Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę...
Wchodzi mi koleś do Ubera. Wiek koło 35, fryzura a la lata 20ste, żelik, z trudem wyhodowana broda, lakiereczki - jednym słowem moda z żurnala w pełni. Wchodzi i gada przez ajfona sześć es be plus. Oczywiście przez złotego (musi być złoty, bo jak wydajesz #!$%@? za dużo kasy na modny telefon to chcesz, żeby inni to docenili i pozazdrościli).
Więc wchodzi i nawija:
"W sobotę byłem w tym klubie i głes łat? Lajn był tak długi, że kończył się arałnd de korner! Serjusli! Normalnie jak anoder najt! Był trochę disapojtment przez ten łejting ale się opłacało, bo party było bezbłędne, normalnie magnificent..."
Tu przestałem słuchać gdyż dostałem raka i umarłem. Mój rak słuchał jednak dalej... On też dostał raka i umarł...
#!$%@? no nie wiem co jest nie tak z takimi ludźmi? Korpo-pranie czachy? Lobotoma w młodym wieku? Tata za szybko wyjął pindola z mamusi? A może wchodził mu do badruma podczas kapieli?
Nie wiem.
Nie chcę wiedzieć.
Chciałbym tylko, żeby w piekle było speszal plejs dla takich dikhedów.

#rakcontent #truestory #uber
  • 36
  • Odpowiedz
@Fakkir: takie podsłuchiwanie i wyciąganie wniosków to słaba praktyka jak wozisz ludzi za pieniądze, nie możesz po prostu słuchać radia?
  • Odpowiedz
@projekt: Był zamerykanizowany, bo moda. Taki typ człowieka. Dopóki nie zacząłem jeździć to nie wiedziałem, że tylu rodaków wstydzi się własnej mowy i pochodzenia. Są w tym kraju ludzie bardziej zachodni niż zachód. Aż do porzygu.
Dla mnie to zwyczajnie smutne. Zwłaszcza, że ich dziadowie i pradziadowie przelali morze krwi tylko za to, by mogli być Polakami.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mekosx Pierwszy nie, ale pierwszy tak wyróżniający się... Do tej pory to były jakieś dzieciaki. myślałem, że poważni ludzie tak nie mówią. Czułem się jak na planie jakiegoś #!$%@? paradokumentu :D
  • Odpowiedz