mirki mam pytanko, czy w #uber można przypisać jedną kartę płatniczą do aplikacji na dwóch różnych telefonach? #kiciochpyta
wpisy
Najnowsze
Archiwum

inspektor_erektor
- 1

MrGreeneye
- 1
@inspektor_erektor: tak
konto usunięte
- 0
@inspektor_erektor: nawet do trzech dla zwyklych kont
- 1
Mirki, jak mam w zakładce "zniżki" kupon na 45zl taniej. To z automatu po przejeździe oplata naliczy się z tej zniżki?
#uber
#uber
@Nefju: Dokładnie tak.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Pytanie #uber
Chciałbym skorzystać z promocji 45zl. Zaprosiłem znajomego p, zarejestrował sie. Co dalej? Automatycznie nie pobierze mi nic z konta? Troche sie cykam, bo nigdzie nie ma napisane ze dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałbym skorzystać z promocji 45zl. Zaprosiłem znajomego p, zarejestrował sie. Co dalej? Automatycznie nie pobierze mi nic z konta? Troche sie cykam, bo nigdzie nie ma napisane ze dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Robrt7991: Taki z niego przedsiębiorca. xD

- 1
WItam mam kilka pytań !
Gdzie w Łodzi można uzyskać zaświadczenie o braku wykroczeń w transporcie drogowwym!
W dniu wczorajszy
byłem
Gdzie w Łodzi można uzyskać zaświadczenie o braku wykroczeń w transporcie drogowwym!
W dniu wczorajszy
byłem
@Nie_chcem_ale_muszem: A to dziwne, dzielnica na "zadupiu" i na komisariacie policjant dyżurny nie tylko wiedział dokładnie o co chodzi ale rownież miał gotowe wzory wniosków do wypełnienia.
- 0
Wydział ruchu drogowego KMP w Łodzi ul Stokowska 21
#uberoslo
dzisiejsza noc to była prawdziwa jadka! A to chyba tylko przedsmak przed nocnym weekendem!
HurDur
- ludzie narzekają ze jest nas mało - uberkierowcow!
- ze musza długo czekać!
- ze za mało alko i w ogóle jest lipa!
dzisiejsza noc to była prawdziwa jadka! A to chyba tylko przedsmak przed nocnym weekendem!
HurDur
- ludzie narzekają ze jest nas mało - uberkierowcow!
- ze musza długo czekać!
- ze za mało alko i w ogóle jest lipa!
źródło: comment_aFTBDU9UvjhCg3mrkDaxPhJTkEPLxi0T.jpg
Pobierz- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
jak usunąć kartę z #uber i zapisać inną?
nie mogę tego zrobić ani z poziomu strony ani z aplikacji..
nie mogę tego zrobić ani z poziomu strony ani z aplikacji..
@jamesbond007: Najpierw dodaj, potem usuń starą
Cześć Mirki czy dostanę od #uber fakturkę? Jeśli skorzystam z kodu? Czy lepiej zlotowe ogarnąć i brać paragon?
@Sibikk na stronie ubera z tego co wiem można pobrać fakturę ale jak to działa to nie wiem
- 0
@Shadow6736 udało mi się wygenerować fakturkę ale źle dane są więc będę się odzywał do supportu. Przejazd spoko, nowa fura kierowca ok, nie kombinował z trasą. I cena, o 10 mniej niż taryfa.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koziolek_Matolek: Najłatwiej wysłać zrzut ekranu z danymi kierowcy jeśli masz taką możliwość.
No i nie da się zamówić komuś Ubera, jeśli sam w tym momencie jedziesz. Przerabiałem to.
No i nie da się zamówić komuś Ubera, jeśli sam w tym momencie jedziesz. Przerabiałem to.
@Koziolek_Matolek: jest prosciej,
Po zamowieniu naciskasz udostepnij trase i wysylasz sms linka ktorego aci wygeneruje, kolega bedzie widzial auto, pozycje, imie i nr rejestracyjny
Po zamowieniu naciskasz udostepnij trase i wysylasz sms linka ktorego aci wygeneruje, kolega bedzie widzial auto, pozycje, imie i nr rejestracyjny
@Henryk_Pompka: Na stronie Ubera jest możliwa wycena, jeżeli będzie potrzebny większy samochód warto zamówić Uber Select.
- 0
@Shadow6736: dzieki za info.
- 31
Czyżby Zbyszek nie spełniał wymagań Ubera i teraz wylewa gorzkie żale? Zdaje się, że warunkiem jest niekaralność xD
W czym gorszy jest Polak jeżdżący w Uberze od wąsatego złotówy?
#uber #stonoga #taxi #rakcontent
W czym gorszy jest Polak jeżdżący w Uberze od wąsatego złotówy?
