@Pooodi: Jezu jak bym wielbił pis jak by nagle uwolnili ten rynek przewozów. Taksiarze za to pewnie by tam palili swoje własne taksówki pod sejmem XDDD
Murki, macie jakiś numer na tanie #taxi w #warszawa, może być zakamuflowany pan janusz night driver z przewozu osób. Tylko nie #uber, tak żeby dało się zamówić bez aplikacji.
@gali20: dlaczego #logikarozowychpaskow? może ktoś nie ma smartfona, albo nie ma miejsca na aplikację, albo w sumie cokolwiek, przecież napisałam, że chce zamówić bez aplikacji ech #logikaniebieskichpaskow
Mireczki, myślicie że w sobotę o godzinie po 4:00 będę długo czekał na kierowcę z #kurdwanow ? Raczej dużo ludzi tam nie jeździ uberem a tu jeszcze jechać z kurdwanowa... #uber #krakow Czy zamawiać wąsatego janusza? ( ͡°ʖ̯͡°)
@TheNaturator: ja z oświecenia (więc też nie centrum) i kilka razy z Biezanowa w nocy (tym bardziej ( ͡°͜ʖ͡°)) zamawiałem taxi przez aplikację mytaxi. Z kodem MaciejMaz1 dostaniesz 50PLN na pierwszy przejazd, więc akurat będziesz miał za darmo ;-)
@PanTester: można użyć tylko jeden kupon, albo ten za 45 zł albo ten za 50 zł. Tyle że jak twój znajomy użyje tego za 45zł to i ty dostaniesz 45zł na kolejny przejazd. Znajomy otrzyma 45 zł na pierwszy przejazd.
wczoraj jechalem z #uber pierszy raz po kursie dostalem sms z banku ze przelew internetowy nie moze byc zrealizowany z powodu limitu. zmienilem limit. czy uber mi pobierze ta kase np jutro? czy moze wygralem darmowy przejazd, a moze nasla na mnie komornika? #kiciochpyta
@methanex: Rejestracja, podajesz numer karty w drugim kroku oraz w prawym górnym rogu napis KOD PROMOCYJNY, tam klikasz i wpisujesz kod. Potem automatycznie masz darmowy przejazd na max. kwotę 45zł (ewentualną resztę dopłacasz).
@Nie_chcem_ale_muszem: Bo często #oszukujo i czuli się jak pany w mieście. Na szczęście to się zmienia i coraz lepsze auta i lepsi kierowcy w tych koro jeżdżą.