Mirki, jak mam w zakładce "zniżki" kupon na 45zl taniej. To z automatu po przejeździe oplata naliczy się z tej zniżki?

#uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie #uber

Chciałbym skorzystać z promocji 45zl. Zaprosiłem znajomego p, zarejestrował sie. Co dalej? Automatycznie nie pobierze mi nic z konta? Troche sie cykam, bo nigdzie nie ma napisane ze dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WItam mam kilka pytań !

Gdzie w Łodzi można uzyskać zaświadczenie o braku wykroczeń w transporcie drogowwym!

W dniu wczorajszy

byłem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Cześć Mirki czy dostanę od #uber fakturkę? Jeśli skorzystam z kodu? Czy lepiej zlotowe ogarnąć i brać paragon?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Shadow6736 udało mi się wygenerować fakturkę ale źle dane są więc będę się odzywał do supportu. Przejazd spoko, nowa fura kierowca ok, nie kombinował z trasą. I cena, o 10 mniej niż taryfa.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karpadoor: A nie pomyliło Ci się z koszulką junior dla dzieci, na miniaturce wyglądają tak samo i jeszcze kilka dni temu to właśnie te koszulki promowali na stronie głównej i one kosztują 120zł.

Ale tak czy siak, moim zdaniem nie warto, kiepski wzór, praktycznie biała koszulka z logo Nike i tylko wprasowanym godłem. Przy poprzednich dwóch seriach, tych z poziomym czerwonym paskiem na Euro 2012 i kolejne z pionowym to
  • Odpowiedz
Oj, chyba Uberek za bardzo dopłacał do interesu, bo info o gwarancjach godzinowych zniknęło z apki, i jeszcze trzeba się cotygodniowo rejestrować przez formularz z emaila.

#uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boubobobobou: W sumie to prawda. Uber nie płaci podatków w Polsce, wszystkie środki z ich prowizji, które wynoszą 20 lub 25% są wyprowadzone do holenderskiej spółki. Jedynie kierowcy korzystający z apki płacą podatki i to nawet większe niż taksówkarze.
  • Odpowiedz
Ile teraz #uber daje za polecenie nowej osoby (dla obecnej i nowej)? Kupony na 3 przejazdy już się skończyły, a szukam najlepszej promocji dla nowego użytkownika
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozkręcam DG, w tygodniu planuje się skupić głównie na docelowej firmie. Weekendy i wieczory będę miał wolne przez jakiś czas i stąd wpadł mi pomysł, że może by dorabiać sobie z Ubera dopóki firma nie rozkręci się na dobre. Opłacę ZUSy i pokryje jakieś tam koszty. Stąd moje pytanie, czy prowadząć full legal firmę da się zarobić z Ubera obecnie jeśli jeździłbym, powiedzmy 18-24 w tygodniu + weekendy? Jakie są realne zarobki
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zakakaikane: Zarobkowy przewóz osób jako Uber to nielegalna działalność. Spore ryzyko i jeszcze nie do końca wiadomo jakie konsekwencje, bo wiele spraw w sprawie kierowców Ubera jest w sądzie i znając nasze realie to wyroki zaczną zapadać za 2 lata. Dlatego najlepiej nie robić tego pod swoim nazwiskiem.
  • Odpowiedz