#uber #stonoga #taxi #rakcontent
źródło: comment_PA21YkeyyUZAwVFJjCMv8zQ3yXdb0BJP.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
#uber
UBER dziś od 14 rozwozi zestawy kibica
Ile kosztuje taka koszulka nike która uber sprzedaje za 150zł?
UBER dziś od 14 rozwozi zestawy kibica
Ile kosztuje taka koszulka nike która uber sprzedaje za 150zł?
@gali20 120 w rgol ale dają super fajny terminarz, otwieracz i kręcę no i dostawę w kilka minut. Ale gdyby dzialal kod z refa to by się opłacało
- 0
@karpadoor: A nie pomyliło Ci się z koszulką junior dla dzieci, na miniaturce wyglądają tak samo i jeszcze kilka dni temu to właśnie te koszulki promowali na stronie głównej i one kosztują 120zł.
Ale tak czy siak, moim zdaniem nie warto, kiepski wzór, praktycznie biała koszulka z logo Nike i tylko wprasowanym godłem. Przy poprzednich dwóch seriach, tych z poziomym czerwonym paskiem na Euro 2012 i kolejne z pionowym to
Ale tak czy siak, moim zdaniem nie warto, kiepski wzór, praktycznie biała koszulka z logo Nike i tylko wprasowanym godłem. Przy poprzednich dwóch seriach, tych z poziomym czerwonym paskiem na Euro 2012 i kolejne z pionowym to
Oj, chyba Uberek za bardzo dopłacał do interesu, bo info o gwarancjach godzinowych zniknęło z apki, i jeszcze trzeba się cotygodniowo rejestrować przez formularz z emaila.
#uber
#uber
- 0
@mekosx: też nie wiem po co te kombinacje, ale z jakiegoś powodu je wprowadzili.
- 0
@LiberalnyLibertarianin: Do takich samych wniosków doszedłem. Przestało im się opłacać, że można na bieżąco sprawdzić jaki blok obowiązuje. Trzeba być czujnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie w radiu usłyszałem z ust taksówkarza, że Uber jest jak pirat komputerowy. I że nie odprowadzają danin do skarbu państwa a 20% gotówki wychodzi do Ameryki. Ogólnie, że to oszustwo. #uber #fucklogic #rakcontent #taxi
źródło: comment_FzOlv9QQRz4pYWyNoBvLixuEJOdnOvz3.jpg
Pobierz- 4
@boubobobobou: W sumie to prawda. Uber nie płaci podatków w Polsce, wszystkie środki z ich prowizji, które wynoszą 20 lub 25% są wyprowadzone do holenderskiej spółki. Jedynie kierowcy korzystający z apki płacą podatki i to nawet większe niż taksówkarze.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tamto-to-tamto: Ja w Warszawie nigdy nie trafiłem na taksiarza buraka. Nie wiem skąd ten stereotyp. Może z innych mniejszych miasteczek?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ile teraz #uber daje za polecenie nowej osoby (dla obecnej i nowej)? Kupony na 3 przejazdy już się skończyły, a szukam najlepszej promocji dla nowego użytkownika
Rozkręcam DG, w tygodniu planuje się skupić głównie na docelowej firmie. Weekendy i wieczory będę miał wolne przez jakiś czas i stąd wpadł mi pomysł, że może by dorabiać sobie z Ubera dopóki firma nie rozkręci się na dobre. Opłacę ZUSy i pokryje jakieś tam koszty. Stąd moje pytanie, czy prowadząć full legal firmę da się zarobić z Ubera obecnie jeśli jeździłbym, powiedzmy 18-24 w tygodniu + weekendy? Jakie są realne zarobki
- 1
@Zakakaikane: Zarobkowy przewóz osób jako Uber to nielegalna działalność. Spore ryzyko i jeszcze nie do końca wiadomo jakie konsekwencje, bo wiele spraw w sprawie kierowców Ubera jest w sądzie i znając nasze realie to wyroki zaczną zapadać za 2 lata. Dlatego najlepiej nie robić tego pod swoim nazwiskiem.
- 3
@LiberalnyLibertarianin: W końcu adekwatna jakość samochodu do ceny :)
konto usunięte via Android
- 3
@LiberalnyLibertarianin pewnie nie mieli chętnych nowych kierowców którzy chcieliby jeździć s klasami za 1,30 /km to zmiękła im rura.
- 1
Jakich samochodów jest najwięcej w uberSELECT? #uber
konto usunięte via Android
- 3
@Jaro070 osobowych
- 0
Komentarz usunięty przez autora
























