ok.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Czy ktoś spod #uber wnioskował o zwrot podatku VAT (w moim przypadku z inwestycji w innej części działalności) i tym samym poddał się kontroli skarbowej? Księgowe mnie odwodzą od tematu zwrotu, bo mogą paść niewygodne pytania o kasę fiskalną. Ktoś coś wie/podpowie?
@elwisz: jeśli jesteś masochistą, zgłaszaj się śmiało.
@elwisz: zgaduję, że w CEIDG podałeś kod PKD (najpewniej 49.39.z) związany z transportem drogowym. a to oznacza, że jesteś ZOBOWIĄZANY do posiadania kasy fiskalnej (żadne zwolnienia Cię nie dotyczą). jeśli nie masz gdzieś pod ręką dobrej papugi, to lepiej nie zaczynaj tej batalii, bo ją przegrasz. no chyba, że wierzysz w tego mitycznego "prawnika od Ubera" ;)
- 2
Kupony #uber wykorzystują się w najmniej korzystnej kolejności ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miałem 50zł kończące się dziś i 25zł ważne długo wprzód. Kurs za 30zł rozliczył się z kuponu za 25 i 5zł z karty. 50zł zostało, ale już nie zdążyłem wykorzystać. Także jakby ktoś chciał przycebulić jak najwięcej to niech się uczy na moim błędzie.
- 5



























#uber
źródło: comment_gUaGmR1qJ3nDBGDXtbYWrhQDVkfYoQB2.jpg
Pobierz