#uber w środę 15 czerwca będzie sprzedawał za 150 zł zestaw kibica na #mecz #gerpol #euro2016 W ciągu kilku minut, kierowca dostarczy pod Twoje drzwi pudełko z koszulką Nike, otwieraczem, kredką i terminarzem spotkań.
Jak chce ktoś rabat 45 zł to zapraszam na priv. Nie wiem czy zestaw warty 150 zł ale za 105 zł można się zastanowić bo taka koszulka jest po 130
@mekosx: wpierw wykorzysta kupon który najwcześniej wygasa, więc jeśli trasa będzie za 35, a najwcześniej wygaśnie ten za 25, to on zostanie wykorzystany.
@mekosx przysługuje jeden kupon za jedna osobę a ja zaprosiłem wiele. Kiedyś były kupony na 25 zł teraz 45 zł i takich mam kilka. Ma znaczenie za ile jest kupon, jak będzie więcej to będę musiał dopłacić. @Akuku69 tak właśnie myślałem, dzięki
Ja rozumiem, że dużo osób teraz chce pojechać na mecz do znajomych i kierowcy też nie jeżdżą bo chcą obejrzeć mecz, ale 2.9 mnożnik to lekka przesada ( ͡°ʖ̯͡°) #uber #warszawa
Cześć, jako że pozbyłem sie swojego Golf 4 1.8T szukam nowego samochodu. Niedługo wracam z krótkiej emigracji - tak musiałem sprawdzić jak to jest za miedzą. Szukam taniego i w miarę ekonomicznego samochodu który będę się poruszał po mieście i jak typowy słoik jeździł co 2 tygodnie po wałówkę do rodziny. Budżet 12 tys złotych. + pieniądze
Jakie są najlepsze, tanie metody przejazdów między #kielce a okolicznymi wsiami jak np. Borków? Będę w tamtych okolicach ze znajomymi i planujemy raz czy dwa razy wyskoczyć na noc na miasto, więc samochód odpada. Jest jakiś przewóz osób, #taxi #uber w tamtych okolicach?
@Seru: z borkowa jeździ 200coś (coś jak zwykły autobus, ale się płaci przy wejściu). Musisz sobie ogarnąć rozkład samemu bo nie mam czasu. Do tego jakieś busy itd zawsze są. Ale komunikacja miejska nie kursuje w godzinach 22-6 (czy coś takiego).
Czy są tu osoby jeżdżące jako kierowca #uber i mogą odpowiedzieć na kilka pytań? Mam sporo wolnego czasu i może kiedyś bym chciał coś dorobić. Ogólnie nie ma już możliwości jazdy bez działalności gospodarczej? Jak wygląda rozliczanie się z urzędem skarbowym w wypadu Ubera?
@Akuku69: Nie jest to moja sprawa, żeby się użerać z US, bo to nie moja działalność. Ja jestem pracownikiem na umowie zlecenie z własnym autem, jeżdżę i wypełniam kilometrówkę i biorę faktury na firmę a4. Potem dostaję zwrot do wypłaty. Taka metoda rozliczeń paliwa to nowość, która w a4 weszła niedawno, wcześniej była karta paliwowa na bp bez zwrotu vat, ale ze znizką 9gr. Za księgwość płacę 49zł/mc + podatki.
#uber Multikino daje 50zl na przejazd uberem. W jaki sposób to wykorzystać, jak to ugryźć, bo nigdy nie korzystałem? Mam kod promocyjny i jak wpisuje to nic się nie dzieje.
Komentarz usunięty przez autora